MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL MAB - Summer Fair - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL MAB - Summer Fair (/temat-classical-mab-summer-fair)



MAB - Summer Fair - MAB - 14.07.2015

Średniowieczne klimaty. Tym razem bliżej europy. Skala miksolidyjska G.



RE: MAB - Summer Fair - Shattered - 14.07.2015

Widzę, że Bard wpadł na imprezkę ;) Super utwór do porannej kawki. Układasz te melodie w piano midi czy masz podpięty keyboard sterujący i grasz to "ręcznie" ? Cały miks wydaje się w porządku. Może tylko perkusji przydałoby się dać więcej życia. Czy myślałeś kiedykolwiek o dodaniu do utworu jakiegoś chórku kobiecego bądź męskiego ? Jest kilka vst w tym temacie. Fajnie by było gdzieś tu wrzucić partie z tupaniem bądź klaskaniem w takt muzyki ;) Bardzo przyjemnie mi się tego słuchało (ponownie).
Pozdrawiam


RE: MAB - Summer Fair - MAB - 14.07.2015

Gram z klawiatury. Nawet perkusje.
Bębnów nie chciałem przeładowanych robić. Właśnie takie proste chciałem mieć, choć z drugiej strony z pewnością lepiej zabrzmiałby nagrany tamburyn niż samplowany.


RE: MAB - Summer Fair - Shattered - 14.07.2015

Od razu słychać pozytywną różnice w instrumentach zagranych ręcznie z klawiatury a ułożonych w piano midi. Niedługo też przymierzam się do zakupu jakiejś klawiaturki sterującej. Jeśli z perkusją taki był zamiar to w takim razie się udało ;)


RE: MAB - Summer Fair - Cris - 14.07.2015

tutaj jest dobrze :) podoba mi się w jakim kierunku zmierzasz :) chociaż momentami bębny odpowiadajace stopie troszke krzywo grają ;) ale jest niewyczuwalne dla zwykłego słuchacza ;)


RE: MAB - Summer Fair - niedzwiedz444 - 14.07.2015

Świetne, rewelacyjnie mi się słuchało, gratuluję muzykalności :)


RE: MAB - Summer Fair - chafer - 14.07.2015

Bardzo dobre. Przyjemne dla ucha.
PS Z samplowanym tamburynem też można zrobić cuda - trochę bym z nim poszalał by niekoniecznie grał cały czas równo.


RE: MAB - Summer Fair - Shabboo Harper - 14.07.2015

Rarytas <sunny>.


RE: MAB - Summer Fair - szymski - 15.07.2015

Spoko. Dobre na soundtrack z Hobbita.


RE: MAB - Summer Fair - Stiopa - 16.07.2015

MAB Ty to w ogóle jak Ci kiedyś pisałem, kilka epok temu zrobiłbyś karierę... :D Świetnie Ci ta muza leży...
Dawaj to do filmów jako soundtracki... Wzięcie będzie na pewno...
Pozdro


RE: MAB - Summer Fair - aqmoolator - 18.07.2015

Bardzo mi się podoba ta kompozycja. Przywodzi na myśl te soundtracki z kultowych erpegów ( bard's tale na przykład :) ) Za każdym razem sprawiasz, że wyobraźnia pracuje na podwyższonych obrotach. Masz wyjątkowy dar, który od pierwszych dźwięków ją uruchamia. Bardzo przyjemne te dwie i prawie pół minuty :)


RE: MAB - Summer Fair - boryskuczkowski - 29.08.2015

Fajny kawałek, podeślij ludziom od Heroes of Might and Magic, myślę że w tawernie powinien polecieć Twój utwór. Tak dalej :)


RE: MAB - Summer Fair - Dego - 19.09.2015

Idealna muzyczka na Intro do serialu w stylu "Wspaniałe Stulecie". Pięknie zgrana aranżacja, bez przepychu, ale z finezją.


RE: MAB - Summer Fair - grom2015 - 12.10.2015

Trochę mi się to kojarzy z grą Mount and Blade, nie moje klimaty, ale wszystko jest jak najbardziej w porządku, staram się oceniać obiektywnie :D