MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRO Dareen Minchester - Saxophone Sauce - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRO Dareen Minchester - Saxophone Sauce (/temat-electro-dareen-minchester-saxophone-sauce)



Dareen Minchester - Saxophone Sauce - MASAY - 23.06.2015

Siema.Zapraszam.do.słuchania.<hehe>u.was.też.tak.leje>?sorry.za.kropki.ale.spacja.się.spierdo***a;)


____[Knifeman]____________
poprawiam nazwę tematu



RE: SAXOPHONE.SAUCE - Revnotes - 23.06.2015

Vocal chopy są chyba w żadnej tonacji ;P Intro jest moim zdaniem koszmarne, zniechęca do dalszego odsłuchu, chyba nie taki efekt chciałeś osiągnąć? Dalej jest lepiej, a przynajmniej da się wytrzymać xD

Mam nadzieję, że się nie gniewasz, po prostu wixa, tak jakoś średnio mi odpowiada i może zbyt surowo to oceniam, ale mam nadzieję, że masz do tego luz ;)


RE: SAXOPHONE.SAUCE - MASAY - 23.06.2015

Pewnie.że.mam;)czy.wokal.nie.jest.w.tonacji.utworu>?Hymmm.mi.się.podoba.;)))ale.nie.każdemu.musi.no.i.jestem.pewien.na.100%że.stroi.do.reszty.podkładu.dzięki.za.opinię.Efekt.który.chciałem.osiągnać.jest.właśnietakijaktutaj.;D.pozdro.!!!;***


RE: SAXOPHONE.SAUCE - Shabboo Harper - 23.06.2015

Ufff, ten wokal w stylu wiewiórek Alvin'a jest odstraszający, irytujący, wręcz wkurzający... <nonie>. Sorry Masay, lecz w moim odczuciu to The Chipmunks' Sax Disco Polo.
PS. "Pozdro." ^^


RE: SAXOPHONE.SAUCE - MASAY - 24.06.2015

patrząc.na.to.co.robisz.nie.dziwie.sie.że.Ci.się.nie.podoba;D.mnie.osobiście.offowe.rzeczy.nie.krecą.a.co.do.disco.polo.to.dzięki.<haha>


RE: SAXOPHONE.SAUCE - Kaper - 24.06.2015

Hmm.. nie wiem do czego to zaliczyć, trochę house'u, trochę big sroomów i trochę disco polo :P
Też odnoszę wrażenie, że woksy delikatnie mijają się z tonacją. Aranżacyjnie mało przemyślany utwór, melodyjnie to w zasadzie gdyby nie samplowany loop(aczkolwiek mogę sie mylić) saksofonu to słabo by było. Pianinko nie porywa, jest mega proste i sztucznie brzmi :)
Oczywiście to moja opinia, jeśli dokładnie był taki Twój zamysł łącznie z drobnymi defektami to nie musisz tej opinii brać w ogóle pod uwagę :)


RE: SAXOPHONE.SAUCE - ch4os - 24.06.2015

A mi te "wiewiórkowe " wokale bardzo się podobają :D Ale w sumie każdy ma inny gust. Super saksofon. Jedyne co mi przeszkadza, to ten cichy wokal podczas grania saksofonu.


RE: SAXOPHONE.SAUCE - KOT - 24.06.2015

wokal jest w dobrej tonacji i dobrze zrobione :D ale intro faktycznie zniechęca


RE: Dareen Minchester - SAXOPHONE.SAUCE - Wizzardius - 25.06.2015

Nie czuć... DUŻEGO POKOJU. Mega fajny saksofon, ale mało mocy to wszystko ma. Łap 3. Brejk też przyjemny. Troche pusto w tym kawałku, mało sie dzieje, ale miałeś pomysł.
Móglbyś podesłać remix packa na PW? Midki + ten 'wokal' ??


RE: Dareen Minchester - SAXOPHONE.SAUCE - Shabboo Harper - 25.06.2015

Cytat:patrząc.na.to.co.robisz.nie.dziwie.sie.że.Ci.się.nie.podoba;D.mnie.osobiście.offowe.rzeczy.​nie.krecą.a.co.do.disco.polo.t​o.dzięki.

Uroczo przyjmujesz krytykę... Masay, już Cię lubię ;).


RE: Dareen Minchester - SAXOPHONE.SAUCE - MASAY - 25.06.2015

Shabbo.Harper.masz.dobra.mroczna.muze.nie.mój.gust.ale.na.pewno.znajdziesz.odbiorców.w.takim.klimacie.Sam.mam.parukolegów.którzy.gustuja.w.takiej.muzie.jeśli.bede.miec.okazje.to.im.pokaze.Twoja.twórczośc.na.pewno.się.im.to.spodoba.a.co.do.krytki.to.na.luzaka.;D.dobra.krytyka.nie.jest.zła.pozdrawiam
(24.06.2015, 16:29)ch4os napisał(a): A mi te "wiewiórkowe " wokale bardzo się podobają :D Ale w sumie każdy ma inny gust. Super saksofon. Jedyne co mi przeszkadza, to ten cichy wokal podczas grania saksofonu.

byłem.w.lesie.i.złapałem.dorodną.wiewiórkę;Dpozdro;)

Post pod postem - łączę.
T-Sted



RE: Dareen Minchester - SAXOPHONE.SAUCE - Wizzardius - 25.06.2015

Zapodaj remix packa, a nie sie produkujesz :D Na priv możesz ;D