MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Infinity State - The Speed Of Dark (Greg W. Summer Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Infinity State - The Speed Of Dark (Greg W. Summer Mix) (/temat-progressive-infinity-state-the-speed-of-dark-greg-w-summer-mix)



Infinity State - The Speed Of Dark (Greg W. Summer Mix) - gregwmusic - 12.07.2015

Siemanerko
Prezentuje moją wizję Infinity State - The Speed Of Dark
Utwór wraz z moim singlem wyjdzie 20 :) w Makira Records:)



nfinity State - The Speed Of Dark ( Greg W. Summer Mix)


Infinity State - The Speed Of Dark (Original Mix) *PREVIEW*



Miłego Słuchania!



RE: Infinity State - The Speed Of Dark ( Greg W. Summer Mix) - Revnotes - 12.07.2015

Dziś nie jestem zbyt wylewny, ale nie mogłem też przegapić Twojego nowego dzieła. Na pierwszy ogień poszedł oryginał, który kompletnie nie przypadł mi do gustu. Bezpłciowy. Szczerze Twój pływaczek bardziej mi podchodzi. Tylko szkoda, ze to jest tak cicho? Wędrując pomiędzy różnymi numerami, musiałem zdrowo pokręcić potencjometrem głośności. Ciekawa propozycja, trochę zbyt usypiająca, aby zagościć na mojej playliście, ale trzeba Ci oddać co Twoje. Jest melodyjnie, klimatycznie i dreamowo.


RE: Infinity State - The Speed Of Dark ( Greg W. Summer Mix) - gregwmusic - 12.07.2015

(12.07.2015, 21:34)Revnotes napisał(a): Dziś nie jestem zbyt wylewny, ale nie mogłem też przegapić Twojego nowego dzieła. Na pierwszy ogień poszedł oryginał, który kompletnie nie przypadł mi do gustu. Bezpłciowy. Szczerze Twój pływaczek bardziej mi podchodzi. Tylko szkoda, ze to jest tak cicho? Wędrując pomiędzy różnymi numerami, musiałem zdrowo pokręcić potencjometrem głośności. Ciekawa propozycja, trochę zbyt usypiająca, aby zagościć na mojej playliście, ale trzeba Ci oddać co Twoje. Jest melodyjnie, klimatycznie i dreamowo.


Cicho bo do mastera bedzie :) a wrzucam bo nie lubie jak traczki sa na priv :) a remix zawsze wrzucam :) a tylko tak mogłem sie pochwalić :)


RE: Infinity State - The Speed Of Dark ( Greg W. Summer Mix) - Shabboo Harper - 12.07.2015

Świetnie, po prostu... świetnie. Miękko, melodyjnie, kunsztownie; zdecydowanie piękniejszy flow niż ("dudniący") oryginał. Grzesiu, (ponownie) gratuluję Ci (kolejnego) wyczynu... :)


RE: Infinity State - The Speed Of Dark ( Greg W. Summer Mix) - Shizzlematic - 12.07.2015

Sam kiedyś obracałem się w takich klimatach i naprawdę przyjemnie się tego słucha. W sam raz do nocnych przemyśleń :D
Gratuluje release'u ;P


RE: Infinity State - The Speed Of Dark ( Greg W. Summer Mix) - Crazy Noise - 13.07.2015

A ja sądzę, że oryginał jest lepszy. Strasznie dziwnie u Ciebie skacze ten clap/snare jeśli chodzi o głośność i utwór jest cały tak lekko przytłumiony przez co nie gra czysto aczkolwiek ma on duży potencjał i może być z tego dobry pływak. Zmieniłbym też stope na bardziej "miękką", clap/snare o którym pisałem również do wymiany i oczywiście zadbałbym o klarowność mixu ;)
3/5 na zachętę. POZDRO :)


RE: Infinity State - The Speed Of Dark ( Greg W. Summer Mix) - Stiopa - 16.07.2015

Ładnie się rozkręca, spokojnie płynie i rośnie , a potem pływak dream:D tak lubię... Świetny remix. Gratuluję wydania.
Pozdro Grzesiek ! :D


RE: Infinity State - The Speed Of Dark ( Greg W. Summer Mix) - Mish Alien - 21.07.2015

Remix świetny :) Słoneczny, prog jaki lubię, po masteringu będzie kozak.