MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Phattcut - outrovert - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Phattcut - outrovert (/temat-electronica-phattcut-outrovert)



Phattcut - outrovert - Phattcut - 13.07.2015

świeży track ode mnie :)



5!


RE: Phattcut - outrovert - abyssMB - 13.07.2015

Podoba mi się nawet bardzo , ale dopiero od 1:15 i do końca świetne, ale mogłoby się dalej rozwijać. Początek do 1:15 mi nie leży, ale to moje subiektywne odczucia :).


RE: Phattcut - outrovert - Shabboo Harper - 13.07.2015

Powściągliwie, surowo, lekko "pochmurnie", posępnie... Technicznie przyzwoity Minimal, ze "skradającym się" w tle dobrym basem ^^. Jednakże, czegoś mi brakuje w tym temacie. ??? Jakiejś lżejszej melodii "w kontraście", ot tak przekornie; barwniejszych fx'ów lub "zniekształceń"... Outro również nie przekonuje mnie. Phattcut, sorry :(.


RE: Phattcut - outrovert - Zirds - 13.07.2015

Pasowałby do tego ciepły polski wokal Skubasa.


RE: Phattcut - outrovert - Shabboo Harper - 14.07.2015

Kortez jest... "cieplejszy" ;). Zresztą, to Ty Łukaszu decydujesz o "kształcie" i treści Twych, muzycznych tematów.


RE: Phattcut - outrovert - patorecydywa - 14.07.2015

Bardzo spoko. inteligentny temat, zawodowa perkusja (sample talerzy nie są jakieś "lo-fi"? Brzmią jakby miały wyższą górę odciętą).
Brakuje mi tak trochę, żeby któryś z tematów ewoluował, zamiast być zastępowanym przez kolejne motywy.

Jak porównasz fragment z drugiej minuty (z tą dziwną "harmoszką"), z początkiem o funkującym basie i jasnych akordach, to to trochę brzmi jak dwa różne kawałki.


RE: Phattcut - outrovert - Abigail Noises - 15.07.2015

Takie ''hiphopowe'', z pomysłem. Całość, takie mam wrażenie, to prolog a gdzie dalsza część ? <niewiem>


RE: Phattcut - outrovert - Phil Wardeski - 15.07.2015

Hmm. Początek mnie nie porwał zbytnio, był bardzo surowy, ale potem się nawet ciekawie rozkręciło. Jak dla mnie świetny utwór do męskiego, niskiego wokalu :D sam niestety nie powala na nogi, mimo iż technicznie brzmi okay. Ogółem dostajesz 4


RE: Phattcut - outrovert - szymski - 15.07.2015

Spoko podoba mi się kompozycja. Mógłbyś nieco popracować nad brzmieniem, ale pomysł gitara.


RE: Phattcut - outrovert - Stiopa - 16.07.2015

Dokładnie jak przedmówcy, zgodzę się z faktem ,że przydałby się wokal o niskiej ciepłej barwie, nawet hiphopwy :)
Fajny groove... Basior po minucie miazga... Świenty kawałek mimo, że nie moje klimaty...
Pozdrawiam


RE: Phattcut - outrovert - aqmoolator - 18.07.2015

Ależ buja! Bas ma mięso jakiego nie powstydziliby się najlepsi twórcy i producenci muzyki elektronicznej. Brzmi u mnie potężnie i niezwykle przyjemnie. Całe instrumentarium idealnie dobrane. Minimalistycznie i ze smakiem. Bajka!


RE: Phattcut - outrovert - Oszir - 18.07.2015

Dobry towar nie jest zły!
Podoba mi się ten klimat, można się zawiesić :) Jest czysto, nieprzekombinowane, na poziomie :)

Zostawiam procent %