MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Kot - Poland Ball - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Kot - Poland Ball (/temat-kot-poland-ball)



Kot - Poland Ball - KOT - 24.06.2015

Witam prezentuję kawałek jaki dzisiaj skleciłem :P nie wiem czy to sie zalicza do house bo serio gubie się już w tym :< to miał byc typowy parkieciak. Proszę krytykować! Co byscie tu zmienili? co jest za głośno co jest nie tak? nie uważacie ze jest za nudno? i czy nie jest w pewnych momentach za dużo wszystkiego?



____[Knifeman]____________
poprawiam nazwę tematu



RE: Poland Ball - Fly - 25.06.2015

Kawałek jest dość urozmaicony,występuje tutaj sporo elementów,jednak brakuje lepszych przejść.

Popracuj nad melodią,bo ta w ogóle nie zaciekawia do dłuższego słuchania.Nie ma w niej nic niepowtarzalnego,po prostu jest i tyle. Zbyt prosta,trochę na siłę. Dźwięki też nie wyróżniają się niczym specjalnym. Jedynie motyw z 2:28s podoba mi się,ma ,,kopa" ;)

Jeśli chodzi o kwestię techniczną,to jest w miarę ok,ale clapy przy perkusji,mają za dużo wysokich tonów i stopa nie może się przebić przez pozostałe dźwięki.
Powodzenia przy dalszej pracy ;)


RE: KOT - Poland Ball - Abigail Noises - 25.06.2015

Fajne sample, dźwięki, utwór ma to coś - nawet te przejścia takie niewyszukane są spoko i cały track trochę brzmi jak z lat 90 tych, co jest na plus. Ja bym z tego nie robił kaszanki na modłę 2015 roku z hiper mega wypasionymi przejściami bo tak jak jest ma to swój urok. Jedyne co mi przeszkadza to słaba panorama i mogłeś pokusić się aby to pływało lepiej. 4/5


RE: KOT - Poland Ball - Revnotes - 25.06.2015

Dlaczego intro w pewnym momencie się zatrzymało, zamiast się ładnie rozkręcać? Postaraj się odpowiednie sterować emocjami, najłatwiejszym przykładem jest bawiąca się publika w klubie. Chyba nie chciałbyś, żeby w pewnym momencie wszyscy zdezorientowani stanęli w miejscu, rozglądając się po sali? Dalej mamy bardzo leniwy drop, a może jakiś build up. Ciężko określić w tej aranżacji. Breakdown chyba nie potrzebuje perkusji, daj słuchaczowi odpocząć, ale w sumie znów ten sam motyw, nieco wieje nudą i wciąż brakuje przejść. Dobrnąłem do main part/drop (jak kto woli) i tutaj znów powracają jakieś emocje, które pojawiły się w intro, a więc track ma jakiś potencjał.

Z każdą kolejną produkcją będzie tylko lepiej. Trenuj, życzę powodzenia.


RE: KOT - Poland Ball - KOT - 25.06.2015

Dzięki za zainteresowanie!! :D biorę pod uwagę wszystkie wasze uwagi


RE: KOT - Poland Ball - qnebra - 25.06.2015

Co by tu napisać. Mi wpadło w ucho i nawet się spodobało, pomimo tego, że za house nie przepadam.


RE: KOT - Poland Ball - gregwmusic - 26.06.2015

Traczek robiony na jedno kopyto immo
cos pyrka cos tam dynda i nic wiecej porpacuj i moze cos z tego bedzie
clashe bez reverbu suche i tak jak i perka sucho sucho
utwór wigor ma i napewno trafi do kogoś ake nie domnie :)
wybacz
Jestem z zawodu pływakiem :P


RE: KOT - Poland Ball - KOT - 26.06.2015

qnebra wielkie dzieki :D takie opinie dają mi wielką motywację :D gregwmusic zgadzam się kawałek jest do wykończenia ale nie bede sie z nim dłuzej bawił :P skupie sie na nowych i postaram sie aby byly lepsze !! A jak lubisz pływać to dzisiaj właśnie skończyłem swój pierwszy trance który zaraz pojawi się na forum zapraszam i pozdrawiam :D