MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Kot - Big Bounce - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Kot - Big Bounce (/temat-kot-big-bounce)



Kot - Big Bounce - KOT - 27.06.2015


Dzisiaj wysyłam wam typową rąbaninę do clubu ;P W tym tracku muszę się pochwalić że sam zrobiłem większość dźwięków za pomocą wtyczki harmor :) Jak wam się one podobają no i jak sie podoba kawałek? Proszę o krytykę i wyłapywanie wszystkiego co wam nie pasuje bardzo mi na tym zależy :D Pozdrowienia


RE: KOT-BIG BOUNCE - Zirds - 27.06.2015

Używasz za dużo pogłosu miejscami. Werbel brzmi zbyt monofonicznie przy tym całym przepogłosowaniu. Ogólnie nie jest źle. Ładne przejścia i drum-rolle. Ten najgłośniejszy synt w stylu "formant" jest trochę za głośny i lekko denerwuje.

Może też mam już słuch osłabiony dzisiaj, ale wydaje mi się, że całość brzmi jakby głucho, jakby jakość mp3 miała 64kbps, jak ze słabego głośniczka telefonu.

3/5 za pomysł


RE: KOT-BIG BOUNCE - KOT - 27.06.2015

No i tu znowu kłania sie moje kino :/ bo u mnei to brzmi elegancko ale jak odsłuchałem to na telefonie to bez kitu jak melodia budzika troche, zajmę się tym reverbem jak znajde czas. Co do tego synta to jak słucham głośno tego na swoim sprzecie to ładnie się komponuje ale jak ściszę to sie wyróżnia :O wiesz może czemu tak jest?


RE: KOT-BIG BOUNCE - Zirds - 27.06.2015

Twój sprzęt podbija daną częstotliwość w której gra (najmocniejszy jest) ten syntezator.


RE: KOT-BIG BOUNCE - Revnotes - 27.06.2015

Barwy są całkiem niezłe, zgubiło Cię to, że chciałeś je wyeksponować, najmocniej, jak tylko się da. Skończyło się zbyt głębokimi pogłosami i zaburzonym balansem głośności. Perkusja zdecydowanie zbyt cicho. Staraj się również wprowadzać do swoich utworów urozmaicenia, bardzo niewiele tracków daje rade od początku do końca na jednym motywie, w pewnym momencie to zaczyna nudzić.


RE: KOT-BIG BOUNCE - Shizzlematic - 27.06.2015

O ile byłby to jakiś eksperyment to nie czepiałbym się, ale gdyby to grało w klubie i taki panning na bassie skakałby mi po kolumnach coś by mnie strzeliło xd

Nie rozrzucaj głównego bassu po panoramie w taki sposób :P


RE: KOT-BIG BOUNCE - KOT - 27.06.2015

Shizzlematic faktycznie nie pomyślałem o tym że w klubie taki wędrujący basik sie nie sprawdzi :P Revontes podciągnę ciut perkusję a kick jest w porządku? Nad następnym trackiem posiedze dłużej i postaram sie żeby nie zanudzał


RE: KOT-BIG BOUNCE - Revnotes - 27.06.2015

Kick to część perkusji ;)


RE: KOT-BIG BOUNCE - gregwmusic - 30.06.2015

(27.06.2015, 11:39)KOT napisał(a): Nad następnym trackiem posiedze dłużej i postaram sie żeby nie zanudzał
Kolego z Całym Szacunkiem dla twojej osoby nie da sie zrobic traczka w godzine lub dwie...

Jesli chcesz by utwór brzmiał to trzeba włożyć masę pracy i czasu... by coś osiągnąć....

jak dla mnie mix kuleje i słaby aranż... zamiast siedzięć na kinie podłącz słuchawki....

kino podbija bo ono ma tworzyć dźwięk przestrzenny....


RE: KOT-BIG BOUNCE - KOT - 30.06.2015

(30.06.2015, 15:54)gregwmusic napisał(a):
(27.06.2015, 11:39)KOT napisał(a): Nad następnym trackiem posiedze dłużej i postaram sie żeby nie zanudzał
Kolego z Całym Szacunkiem dla twojej osoby nie da sie zrobic traczka w godzine lub dwie...

Jestem tego świadomy kolego ale nad kawałkiem który że tak powiem nie łappie za serce i mówie tu o melodi i chwytliwości nie bedę się dłużej męczył :/ szukam czegoś co faktycznie ma ambicje i bedzie dobre i wtedy postaram sie go dopracować na maksa