MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB BarthuS & KabaCZ - Uniesienie - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB BarthuS & KabaCZ - Uniesienie (/temat-drum-bass-barthus-kabacz-uniesienie)



BarthuS & KabaCZ - Uniesienie - barthus - 24.06.2015

BarthuS & KabaCZ - Uniesienie

Długo walczyliśmy z tym kawałkiem. Wyszedł jak wyszedł :P



Miłego słuchania :)


RE: BarthuS & KabaCZ - Uniesienie - Castiel - 24.06.2015

Te gitarowe motywy są świetne ;)
Aranżacja jest w porządku klimat też.
Ode mnie macie 4 :)


RE: BarthuS & KabaCZ - Uniesienie - soundsystem - 24.06.2015

Zgadza się , gitara niesamowita :)


RE: BarthuS & KabaCZ - Uniesienie - Shabboo Harper - 25.06.2015

Choć jest kilka nużących momentów, przewodni (gitarowy) wątek jest frapujący. Track trochę niedopieszczony w backgroundzie; monotonnie mroczny, "nietreściwy" w swym brzmieniu... Nie do końca przekonuje mnie fragment 2:56 - 3:39. Jest świetny (!), lecz w tym numerze zbyt "w konflikcie" z narzuconym ostrzejszym klimatem całości "Uniesienia". Myślę, iż zbliżone w tonie dyskretne fx'y w tle; ubarwiony drum (tu suchy werbel) uczyniłyby z kawałka "smaczniejszy" Guitar Drum &Bass... Utwór jest oryginalny. <takjest>


RE: BarthuS & KabaCZ - Uniesienie - MNSN - 9.07.2015

Paaanie,co za gitarka ! Nie uwierzę,jak mi powiesz,że to jakaś wtyczka a nie sampel. Wyszedł jak wyszedł? Co chciałeś przez to powiedzieć? Dźwięki arcymistrzowskie. Ani trochę nie słodzę, siedzę długo w dnb. Pogodny,momentami lekko wzruszający. W pewnym momencie tylko gitarka leciutko nie nadążyła (2:43 , albo może mi się wydaje?) ale co z tego,jest bajecznie. Lekki pogłos bym dodał,ale dosłownie lekki,a może bardzo leciutki delay. Tak czy tak ląduje w ulubionych na soundcloudzie . Prócz gitarowych motywów,cechujących ten utwór, wpada w ucho najbardziej od 1:06 do 1:27. Szacun,długo powstawał kawałek ?


RE: BarthuS & KabaCZ - Uniesienie - barthus - 12.07.2015

(9.07.2015, 19:30)MNSN napisał(a): Wyszedł jak wyszedł? Co chciałeś przez to powiedzieć?

Wyszedł jak wyszedł bo powstawał bardzo długo (około roku) i miał wiele form póki nie stał się właśnie taki jaki jest :D
Trwałoby to o wiele krócej gdyby gitarzysta miał więcej wolnego czasu w momencie, kiedy ten wolny czas miałem i ja.
Mogę jeszcze dodać że pracujemy właśnie nad nowymi projektami ;)


RE: BarthuS & KabaCZ - Uniesienie - Dubby Spliff - 28.07.2015

intro narobiło mi smaku, drop już niekoniecznie, mało dla mnie w nim głębi, trzeba było zrobić głębokie atmo z padami, byłoby super zgrane z intrem, w tle co jakiś czas plumkałaby gitara i byłoby miodzio, 7/10


RE: BarthuS & KabaCZ - Uniesienie - Shattered - 29.07.2015

Ta gitarka zagrana na prawdę czy to jakaś wtyczka ? Jeśli na prawdę to niezła robota chociaż w niektórych miejscach rzeczywiście palce nieco się gubią ;) Od 1:50 nie pasuje mi do całości ten pad wysokich tonów nadaje całości trochę dziecinny klimat, natomiast wchodząca niedługo potem gitara zamazuje to wrażenie, lecz wciąż w tle gra ten pad. Moim zdaniem nie pasuje on do całości przydałby się jakiś brass pad zamiast tego żeby mniej rzucał się w uszy mniej zagłuszał gitarę i nadawał jedynie podkład i klimat. Możliwe, że beat jest za szybki przez co utwór próbuje być nostalgiczny ale czasami ta nostalgia gdzieś ulatuje rozwiana przez zbyt szybkie bmp tempo ;) A tak jakby był wolniejszy łatwiej byłoby nawet zagrać na gitarce. Ogólnie utwór całkiem całkiem.
Pozdrawiam