MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Rawenvoys - We Are Diamonds (Bootleg) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Rawenvoys - We Are Diamonds (Bootleg) (/temat-hardstyle-rawenvoys-we-are-diamonds-bootleg)



Rawenvoys - We Are Diamonds (Bootleg) - Hola Flavio - 17.07.2015

Rawenvoys - We Are Diamonds (Bootleg) - właściwie to jest radio edit, co by pokazać najważniejszą część utworu. Oczywiście pełny numer za jakiś czas.




RE: Rawenvoys - We Are Diamonds (Bootleg) - chrisniers - 23.07.2015

Ładne, spokojne jak na euphoric przystało ciekawa głębia :)
Kick za cicho przede wszystkim poza tym Twój ? :) bo tak skądś kojarze to brzmienie :P
ogólnie tak jak mówię więcej powera i będzie konkretne
Dawaj znak jak już będzie pełny numer !


RE: Rawenvoys - We Are Diamonds (Bootleg) - Kaper - 23.07.2015

zdecydowanie brak dołu w tym kawałku. te stopy lubią mieć porządne kopnięcie. nie wiem co Ty zrobiłeś w tym kawałku po za tym, że połączyłeś go ze stopą ale brzmiałoby lepiej jeśli stopa nie była by taka cienka ;)


RE: Rawenvoys - We Are Diamonds (Bootleg) - Hola Flavio - 25.07.2015

(23.07.2015, 15:17)Kaper napisał(a): nie wiem co Ty zrobiłeś w tym kawałku po za tym, że połączyłeś go ze stopą

A no dograłem synthy, dodałem FXy, przearanżowałem. Bardzo się mylisz, jeśli sądzisz, że dodałem tylko kick.


RE: Rawenvoys - We Are Diamonds (Bootleg) - OProject - 5.09.2015

Ja się przyczepie do stylu, choć wiem że i tak zrobisz swoje... xd
Sorry ale ja nie przywykłem do słuchania takiego Hardstyle.... cukierkowy wokal który bardziej kojarzy mi się z amerykańskimi filmami o miłości dla nastolatek, albo popowym radiem.

Wybacz ale gdybym poszedł na raveing i usłyszał taki kawałek to bym chyba wyszedł, nie jestem chyba jedynym który uważa że główny nurt dzisiejszej muzyki tanecznej poszedł w złym kierunku :(
Myślę że nawet jak na housowy kawałek było by zbyt słodko... a to w końcu HARD ;)
Nie o takiem Hardstajl walczyłem ;]

Nie obraź się, poza wokalem brzmi przyzwoicie, jednak lead bym bardziej uwydatnił, pogłosił ;)
Pozdro


RE: Rawenvoys - We Are Diamonds (Bootleg) - Adamzzz - 5.09.2015

Właściwie to mam z tym utworem ten sam problem co przedmówca. Trochę za bardzo poszedłeś w STYLE zupełnie zapominając o HARD. W tej muzyce największy nacisk położony jest tak naprawdę na basiku czyli albo kick'u jak u Ciebie albo reversbass'ie jak np u Technoboy'a. Praktycznie cały utwór od początku do samego końca buduje napięcie do momentu pojawienia się jednego z tych potężnych dźwięków. Twój hardstyle podobnie jak innych współczesnych twórców tej muzyki poszedł jakby zupełnie inną drogą. Najważniejsze są efekty, plumkania, wesołe melodie, nawet śpiewanie a na samym końcu dopiero bass i klimat.
Nie podoba mi sie to ale co zrobić. Jeżeli chodzi o robienie muzyki raczej nie ma zasad (no może za wyjątkiem tych od produkcji) i nikt tu nie może niczego zabraniać xD
Od strony technicznej raczej brzmi okej chociaż kick ma za mało 'mięcha' czyli tych częstotliwości poniżej 300 Hz no i lead brzmi strasznie słabo, chociaż nawet się wpasował w nastrój utworu.
Tyle..