MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Luke Asparo - Take the Sun - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Luke Asparo - Take the Sun (/temat-deep-luke-asparo-take-the-sun)



Luke Asparo - Take the Sun - Beatzer - 30.05.2015

Siemka! Powracam pod nowym pseudonimem i z nowym trackiem. Coś nowego ode mnie, deep house, mój pierwszy track z tego gatunku, a więc jeszcze sporo przede mną w związku z tym :P Oceniajcie, oceniajcie ;)




RE: Luke Asparo - Take the Sun - brainfreezer - 30.05.2015

To nie jest deep house :( Mi to się w ogóle nie podoba. Ani kompozycyjnie, ani technicznie... Sory, ale brzmi to tanio, bazarowo. Zero mixu, zero pomysłu. Ale oczywiście to moje zdanie.
Przykro mi, że tak komentuję, bo pewnie włożyłeś w to duzo pracy, ale... no niefajne :(


RE: Luke Asparo - Take the Sun - Revnotes - 30.05.2015

Zgadzam się z przedmówcą. Jasne, że szanuję pracę innych ludzi, myślę, że nie mam z tym problemu, ale Twój track jest po prostu słaby, bardzo słaby. Uważam, że motyw jest na tyle tandetny, że nic z tego nie wyjdzie, ale zawsze możesz podszlifować skilla, jeśli chodzi o miks. Zresetuj wszystkie tłumiki mixera i ustaw poziomy jeszcze raz. Jeżeli znów wyjdzie kupa, zrób to po raz kolejny, aż mniej więcej nauczysz się jaki instrument powinien grać z jakim poziomem głośności. Oczywiście wywal wszystko z kanału master, aby to wszystko miało sens.


RE: Luke Asparo - Take the Sun - Cris - 30.05.2015

przestery wszędzie, tyle w tym house'u co u menela ładnego zapachu ;) 0/10


RE: Luke Asparo - Take the Sun - Beatzer - 30.05.2015

Rozumiem Was panowie ;) Traczek prosty, bo pierwszy w tym gatunku. Następnym razem wykombinuę coś bardziej z duszą <haha>


RE: Luke Asparo - Take the Sun - HunchBread - 1.06.2015

Nie oszukujmy się, utwór jest słaby, i nawet koło deepu nie stało.
Aleeee, żeby nie było, że tylko krytyka poleciała, to dam jeszcze pare rad.
Na pewno musisz popracować nad:
- poziomami, by dźwięki nie przesterowały
- efektami, by nie przesłaniały całego utwóru
- aranżacja, tak by było wiadomo kiedy zbliża się punkt kulminacyjny, kiedy jest brak itp itd. bo teraz póki co, nie rozróżniam co kiedy i jak.

Pozdrawiam, i życzę owocnej pracy ;)


RE: Luke Asparo - Take the Sun - Shabboo Harper - 1.06.2015

It's NOT <sunny>. Przesterowany beat, z "pociesznym" synth'em irytuje w swej powtarzalności. Efekty w tle trochę odtwórcze. Piano rysuje się takie "od niechcenia"; jest "przygnębione" w swym brzmieniu. Brak layering'u, intro nie istnieje, motyw przewodni "uprzykrzony". Przykro mi, lecz jest to trzyminutowa "porażka". Beatzer/Luke, życzę Ci determinacji :).


RE: Luke Asparo - Take the Sun - Beatzer - 2.06.2015

Co ty, Szabu, tam ni ma keine pianina ;) To gitarka.

Ale póki co dzięki za krytykę, to ona kształtuje utwór i twórczość artysty ;)


RE: Luke Asparo - Take the Sun - Shabboo Harper - 2.06.2015

Hey, poważnie? Dźwięk od 0:04 to... "gitarka". Hmm, bist Du sicher?

Szabu???... ;)


RE: Luke Asparo - Take the Sun - Beatzer - 2.06.2015

Zapis fonetyczny <haha>


RE: Luke Asparo - Take the Sun - Ralph G - 4.06.2015

Daj jakiś przykład Deep House, bo mam wrażenie, że nigdy nie słyszałeś nic w tym gatunku.


RE: Luke Asparo - Take the Sun - Z3KE - 7.06.2015

Na pewno musisz pracować nad mixem utworu tak aby brzmiał on spójnie. Jeżeli ciężko dopasować Ci poziomy na początku to zawsze możesz posłuchać profesjonalnego utworu z danego gatunku i zobaczyć jak tam to jest rozwiązane. Radzę też wystrzegać się przesteru dźwięku - rozumiem, że dzisiaj głośny mix jest dosyć ważny ale na początku swojej przygody warto sobie to odpuścić na rzecz czystego brzmienia. Ponadto warto abyś przeanalizował jak powinnien wyglądać aranż tak aby utwór miał "ręce i nogi" - w tym przypadku też warto przesłuchać parę profesjonalnych utworów ;) Jeszcze dużo przed Tobą ale wystarczy choć trochę chcieć i można coś osiągnąć ;) Powodzenia :)


RE: Luke Asparo - Take the Sun - UF_Glomma - 7.06.2015

nie rozumiem tego numeru. trzask przy tych "wejściach" nie do zniesienia. melodia brzmi jak prosto od bojsów. nie wiele tu dobrego