MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Kot - Reneval - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Kot - Reneval (/temat-house-kot-reneval)



Kot - Reneval - KOT - 2.07.2015

Że tak powiem w tym momencie skończyły się moje możliwości i już chyba nic z tym nie zrobię :/ pobawiłem się trochę z maximusem ale tylko pogorszyłem sprawę więc zostawiłem tak jak było. Standardowo co sądzicie? Mam nadzieje że drop nie zanudza :) Jak coś mogę wysłać projekt jak ktoś by chciał się pobawić i uważa że jest wstanie to udoskonalić bo ja utknąłem w martwym punkcie :/
(wczoraj wstawiłem preview z tego na forum możecie porównać)



RE: Kot-Reneval - Zirds - 2.07.2015

Powiem szczerze, że nie jest źle. Masz dobre pomysły na ogarnięcie melodii i sekcji rytmicznej. Brzmi to bardzo oldskulowo, więc bardzo na plus. A co do miksu to się nie przejmuj bo sam na początku robiłem gorsze rzeczy.

4/5 za przemyślany utwór.


RE: Kot-Reneval - Revnotes - 2.07.2015

Spodziewałem się tego w trance, ale w sumie, to jest taka mieszanka bliżej nieokreślona. Mam podobnie ze swoimi trackami. Zgadzam się z przedmówca, brzmi to oldschoolowo. Moim zdaniem wyrzucenie pianinka nie było dobrym pomysłem, bo ten dreamowy pluck brzmi mega dziecinnie. Poza tym widzę u Ciebie spory postęp, jak na tak niedługie przerwy pomiędzy kolejnymi projektami. Jakiś konkretny schemat aranżacji jest mocniej zarysowany, to na plus. Jest całkiem nieźle, aczkolwiek nie do końca moje klimaty, a może nie tyle klimaty, co ten konkretny pomysł.


RE: Kot-Reneval - KOT - 3.07.2015

Revnotes troche dziecinnie może brzmi ale moim zdaniem wyszedł mi najlepiej ze wszystkiego w tym tracku no i jeszcze low mid arp :P Fajnie że mnie śledzisz na bieżąco :) faktycznie na typowy house za dużo walnąłem arpegiatorów ale drop jest typowo z house wiec taka mieszanka :P A co do postępów to słucham tego co mi doradzacie wy forumowicze oraz inni znajomi producenci i wcielam to w życie staram się ciągle iść do przodu i dodawać do swoich tracków coraz to ciekawsze techniki :D


RE: Kot-Reneval - Beatzer - 4.07.2015

Ok, to tak z mej strony.

Na początku słucha sie wyśmienicie, pluck nadaje charakteru i wypełnia przestrzeń. No a potem ten główny lead wchodzi zbyt błyskawicznie, bez dłuższego intra. Potem jakoś to wszystko wchodzi w ucho. Nie jest źle, chociaż ja wybrnąłbym nieco z tego minimalizmu, pobawiłym się akordami trochę ;) Daję czwóreczkę, ziomek.

Czyżbym wyczuwał Melbourne Bounce? :D


RE: Kot-Reneval - STLKR CLL - 4.07.2015

Mmm, sam nie wiem jak se wypowiedzieć, bo ani to typowy house ani jakie co inne, taka mieszanina. Drop pasuje do Melbourne, pluck do Melbourne/ Big Room (chodzi o ten "dziecinny" dźwięk), a intro i outro jakby Trance :E

Ale wszystko ładnie brzmi, niezła progresja intra. Stopa lekko (jak na mój gust oczywiście) nie ma wybicia. To znaczy nie słychać jej porządnego kliku tylko coś a'la szum.

Dać mogę 3/5 :)