MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE The Fly-Habanero(demo)(big room) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE The Fly-Habanero(demo)(big room) (/temat-house-the-fly-habanero-demo-big-room)



The Fly-Habanero(demo)(big room) - Fly - 15.07.2015

Sesja się skończyła i wreszcie mogłem posunąć do przodu prace nad tym projektem :D

Doszedłem do momentu w którym przydałoby mi się świeże spojrzenie co trzeba poprawić/wywalić, co dodać nowego. Na pewno kilka przejść jest do zmiany,a reszta ? Pod względem technicznym jak to wygląda? No i jakie to wszystko robi pierwsze wrażenie ? :D





RE: The Fly-Habanero(demo)(big room) - Zirds - 15.07.2015

Wszystko świetnie, fajnie gra... ale lepiej zrobić z tego electro house, complextro, a nie badziewny big room...


RE: The Fly-Habanero(demo)(big room) - Fly - 15.07.2015

Big room badziewny ? Myślę,że 90% kawałków w tym gatunku faktycznie taka jest. Jednak jak już coś się trafi...ten gatunek ma w sobie wszystko to co lubię w muzyce najbardziej,czyli piękne,rozbudowane melodie w breaku i potężnego kopa w dropie. To zdecydowanie bardziej do mnie przemawia niż electro itp.

Moim zdaniem większość narzekań na big room,wzięło się z jego popularności,gdyby to była niszowa muzyka,z pewnością nie miałaby tylu przeciwników ;)

Robię taką muzykę,jaką najbardziej lubie...i nie jest to żadne complextro :P


RE: The Fly-Habanero(demo)(big room) - Odi96 - 15.07.2015

Dla mnie jest to trochę niejednolite, tak jakbyś chciał wcisnąć klika utworów w jeden. Przesłuchaj dzisiaj ten utwór kilka razy i go odstaw. Odpal go ponownie za tydzień i zobaczysz sam to o czym mówię.


RE: The Fly-Habanero(demo)(big room) - Shabboo Harper - 15.07.2015

Zgodzę się z Odi96; ta kilkuwątkowość melodii jest uderzająca. Jednakże Twoja (ostra) "Papryczka" to energetyczny w swym wcieleniu BigRoom, odpowiednio stentorowy, mocno ubarwiony; dźwięki gatunkowo "ekscytujące". Fly, to zupełnie nie jest mój klimat (!), jednakże ogromnie cenię kreatywność i "twórczą żarliwość" u tych producentów, którzy wbrew wszystkiemu dążą do swego celu. Good luck :).


RE: The Fly-Habanero(demo)(big room) - Fly - 16.07.2015

Może faktycznie,trochę to wszystko niespójne :/ Popracuję nad przejściami i może dam do intra melodie z dropu i jakoś to będzie.

Jak kwestie techniczne ? miks,mastering itp. co do poprawy ? ;)


RE: The Fly-Habanero(demo)(big room) - Revnotes - 16.07.2015

Bez składu i ładu. Wybacz, że tak brutalnie, ale tak czuję. Z tego wszystkiego akceptowalny jest dla mnie wyłącznie drop. Melo nie jest wyszukane, ale w tym gatunku dropy, tak po prostu brzmią, więc nie mam o to pretensji. Zdecydowanie bardziej o miks, brak jakiś udziwnień, zaskoczenia słuchacza. Cała reszta, to potworny suchar, zero uczucia.


RE: The Fly-Habanero(demo)(big room) - Kveon - 18.08.2015

Od 1 minuty jakbym znał skądś tą melodię z jakiejś starej piosenki, ale to nie istotne
Ten clap Mi nie pasuje, ten build mógłby być trochę lepszy, trochę przynudza. W breaku było takie plumkanie przez chwilę, zamień to na coś innego bo brzmi słabo (moim zdaniem ;)) ogółem dobrze, ale może być jeszcze lepiej ale trzeba popracować :)