MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) (/temat-deep-julien-dor%C3%A9-chou-wasabi-ft-micky-green-conki-edit)

Strony: 1 2


Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - rybadarnok - 30.05.2015




Zapraszam do oceny :)



PS.

Tutaj wersja radiowa (z mini teledyskiem ;0)dla tych którzy "skrzeczą" ,że zbyt długo to piano





Playerek <lejca>
LocoMatt



RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - Zirds - 30.05.2015

Fajne tylko szkoda, że to piano praktycznie gra ciągle to samo i w kółko. Ogólnie technicznie spoko, ale przeciągnięte i nudzi.
3/5


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - Revnotes - 30.05.2015

Nie wiem co obiecałeś tym wszystkim ludziom na chmurce, ale nie podzielam ich zachwytu. Moim zdaniem piano brzmi zbyt sztucznie, nie twierdzę, że jest źle zmiksowane, ale jeżeli cały track opiera się na jednym instrumencie, a na dodatek wybrałeś piano, to oczekiwałbym że będzie wypieszczone. Reszta bardzo ładnie, wokal jest chyba najmocniejszą stroną.


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - rybadarnok - 30.05.2015

Nic nie obiecywałem ;)


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - Shabboo Harper - 30.05.2015

Kawałek monotematyczny. Piano "niemiłosiernie" nuży; aranż beat'u owszem jest wdzięczny, lecz ponownie jednorodnie przewlekły w swym brzmieniu. Aha, i jeszcze "oooh ooooh oooooh oooooooh..." <nonie> ;).


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - rybadarnok - 30.05.2015

Tutaj wersja radiowa (z mini teledyskiem ;0)dla tych którzy "skrzeczą" ,że zbyt długo to piano :D


https://www.youtube.com/watch?v=MyRZF_c2H8Q


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - Shabboo Harper - 31.05.2015

Zirds, Revnotes,
czy my... "skrzeczymy"? <hmm>


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - Zirds - 31.05.2015

(30.05.2015, 23:45)rybadarnok napisał(a): Tutaj wersja radiowa (z mini teledyskiem ;0)dla tych którzy "skrzeczą" ,że zbyt długo to piano :D


https://www.youtube.com/watch?v=MyRZF_c2H8Q


Piano jest za długie - przez cały utwór gra praktycznie to samo - o to chodziło...


kszkszksz kszskzskskszksczksczskszckszckszszszcszcszkszcskzcszkskzsz


Co do skrzeczenia [Obrazek: strza%C5%82ka-skierowana-do-gory_318-82445.jpg]


A tak poza tym ile zabuliłeś za odsłuchy i komentarze na YT i SC? bo tak szczerze mówiąc te twoje kawałki nie mają szczerze wysokiego poziomu?

A tutaj oryginał, który praktycznie nie wiele się różni od remixu


Zaś, ów remix brzmi odrobinę bardziej house'owo, ale tak to szału ni ma.


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - rybadarnok - 31.05.2015

Problem w tym,że nie zabuliłem nic marna grosze za możliwość wysłania utworu do wielkich kanałów jak melodic Sounds czy house of Vibes zapraszam do zobaczenia na souncloudzie jest cos takiego jak repost,komentarzy żadnych nie kupowałem ani jednego zapraszam do zobaczenia kanałów od których komentarze dostałem za edycje dostałem suporty od autograf i sam feldt jeśli wiecie kto to jest,zaczynam żałować ze tu napisałem :) przecież Polacy tylko zgnebia i poniża ;) wysoki poziom moze nie ale wpada w ucho cieżko to poprostu niektórym zaakceptować pozdro :)


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - Zirds - 31.05.2015

(31.05.2015, 1:08)rybadarnok napisał(a): Problem w tym,że nie zabuliłem nic marna grosze za możliwość wysłania utworu do wielkich kanałów jak melodic Sounds czy house of Vibes zapraszam do zobaczenia na souncloudzie jest cos takiego jak repost,komentarzy żadnych nie kupowałem ani jednego zapraszam do zobaczenia kanałów od których komentarze dostałem za edycje dostałem suporty od autograf i sam feldt jeśli wiecie kto to jest,zaczynam żałować ze tu napisałem :) przecież Polacy tylko zgnebia i poniża ;) wysoki poziom moze nie ale wpada w ucho cieżko to poprostu niektórym zaakceptować pozdro :)

Wytrzeźwiej i napisz jeszcze raz bo nic nie rozumiem z tego bełkotu, który przedstawiłeś powyżej.


