MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Kveon - Hope - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Kveon - Hope (/temat-house-kveon-hope)



Kveon - Hope - Kveon - 11.07.2015

Witam,
Przy tej piosence wręczę Wam projekt piosenki do Fl Studio, może ktoś będzie chciał skorzystać czy coś, zremixować... Wtyczki potrzebne to z3ta+, sylenth1 Vtx, nexus, piano one
A tutaj muzyczka i to raczej mój koniec w tworzeniu muzyki :) Miłego dnia ;)


PROJEKT


RE: Kveon - Hope - Revnotes - 11.07.2015

Komercyjnie, ładna melodia i kiepski miks. Prosi się, aby tchnąć w to nieco więcej nowoczesności, mam na myśli ciekawsze barwy okraszone przeróżnymi zniekształceniami. Do tego więcej urozmaiceń, niech się coś dzieje, poza głównym motywem.

Od muzyki nie można tak po prostu uciec. Oczywiście możesz próbować detoksu, ale na koniec i tak do niej powrócisz. To silniejsze niż narkotyk.


RE: Kveon - Hope - Stiopa - 16.07.2015

Haha i kto to mówi :D Adam wie co mówi :) Muzycznie zgodzę się z Revnotes, efekty i ekspresja zrobiły by z tego wała mega kota. Szkoda, że zaprzestajesz na muzycę. Ja zawsze jak mi nie idzie robię prerwę, napażam na ps 4 albo próbuję
zrobić jakigoś remixa dla odskoczni.. Ale każdy ma swój sposób...
POzdro


RE: Kveon - Hope - Odi96 - 18.07.2015

Podoba mi się :) , zgodzę się z Revnotes, że miks trochę słaby, ale w skali od 1 do 10 daje mocne 7 ;)


RE: Kveon - Hope - Shabboo Harper - 18.07.2015

Hey Wojtek, prześledziłam Twoją twórczość; każdy utwór cechuje choćby jeden element, który świadczy o wrażliwości, wyobraźni czy chęci kreacji muzycznego przesłania. Free Day - "sielski" w swej prostocie; Dream cechuje spokój, "cierpliwe" piano, które pięknie unosi się wśród smyczków, na tle surowego, jednolitego beat'u.Times, przy mizernym aranżu, jest pogodniejszy; moje wrażenia o "słodkim" Smile czy Never Again już uprzednio Ci przybliżyłam, podobnie jak w przypadku ("chaotycznego") Lovers... I tak Hope, dziś, na tle powyższych utworów brzmi jak "finalne świadectwo" Twych inspiracji i ulubionych brzmień (piano!). Nie będę Cię "krytykować", bo już to wcześniej czyniłam; nie będę pocieszać bo nie przypisuję sobie takich praw... "Powiem" tak, stworzyłeś kilka kawałków, które po części weszły do kolekcji MP. Tytuł ostatniego jest istotny i sugestywny. Będzie wspaniale jeśli jeszcze coś stworzysz i zajrzysz tu.
PS. Pamiętasz? Kiedyś "przywiało Cię do mnie"... ^^


RE: Kveon - Hope - Kveon - 19.07.2015

Do Revnotes:
U Mnie zawsze leży miks i dobór dźwięków, może jestem głuchy, kto wie...
Uciekłem na chwilę od tworzenia bo zdrowie nie pozwalało.
Do Shabboo Harper
Droga Anno, dziękuję Ci za ten poświęcony czas, w którym przesłuchałaś moje wszystkie "utwory" Podziw za to, że chciało Ci się słuchać piosenek z słabym miksem i w ogóle, Twój post zapadnie Mi długo w pamięci.
Pamiętam i przywieje Mnie tam jeszcze nie raz.
Może niedługo coś wpadnie do działu "Ambient ode Mnie
Dziękuję wszystkim za krytykę i pozdrawiam serdecznie :) W ramach rekompensaty macie po tym zielonym plusiku :)


RE: Kveon - Hope - Shabboo Harper - 19.07.2015

Wojtku, świetnie, że wróciłeś...
Enjoy (your) music :).