MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Zajman - Feel U - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Zajman - Feel U (/temat-zajman-feel-u)

Strony: 1 2


RE: Zajman - Feel u - Zirds - 22.07.2015

(22.07.2015, 23:14)Revnotes napisał(a): Do końca m-ca byczę się na urlopie, chwilowo produkcję muzyki również sobie odpuściłem, nie mam również ze sobą sprzętu, aby przesłuchać Twoją nową wersję. Nie czuj się rozczarowany, wszystko w swoim czasie. Powrócę z editem już w Sierpniu, gdy będę mógł już ocenić Twój postęp.

Tym razem chciałem po prostu odpowiedzieć na Twoje zarzuty, ponieważ widać, że sięgnąłeś po rozum do głowy, a ja nie lubię pozostawiać niedomówień. Wcześniej byłem przekonany, że nie warto prowadzić z Tobą jakiejkolwiek dyskusji, dlatego też milczałem. Tym bardziej cieszę się, że zmazałeś to pierwsze, złe wrażenie.

Być może niewłaściwie zinterpretowałeś rolę forum. Użytkownicy, to w zdecydowanej większości amatorzy, którzy muzyką zajmują się hobbistycznie, choć z różnymi nadziejami i planami. Jeżeli oczekujesz komentarzy innych osób, wcześniej powinieneś skomentować ich muzykę, w ten sposób zwiększysz swoje szanse, na zwrócenie ich uwagi. Sposób w jaki komentujesz, może przyczynić się pozytywnie lub negatywie do opinii, jakie otrzymasz w rewanżu. Ponadto jeżeli o coś prosisz, podaj szczegóły, tak aby ewentualny zainteresowany wiedział, na czym Tobie, tak na prawdę zależy. Mimo wszystko niewiele osób produkuje rozprawki zawierające szczegółowe dane, jak ustawić poszczególne knoby wtyczek. Pamiętaj, że aby usłyszeć, że coś nie brzmi dobrze, nie trzeba być mistrzem w tworzeniu, szanuj opinię innych i czas, który Tobie poświęcili.

Trochę zrzędzę, bo stary już jestem, ale chciałbym, żebyśmy się dobrze zrozumieli :)


Dobrze to ująłeś... ale w kółko powtarzanie tego samego setkom użytkowników staję się lekko nużące.


Co do ostatniego zdania to: Ty i Zajman jesteście w jednym wieku, więc zdanie, że jesteś stary tutaj nie przejdzie :P

PS. Jestem starszy ;)

Pozdrawiam.


RE: Zajman - Feel u - Zajman - 22.07.2015

no coz , ja czesto robie kiepskie pierwsze wrazenie na internetach , juz to zauwazylem

to jest track w najnowszej wersji , zaktualizowalem go bez zmiany linka , jest jak jest , ale na ten moment to szczyt moich mozliwosci i jest to moj najlepszy track jaki udalo mi sie zrobic , wiec jezeli to jest crap , to .... wszystko inne jest niewarte odsluchu :) , co nie zmienia faktu ze mi sie bardzo podoba to co zrobilem , inaczej bym tego nie pokazywal

https://soundcloud.com/zwattkat/feel-uu

edit: a ten track to juz nie wrzucilem nie tyle do oceny , tylko bardziej zeby dokonczyc temat i pokazac jak to ostatecznie wyszlo

niestety nie mam pojecia jak mam sie nauczyc moich monitorow , moze poszukam jakies know-how na temat mixowania , jakie rzeczy sa pozadane w miksie a jakie nie , co sie robi a czego unikac ... bo jak narazie to chyba widac ze jestem zagubiony w ciemnosci ze swieczka :)


RE: Zajman - Feel u - Zirds - 22.07.2015

Pewnie wywołam shitstorm, ale ten Twój kawałek Frosty/Frostly czy jak mu tam było ma ponad 14 tysięcy odsłuchań na soundcloud, a tak naprawdę jest mniej niż przeciętny... ile zapłaciłeś?


RE: Zajman - Feel u - Zajman - 23.07.2015

nie no stary wystarczy ze ja juz wywolalem maly shitstorm

to sa groszowe sprawy , ludzka glupota , w tym moja ,nie zna granic , i pod wplywem znajomych pozniej wychodza z glowy rozne kwiatki ....

czlowiek by pomyslal ze jak tyle pleji bedzie to jakos sie ten track upozycjonuje i zacznie pokazywac gdzies na sc , ale niestety prawda jest inna

ja nie widze nic zlego w tym ze czlowiek chce cos osiagnac , ale gorzej jest jak pozniej .... no wlasnie , co ? nic dobrego z tego nie ma :)


RE: Zajman - Feel u - Oszir - 24.07.2015

Chciałem sobie przesłuchać ale każdy link wyświetla mi stronę Oh no!

Poczytałem sobie i zauważyłem że masz bardzo cieniutką skórę na krytykę, lecz nie przejmuj się tym za bardzo bo są tu użytkownicy z dużo większym stażem i dorobkiem muzycznym którzy cierpią na to samo schorzenie :) A niektórzy jak już się dorobili jakiś tam słuchaczy na soundcloud to w ogóle nie wyobrażają sobie krytyki przez osoby z zerowym dorobkiem <trolllol> hahah
Taka jest już natura egoistyczno - hipokrycka człowieka.
Drugą jeszcze sprawą jest jak pobędziesz trochę na forum to zaobserwujesz tworzenie się grup wzajemnej adoracji. Jest to niepożądane zjawisko ale występuje ono wszędzie, na każdym forum, w każdym zakładzie pracy itd...

Stary gruba skóra i idziesz dalej...

Jak dla mnie lepsze od klepania po plecach że następnym razem będzie lepiej jest krytyka bo czasami ktoś naprawdę potrafi wychwycić błędy, a jeszcze lepsza jest dobra porada jak te błędy naprawić po przez zastosowanie jakich zabiegów, lecz takich porad niema tu aż tak dużo za to czasami znajdą się czysto poetyckie opisy odbioru przedstawionego przez Ciebie utworu co też bywa ciekawe. Tak na marginesie że jeszcze nie powstał taki dział poetycki :)

Pamiętaj że to jaką muzykę tworzysz zweryfikuje czas i Twoje grono odbiorców po za tego forum. Powinieneś zabiegać o krytykę na tym forum bo po za forum słuchacz nic Ci nie powie dlaczego na playerze nadusił NEXT i nie powrócił do kawałka.

Tak przy okazji polecam nowy dokument który leci na Planete "Historia Techno" można wyciągnąć ciekawe wnioski na temat (nazwę to po swojemu) muzycznego klucza do ludzkiego mózgu <aw>