MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Eimear & Squeezer Of Tears ft. Angel Falls - Rain Of Tears (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Eimear & Squeezer Of Tears ft. Angel Falls - Rain Of Tears (Original Mix) (/temat-progressive-eimear-squeezer-of-tears-ft-angel-falls-rain-of-tears-original-mix)



Eimear & Squeezer Of Tears ft. Angel Falls - Rain Of Tears (Original Mix) - eimear - 27.05.2015

Eimear & Squeezer Of Tears ft. Angel Falls - Rain Of Tears (Original Mix)

3 w 1
Ja, Kamil i Aga :)

Miesiące mamy deszczowe.. ale przyjdzie i słońce :)
Pozdrawiam !
Do pobrania ns SC
PS* Aga ma dobry głos !



Zasysarka :




RE: Eimear & Squeezer Of Tears ft. Angel Falls - Rain Of Tears (Original Mix) - Stiopa - 28.05.2015

Świetne intro. Kawałek jak najbardziej na plus. Zasysam od razu :D Brejk świetny, zresztą co tu dużo pisać, takie trio, to musi być magia.
Pozdrawiam


RE: Eimear & Squeezer Of Tears ft. Angel Falls - Rain Of Tears (Original Mix) - Zirds - 28.05.2015

Intro geniusz!
Świetnie rozbudowane, lecz spodziewałem się jakiegoś mocniejszego wejścia linii perkusyjnej.
Aga rzeczywiście ma świetny głos - Propsuje!!
Bardzo delikatny utwór. Tytuł pięknie pasuje wraz z teledyskiem do tych lekkich plucków i płynącego wokalu Heart
5/5


RE: Eimear & Squeezer Of Tears ft. Angel Falls - Rain Of Tears (Original Mix) - Revnotes - 28.05.2015

Aga ma dobry głos!

Świetnie wam to wyszło, bardzo mi się podoba aranż, niby dość proste akordy wlekące się parę minut, a jednak nawet przez chwilę nie zacząłem się nudzić. Każdy dźwięk brzmi intrygująco i bez wątpienia rozwija się, jak na progressive przystało.

Miks wysokich lotów, jeszcze nieco lepszy mastering, który wycisnąłby resztę soków i jak dla mnie to już światowy track.


RE: Eimear & Squeezer Of Tears ft. Angel Falls - Rain Of Tears (Original Mix) - Layap - 29.05.2015

Technicznie nie ma się do czego doczepić. Kompozycja nie w moim klimacie, ale utwór zawodowy! Gratuluję :)


RE: Eimear & Squeezer Of Tears ft. Angel Falls - Rain Of Tears (Original Mix) - meatBall - 31.05.2015

Kurewa:D pięknie!
pisałem o tym, jak zapodaliście demówkę, zapłaciłbym normalnie :]
zajebisty beat, pełna profeska. Aga ma dobry głos :D naprawdę się cieszę, fajnie, że można posłuchać sobie
takich traków, od kolegów po fachu, jakkolwiek by to nie zabrzmiało :D
Gratulacje, oby tylko tak dalej !

pozdro :]


RE: Eimear & Squeezer Of Tears ft. Angel Falls - Rain Of Tears (Original Mix) - Kaper - 1.06.2015

Mistrzostwo świata :) Gdy odpalam każdą Twoją produkcję jaka mi się nawinie to nigdy się nie zawiodę ;) Perfekcja pod każdym względem :)


RE: Eimear & Squeezer Of Tears ft. Angel Falls - Rain Of Tears (Original Mix) - Shabboo Harper - 6.06.2015

<v> Szczerze gratuluję...


RE: Eimear & Squeezer Of Tears ft. Angel Falls - Rain Of Tears (Original Mix) - Shutara - 6.06.2015

Gratulować faktycznie jest czego - zaorane konkretnie. Piona <hehe>


RE: Eimear & Squeezer Of Tears ft. Angel Falls - Rain Of Tears (Original Mix) - Bosu - 3.07.2015

Bardzo dobra produkcja, zero nudy, fajnie to gra