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - rybadarnok - 31.05.2015

Melodic Sounds House of Vibes kanały na chmurze gdzie wysyła sie utwory ( za opłata) jeśli sie spodoba to repostują i suportują :)

Autograf ,Sam Feldt - producenci od których naprzyklad dostałem supporty i wielu innych dobrych producentów

Komentarzy nie kupowałem żadnych,proszę najpierw o zobaczenie od kogo komentarze dostałem :) nie są to jakieś sztuczne konta serdecznie zapraszam (kasa jedynie na subission do wielkich kanałów :) jeszcze jedno wyświetlenia lajki fallowersow tez kupiłem? Wpisy na blogach muzycznych supporty od producentów? W uuuj bogaty jestem chyba :)

Ostatnia sprawa to to ze napisać tutaj to był jeden z moich najglupszych chyba pomysłów przed dwoma Laty tez zostałem tu niemiłosiernie zhejtowany zapraszam do tematu "ConKi -Realise" :)


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - Zirds - 31.05.2015

Ale ja nie hejtuje. Jestem pod wrażeniem tylko, że tak średnio brzmiący utwór zdobył tak liczne głosy...
Z drugiej zaś strony jeżeli uważasz, że negatywna ocena jest hejtem to po co zamieszczasz utwory do oceny? Znalazłem ten temat o którym pisałeś -ConKi - Realise i w nim widzę tylko komentarze na temat miksu i utworu, a nie hejty. Może najpierw dowiedz się na temat różnicy pomiędzy hejtowaniem, a krytyką.


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - rybadarnok - 31.05.2015

Sęk w tym ,ze jak mozna oceniać za gusta? Piano w akurat tym było motywem przewodnim wiec jest go dużo jeśli kogoś nudzi ok rozumiem ale czy to znaczy ze innym sie nie moze podobać? Nie chodzi o krytykę a o HEJTOWANIE tego ze jak to ma tyle wyświetleń itp? Ma bo sie podoba a ,każdy producent ,któremu zależy zeby cos osiągnąć w dzisiejszych czasach szuka sposobu na promocje ale proszę mi wierzyć wielkiej kasy i sztucznych ludzi i klikow tutaj Pan/Panowie nie znajda pozdrowka :)


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - Shabboo Harper - 31.05.2015

<ziewa>... życzę Ci spokojnych snów, rybadarnok. Dobranoc.


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - Revnotes - 31.05.2015

rybadarnok, widzę że bardzo źle znosisz krytykę, a w zasadzie w ogóle nie potrafisz się pogodzić z opiniami innych osób, więc powrócę do swojej poprzedniej wypowiedzi, aby nie pozostawić niedomówień.

Nie zarzuciłem Ci wykupienia lub sztucznego podbijania komentarzy na SC, natomiast zwróciłem uwagę na treść tych komentarzy. Czytałeś? "Best song" itp. po odsłuchaniu jakiś 30 sekund intro :) Twoja wersja jest łudząco podobna do oryginału, wybacz nie wykazałeś się kreatywnością, a mimo to takich komentarzy jest tam mnóstwo, więc po prostu zażartowałem, ale jak widzę nie uchwyciłeś tego.

Być może zwróciłeś uwagę na taką zależność - rozpoznawalny alias = mnóstwo jednowyrazowych komentarzy.

Nie powinniśmy kierować się gustem. Czego więc ode mnie oczekujesz? Z tego co tutaj przeczytałem jesteś w pełni świadomy, że wykonałeś kompletny utwór, a duma po prostu Cię rozpiera, więc chyba nie potrzebujesz moich porad, prawda? Napisałem, jak odbieram tę piosenkę, niestety nie podzielam opinii osób, które pozostawiły Ci komentarze na SC, ale to już wiesz. Poza tym wspomniałem o niedociągnięciach związanych z piano, a więc nie był to jedynie komentarz typu "nie lubię takiej muzyki". Jeżeli nie wiem, co powinienem napisać, to po prostu w ogóle nie próbuję.

Nie mieszaj do takich rzeczy polskiej mentalności, ponieważ właśnie dzięki takim wypowiedziom, jak Twoje nie jesteśmy najlepiej postrzegani w świecie. Cieszą mnie sukcesy rodaków, więc nie mogę przejść obojętnie obok takiego bełkotu.


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - rybadarnok - 31.05.2015

Nie znoszę zle krytyki ,zbyt długo piano?

