MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE KRS - Zupa - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE KRS - Zupa (/temat-hardstyle-krs-zupa)



KRS - Zupa - Onlytechify - 30.03.2012



Zrobione 4 fun xD Myślę, że to będzie przebój lata XD


RE: KRS - Zupa - Showtime - 30.03.2012

mega, najlepszy hardstyle jaki w zyciu slyszalem, pobieram i katuje...


RE: KRS - Zupa - John Horizon - 30.03.2012

przesłuchałem i jestem pewien że powyższy komentarz napisany jest dla żartów.. sam ten cały kick hardstylowy gra (reverse bass czy jak się to nazywa) nie rób 4funów pod publikę


RE: KRS - Zupa - Mixee - 5.04.2012

bez pomysłu, po prostu jakiś słaby projekt hardstylowy i wklepany byle jak krzysiu jem zupę, byle by było. Bez sensu :)


RE: KRS - Zupa - The Timbrer - 29.04.2012

OMG to.nie jest HS po pierwsze. Bo HS ma max 155 BPM a ten utwor jest w granicach 170-180 BPM jak nie wiecej. I to nie jest reverse bass tylko distorted kick. Reversed bass to jest zupelnie co innego.


RE: KRS - Zupa - RDZK - 4.05.2012

gdybys chociaz jakos fajnie vox pocial, no to moze to i by przeszlo :P


RE: KRS - Zupa - Knifeman - 4.05.2012

Załatw sobie jakieś profesjonalne wokale a nie "jem zupę"

4 fun możesz robić ale nie tędy droga do muzycznego skila


RE: KRS - Zupa - RDZK - 4.05.2012

(4.05.2012, 22:57)Knifeman napisał(a): Załatw sobie jakieś profesjonalne wokale a nie "jem zupę"

4 fun możesz robić ale nie tędy droga do muzycznego skila


Przyjeliscie ten tjun zbyt powaznie. Wydaje mi sie, ze on tym trackiem raczej nie chcial sie wybic niewiadomo gdzie. Track zrobiony tylko i wylacznie dla jaj.. Nie zdarzylo Wam sie nigdy nic dla zabawy zrobic ?!



RE: KRS - Zupa - Knifeman - 4.05.2012

Ja tylko zasugerowałem i nie wziąłem tego na poważnie. Mogłem dodać uśmieszek na końcu bo tak ktoś źle odebrał moje intencje :D Taka tylko dobra rada.

Tak - zrobiłem kilka nutek dla jajec


RE: KRS - Zupa - NeoN - 5.05.2012

(29.04.2012, 1:24)The Timbrer napisał(a): OMG to.nie jest HS po pierwsze. Bo HS ma max 155 BPM a ten utwor jest w granicach 170-180 BPM jak nie wiecej. I to nie jest reverse bass tylko distorted kick. Reversed bass to jest zupelnie co innego.

Timber żeś teraz dojebał xD to ma jakoś 154 bpm : D Hs to nie jest z pewnością xD Nie rób 4fun bo to chujowe jest<ok>


RE: KRS - Zupa - NoneSkill - 6.05.2012

oj przykarało to moje uszy :/


RE: KRS - Zupa - SilverNight - 10.05.2012

Jak dla Mnie w ogóle bez pomysłu byle na odwal ... Nie tędy droga do muzyki a zwłaszcza jak się robi jakieś przeróbki ...



a teraz zobacz na date założenia wątku, teraz na kalendarz, znów na date założenia wątku... [...spadłeś z konia...]

Nie podbijaj tematów z ponad dwóch miesiecy na przyszłość !

HERMAN



RE: KRS - Zupa - mareczek231 - 15.05.2012

LuLz ;]


RE: KRS - Zupa - DeeJayDruggerz - 16.05.2012

Jak wyżej ;]