MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Kasper B - The Mercury - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Kasper B - The Mercury (/temat-kasper-b-the-mercury)

Strony: 1 2


RE: Kasper B - The Mercury - Kaper - 23.07.2015

Co tu się działo jak mnie nie było?? xD

TanterStyleZ, rzucasz mocnymi słowami, zasugerowałeś mi, że zrobiłem plagiat, że utwór, który zrobiłem od podstaw sam jest kradziony. Proszę, udowodnij mi to, że utwór nie jest mój i jest kradziony. Jeśli liczysz na flp to nie dostaniesz, co najwyżej mogę zrobić print screeny albo kawałek nagrać na camtasi z projektu. Nim rzucisz kolejne oszczerstwa, proszę sprawdź informacje dokładnie, użyj TrackID, sprawdź datę publikacji na fejsie, SC, kiedy był pierwszy preview bo może preview słyszałeś na SB itd. Rzuciłeś mocno i zdecydowanie, że utwór komus ukradłem. Jeśli uważasz, że jestem złodziejem, możesz to zgłosić na policje albo do ZAiKSu ale gwarantuje Ci, że odeślą Cię z kwitkiem bo i w zaiksie utwór będzie niebawem zgłoszony.

ch4os, 5zym, aqmoolator, Shizzlematic, piral: dziękuję Wam za komentarze, troszkę mnie tu nie było i dopiero je dzisiaj zauważyłem xD Plusiki poleciały :)

ch4os, synth zrobiłem przez layerowanie dwóch różnych dźwięków z inaczej ustawionymi pogłosami i mocno na boki rozstawione w panoramie.


RE: Kasper B - The Mercury - TanterStyleZ - 23.07.2015

Nie musisz sie z tym zgadzac Kaper ze slyszalem juz takie cos gdzies indziej bo nikt Cie nie posądza tak wogóle także mozesz opanowac swoj strach....a jeśli czujesz ze wprawia Cie w zaklopotanie to sory jednak tez sie spotkasz z roznymi opiniami jak to w muzyce...
Nie licz na to ze kazdy bedzie komplementowal i nie licz na to ze kazdy bedzie krytykowal... przyjmuj z dystansem pewne rzeczy bo jak narazie daleko Ci do tego i to bardzo..
A ja nie jestem od weryfikacji tylko inni jesli bedzie trzeba to to wyczują nie martw sie i wtedy tam to bedziesz udowadnial a nie mi.... mam nadzieje ze z utworem jest wszystko wporzadku.
Czyli jednak Ciebie też to ruszyło i to baardzo widać....
A jesli wziales to za bardzo do siebie to sory mam nadzieje ze sie z tego powodu nie popłaczesz i nastepnym razem troche luzniej bedziesz podchodził to takich tematów.


RE: Kasper B - The Mercury - Loco - 23.07.2015

Pozwolę sobie trochę obiec od głównego założenia tematu ale chciałbym zwrócić uwagę że zarzucanie autorowi tematu plagiatu bez żadnego dowodu jest co najmniej śmieszne, a nawet obraźliwe. Cytując "Kto bez linka mówi było, ten powinien dostać w ryło". Liczę że wyjaśnicie ten problem między sobą.
TanterStyleZ lepiej bym uważał na tak ostre słowa z twojej strony, szczególnie że bez dowodów.


RE: Kasper B - The Mercury - TanterStyleZ - 23.07.2015

Oczywiscie uznaje temat za wyjasniony także locomatt mozesz zbastowac troche a jesli chcesz uskuteczniac jakies dyskusje to po prostu pomyliłes forum xd


Ostrzeżenie za oszczerstwo. Twierdzenie że plagiat nie posiadając żadnych dowodów.
LocoMatt



RE: Kasper B - The Mercury - Kaper - 23.07.2015

TanterStyleZ, masz chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Wmawiasz wszystkim, że się rzucają, itd. a sam jesteś bardzo arogancki i agresywny w wypowiedziach do tego pomawiasz wszystkich w koło. Człowieku, nie atakuj, daj dowody a jeśli ich nie masz to milcz. Uważam, że dalszy off top z Twojej strony jest już zbędny. Jeśli chcesz coś dopisać to daj dowód a jeśli go nie masz to proszę administracje o nagrodzenie Cię za Twoje zachowanie.
Pozdro.


RE: Kasper B - The Mercury - Loco - 23.07.2015

Mój post w tym temacie będzie ostatnim który jest związanym z tym problemem, z następnym jakimkolwiek powiązanym postem zamykam temat. Bez dowodów twoje wypowiedzi TanterStyleZ są nic nie warte. Jeżeli twoje argumenty nie zostaną potwierdzone będziemy inaczej to rozwiązywać. Na chwilę obecną zakończę to ostrzeżeniem za oszczerstwo gdyż nie masz żadnych dowodów potwierdzających plagiat.