MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Niedzwiedz444 - Daescent - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Niedzwiedz444 - Daescent (/temat-techno-niedzwiedz444-daescent)



Niedzwiedz444 - Daescent - niedzwiedz444 - 14.07.2015

Długość: 7:04

Zapraszam na techno, możliwy download:




RE: Niedzwiedz444 - Daescent - Zirds - 14.07.2015

Fajne, chociaż nie przyzwyczajony jestem do takiej stopy - brzmi lekko pudełkowato (zbyt podbita w okolicach 1500-3000Hz). Mały bug pojawił się w 2:05 - jakby niedokładnie połączone ścieżki. Ogólnie bardzo czysto wszystko gra, nie mam zastrzeżeń. Najbardziej podoba mi się moment od 3:04 do 5:20.

4/5


RE: Niedzwiedz444 - Daescent - Shabboo Harper - 14.07.2015

Ten lekko "przyćmiony" w swym brzmieniu, acz prężnie podkreślony odcień funky urzekł mnie... Faktycznie do 2:33 utwór jest zbyt przewlekły i trochę monotonny; tenże fragment w bardziej esencjonalnej postaci byłby świetnym preludium Twego "Daescent". W dalszej części temat jest ogromnie chwytliwy; melodyjny, ciut "psychodeliczny" (wymyślny wokal). Sound Design podoba mi się; klarowny i konkretny. 2:05... <hmm> (celowy "trick"?). Jest veeery okey ;).


RE: Niedzwiedz444 - Daescent - patorecydywa - 14.07.2015

Fajny technics w starym, dobrym stylu.
Mi osobiście, stopa pasuje w 100%
Długo kazałeś czekać na basik, ale jak się już pojawił, to się okazał (jak dla mnie) odstający o reszty. Bo początek zapowiadał zdeka przydymiony / minimalowy klimat, a basik zrobiłeś taki trochę "brzdęk-brzdęk". Mnie ciekawi wszystko od początku, do 3 minuty.


RE: Niedzwiedz444 - Daescent - Abigail Noises - 15.07.2015

Minimal w tym eklektycznym wydaniu mnie nie przypasował - nuda... Dźwięki lat 80/90 na plus ale miks słaby... Ogólnie jak słuchałem to wydawało mi się, jakbym słuchał jakiś tutorial zrobiony tak od ręki z YT.


RE: Niedzwiedz444 - Daescent - chafer - 15.07.2015

Za długie, niczym niezaskakujące i nie przyciągnęło mojej uwagi. Ale żeby nie było samej krytyki - wszedłem na Twój kanał i przesłuchałem parę utworów. Przykładowo "Dark Energy" jest urozmaicone, są przejścia, coś się dzieje i całość brzmi interesująco. :) Szedłbym w takim kierunku. Bieżący utwór jest jak dla mnie krokiem w tył.


RE: Niedzwiedz444 - Daescent - niedzwiedz444 - 15.07.2015

Wielkie dzięki za wszystkie komenty, bardzo to doceniam... do miana producenta muzycznego to mi jeszcze spooro brakuje...ale będę dalej kombinował... Pozdrawiam!


RE: Niedzwiedz444 - Daescent - szymski - 15.07.2015

Jak dla mnie spoko transik. Props ziomek


RE: Niedzwiedz444 - Daescent - Stiopa - 17.07.2015

Dobre techno... Ten rytm grany przez perę wprowadza w zajebisty trans... Od 3:10 świetny synth :D Jak od Mr Oizo we Flat Beat :D tylko z mniejszym atakiem :P ale podobny jak chooj :) Dobry kawałek..\\
Pozdro


RE: Niedzwiedz444 - Daescent - Oszir - 18.07.2015

Początek mógłby być krótszy czyli ta część utworu do 3:00 bo później zaczyna się coś dziać i przykuwa uwagę.
Kick do 3:00 minuty mi nie leży później mi nie przeszkadza bo zgrywa się z bassem.

Może jakbyś użył takiego kicka jak Paul Kalkbrenner w "Azure" dałoby lepszy efekt?




RE: Niedzwiedz444 - Daescent - abyssMB - 18.07.2015

Początek długi do około 2 :00 mało sie dzieje ale potem bardzo fajnie buja to psycho-techno , bas jak wspomniał Stiopa żywy ja k z Mr OIZO , dobry kawałek. Gratki


RE: Niedzwiedz444 - Daescent - Pieseq - 21.07.2015

Mnie się natomiast intro podoba, jedyne do czego bym się przyczepił to ten synth co wchodzi w 1.34 - nie pasuje wg mnie. Fajny minimalistyczny klimat. A co do innych syntezatorów - tych generujących 8bitowe dzwięki, to może trochę więcej jakiś harmonii by się przydało, overdrive czy coś. Kawałek jak dla mnie mocne 4/5. Pozdro.


RE: Niedzwiedz444 - Daescent - ShifteD - 15.08.2015

motywem 4:16 mnie kupiłeś. Świetne techno, nie wieje nudą. Ładne tło, ciekawy aranż, stopa faktycznie troche kartonowa ale przestaje to przeszkadzac tak szybko jak i zaczyna ;P do całości utworu pasuje nieźle. Download poszedł ;)