Tom Odell - Another Love (Zwette Edit) Aha przy okazji proszę spojrzeć ile to chlopina zakupił wyświetleń na yutube wariat :)


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - Zirds - 31.05.2015

W Tom Odell - Another Love (Zwette Edit) to pianino ma zupełnie inne brzmienie i jednak ma różne wariacje. I szczerze jednak nie porównuj się do niego bo to nie Twój poziom.


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - rybadarnok - 31.05.2015

Buhahahha proszę o udowodnienie ,że jakiekolwiek wyświetlenia mam kupione,jeżeli naprawdę robiłeś w mediach to powinieneś wiedzieć ,że jest coś takiego jak "repost" na chmurze może jeszcze powinieneś się troszkę pouczyć bo pewnie nie bez powodu "robiłeś" :) Komentarze mam również na fb od znajomych dlatego z Polski :) Nie kupowałem niczego tylko submission (Płąci się po to aby móc wysłać utwór,a żeby panowie od kanałow nie mieli burdelu a tylko ludzi którzy naprawdę wierzą w swoją muzyke) do kanałów takich jak Melodic Sounds czy House of Vibes ale pewnie mało o tym wiesz,śmieszny jesteś podaj mi kontakt do siebie bo jak przkrocze kiedyś miliony chętnie zadzwonię,pozdro elo z tego śmiesznego forum,komentujcie dalej,bo tylko to wam wychodzi :) peace :)

Ps.Na soundcloudzie reposty też kupiłem lajki też na yutube też? Wpisy na blogu też? Suporrty od Dj-eji też? Wiesz kto to ejst Sam Feldt albo Autofraf? :) Jak nie to zapraszam do poczytania :) Żal wam dupę ściska poprostu kupiony to jest Pan :)


Na kolejny utworku też pewnie sobie kupiłem wyświetlenia co? :) 90 tysięcy w 2 tygodnie 4 tysiące lajków komentarze fallowersów o jak pan robił w mediach społecznościowych to powinien pan wiedzieć ,że to jest poporstu mało prawdopodobne,poprostu śmieszne :) Poogląda może najpierw Pan od kogo są reposty,od kogo są lajki to może zobaczy Pan ,że nic nie jest z fałszywych multikont :) Nie pozdrawiam :)


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - Zirds - 31.05.2015

Może kupiłeś 10k odsluchań i lajków. Reszta się sama dobiła.. Ludzie tak robią bo słuchają, chadzają, jedzą tam gdzie jest pełno bo uważają, że tam jest dobrze, smacznie i bezpiecznie. A to, już jest psychologia tłumu. Jeżeli nabijesz statystyki to lud pójdzie za Tobą...


RE: Julien Doré - Chou Wasabi ft. Micky Green (ConKi Edit) - rybadarnok - 31.05.2015

Ja się kompromituje? Proszę o udowodnienie ,że takowe lajki kupiłem :) Jest pan poprostu śmieszny i chamski.O wyświetleniach już pan nie wspomina bo już wie Pan skąd pochodzą(reposty naprawdę wielkich gwiazd,agencji zajmujacych sie artystami).

Komentarze na soundclouddzie proszę zobaczyć od kogo są najpierw :) Od fb zbyt dużo komentów nie mam,lajki są od prawdziwych osób którzy wiedzą co lajkują :) Oczywiście można się spierać ale zapraszam o napisanie do tych osób któe lajkuja i komentuja przecież halo,wszystko da się sprawdzić :) Wszystko,jeśli pracował Pan w mediach to powinien Pan to wiedzieć albo Pan ściemnia,pogrąża się Pan coraz bardziej a czy dojde czy nie to zobaczymy,napisze tu jak już wbije kilka milionów "fałszywych" według Pana wyświetleń i wyda w dużej wytwórni,wtedy się razem pośmiejemy :) Ja właśnie odpowiadam na pańskie chamskie zarzucanie mi czegoś czego nei zrobiłem jeszcze raz mówię wszystko da się sprawdzić,mogę Panu nawet wysłać statystki skąd wyświetlenia pochodzą kto mnie fallowuje i od kogo support dostałem,no chyba ,że Pan jest tak zadufany w sobie i wszystko wie no to proszę zostać w swoim świecie i się nie wychylać.

Ps.

Propozycje od wytwórni,propozycje na mixy na bardzo dobrych kanałach pewnie też kupuje? :) Pogrąża się Pan.