MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Papkin - Sonder (Beat Tape) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Papkin - Sonder (Beat Tape) (/temat-hip-hop-papkin-sonder-beat-tape)



Papkin - Sonder (Beat Tape) - papkin - 8.07.2015

Cześć, podrzucam Wam promomix epki/beat tapu. Zawarłem tam 5 produkcji utrzymanych w stylu hip-hopowym, ale i tak odbiegających w inne klimaty. Za każdy odsłuch, kciuka i komentarz będę wdzięczny ;)




RE: Papkin - Sonder (Beat Tape) - Monsieur Woland - 8.07.2015

O stary, jest grubo na prawdę, kozackie beaty. Na jakich syntezatorach kręcisz te dźwięki, czy jakieś mega gotowe presety masz ? :)


RE: Papkin - Sonder (Beat Tape) - Shabboo Harper - 8.07.2015

Hey Papkin,
"odsłuch" - był; a właściwie trwa, bo jest... pięknie, klimatycznie.
<thumbup> - proszę.
"Komentarz" - hmmm, <tuli>. Okey?


RE: Papkin - Sonder (Beat Tape) - papkin - 9.07.2015

Ok :D Dziękuje ze sprawdzenie.
Monsieur Woland - wtyczki to Predator, Minimoog V original przede wsyzstkim. Czasami kręce od nowa, czasem modyfikuje jakiś preset.


RE: Papkin - Sonder (Beat Tape) - Monsieur Woland - 9.07.2015

O dzięki nie mam ich, spróbuję jakoś sobie zorganizować te wtyki :D


RE: Papkin - Sonder (Beat Tape) - funkyfella - 9.07.2015

Elegancko, klimatycznie bardzo i oryginalnie. Jak Ty tą głębię osiągasz powiedz mi :)


RE: Papkin - Sonder (Beat Tape) - papkin - 9.07.2015

Dzięki wielkie. Co do głębi, sam nie wiem, pewnie pomaga rozstawienie niektórych dźwięków szeroko w panoramie i nałożenie pokaźnego reverbu. Lubie też na długości całych bitów wsadzać jakić background noise (szum płyty winylowej, white noise lub sampel deszczu) odpowiednio zmiksowany pod reverbem, to zdaje się czasami sklejać utwór. Coś podobnego jak nakładanie niewielkiego reverbu na sumę podczas zabiegu masteringu.
ps. poleciał follow na sc za świetne bity ;)


RE: Papkin - Sonder (Beat Tape) - M.Barczyk - 9.07.2015

Jest pięknie,przede wszystkim pierwszy i i dwa ostatnie siedzą super jak dla mnie,bardzo dobre bębny,z odpowiednim wajbem + oryginalne melodie/sample no i głębokie brzmienie,propsiki


RE: Papkin - Sonder (Beat Tape) - Shizzlematic - 9.07.2015

Masz zajebisty dobór sampli. Szczególnie w pierwszym wstawkowe werble to piękno samo w sobie :D


RE: Papkin - Sonder (Beat Tape) - papkin - 9.07.2015

Dzięki za odsłuch. Cieszę się, że się spodobały poszczególne elementy :)


RE: Papkin - Sonder (Beat Tape) - funkyfella - 10.07.2015

(9.07.2015, 13:26)papkin napisał(a): pewnie pomaga rozstawienie niektórych dźwięków szeroko w panoramie i nałożenie pokaźnego reverbu. Lubie też na długości całych bitów wsadzać jakić background noise (szum płyty winylowej, white noise lub sampel deszczu) odpowiednio zmiksowany pod reverbem, to zdaje się czasami sklejać utwór. Coś podobnego jak nakładanie niewielkiego reverbu na sumę podczas zabiegu masteringu.

Dzięki za wskazówki, na pewno coś wyciągnę z tego i przetestuje. Z background noise się nie bawiłem ( no prócz szumy z płyty winylowej sa samplu :))

(9.07.2015, 13:26)papkin napisał(a): ps. poleciał follow na sc za świetne bity ;)

O fajnie, ja też więcej Twojego stuffu sprawdziłem. Pięć men !


RE: Papkin - Sonder (Beat Tape) - patorecydywa - 15.07.2015

Bardzo dopracowane te nutki. Bardzo ilustracyjny klimat.
Powodzenia z wydawnictwem, trzymam kciuki.


RE: Papkin - Sonder (Beat Tape) - Cammel - 25.07.2015

(8.07.2015, 20:09)papkin napisał(a): Cześć, podrzucam Wam promomix epki/beat tapu. Zawarłem tam 5 produkcji utrzymanych w stylu hip-hopowym, ale i tak odbiegających w inne klimaty. Za każdy odsłuch, kciuka i komentarz będę wdzięczny ;)


Nutki kozaczek ;) 5 !