MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP Modafin - Bad Trip - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP Modafin - Bad Trip (/temat-dubstep-modafin-bad-trip)



Modafin - Bad Trip - Grisha - 12.07.2015

Siemka ;)

Jakoś wytwórnie nie były zainteresowane, to puszczam za free. Mam nadzieje, że dobry dział :P




RE: Modafin - Bad Trip - Violet Thunder - 14.07.2015

Oryginalny, minimalistyczny styl może czasami oddać więcej emocji niż klasyczny mocny dubstep, tutaj mamy dowód.
Pozdrawiam :)


RE: Modafin - Bad Trip - Abigail Noises - 15.07.2015

Coś faktycznie można by pododawać, więcej przejść, efektów. Jednak całość do mnie trafia - taki minimal to ja lubię. Muzyka od początku ewoluuje - słucham i czekam co będzie dalej - to wielki plus. Fajne dźwięki, motyw przewodni od 0.52 s spoko, pomimo, że trochę nuży po te ''westchnięcie'' jest powtarzalne i niezmienne. 1.51 s do końca to majstersztyk. 4/5


RE: Modafin - Bad Trip - chafer - 15.07.2015

Wciągające. Rzadko kiwam się do rytmu podczas słuchania muzyki. :) Dobry miks. Wszystko ładnie ze sobą współgra. Czy to jednak dubstep? Kiepski jestem w określaniu gatunków. :)


RE: Modafin - Bad Trip - Grisha - 15.07.2015

miał być trap, ale nie wyszło :(


RE: Modafin - Bad Trip - Shabboo Harper - 15.07.2015

Hey, Grisha. Myślę, że tym tematem bliżej Ci do Trap'u. Choć, dziś to już nieistotne... Podoba mi się: intrygujące intro; surowe, ciężkie brzmienie; efekt wokalny (niepotrzebnie tak powtarzalny); (od 1:52) melodyjny wątek. Drażni: jednolitość aranżu (mimo pierwotnego konceptu gatunku); brak konkretnych, "rześkich" fx'ów w tle; fragment 0:49- 1:50 arcynużący. Technicznie świetnie ;).


RE: Modafin - Bad Trip - szymski - 19.07.2015

Konkretny kawałek, naprawdę. Brzmi dobrzee. To pewnie rzecz gustu, ale instrumenty w przejściu koło 1:50 dałbym ciszej i nieco w tle.
Poza tym jest naprawdę dobrze. Czekam na następne.


RE: Modafin - Bad Trip - Equinox - 21.07.2015

kawalek swietny. motyw bardzo mi sie podoba. jedynie pierwszy buildup moim zdaniem nie wyszedl ale drop nadrabia.


RE: Modafin - Bad Trip - Dubby Spliff - 26.07.2015

przesłuchaj Trampa - Consciousness, wobble zamiatają :)


RE: Modafin - Bad Trip - MUZYK.72 - 16.11.2015

Początek trochę mnie zniechęcił, ale im dalej, tym bardziej chciałem słuchać. Synty rewela :D
PZDR :D


RE: Modafin - Bad Trip - Rumush - 16.11.2015

Świetny miks. Wokal też super, lecz bym dodał delikatnych zmian co jakiś czas - jakiś gate, flanger etc. A mi osobiście bardziej się podoba część przed wątkiem melodyjnym. Od 1.51 mi synki zgrzytają, jakoś nie moje brzmienie. Ale co najważniejsze głowa się kiwa, ciało buja.

4/5


RE: Modafin - Bad Trip - Kulpas - 23.11.2015

Sztos Madafin, słychać że siedzisz w tym nie od wczoraj i masz pojęcie o muzyce.Konkret to przejście do utworu od 38 do 46 sekundy, w jaki sposób osiągnąłeś taki efekt? Propsy za kawałek !