MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Dodo - Spaceship - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Dodo - Spaceship (/temat-liquid-dodo-spaceship)



Dodo - Spaceship - Pieseq - 18.07.2015

Kolejny, bardziej nastrojowy kawałek do odsłuchania i ocenienia.
Z ciekawostek - talerze w zdecydowanej większości nagrywałem sam.
;)




RE: Dodo - Spaceship - Shabboo Harper - 18.07.2015

Pieseq, to przesympatyczny numer; "utkany w pajęczynie" delikatnych, precyzyjnych nut... Intro urzekające; zaś owa rytmiczna (o dobrym tempie) ekspresja prześwietnie "klei się" z miękkim, "czułym" background'em. Dyskretne, ogromnie melodyjne fx'y to kolejny plus w palecie Twego "barwnego" tematu... Technicznie very okey . <takjest>


RE: Dodo - Spaceship - libra_makowski - 21.07.2015

Bardzo przyjemne, lekkie i klimatyczne drumy. Blaszki bardzo fajnie wyszły :), świetnie komponują się z całością.


RE: Dodo - Spaceship - Equinox - 23.07.2015

Perkusję widzialbym trochę inaczej. Wielki plus za motyw! Strasznie przyjemnie się tego słucha.


RE: Dodo - Spaceship - Kaper - 23.07.2015

szkoda, że nie ma takich przejawów ostrzejszego brzmienia, takich delikatnych wstawek wyłaniających się z tła. Utwór wówczas zabrzmiał by bardzo ciekawie no ale Twoja kompozycja tego nie zakładała. Buja dobrze, miks spoko tylko nie ma głębi. Perka świetnie zrobiona.


RE: Dodo - Spaceship - Dubby Spliff - 28.07.2015

bardzo dobre technicznie :) perka fajnie śmiga, trochę wolę mroczniejsze klimaty, ale kawał dobrej roboty ;)


RE: Dodo - Spaceship - NecroSoul - 1.08.2015

2:12 Brzmi jak soundtrack z jakiejś miłej przygodowej gry bądź filmu. W każdym razie to odczucie na plus :)
Patrząc technicznie, elegancko :D Koledzy wyżej powiedzieli wszystko, co miałem rzec.
Tak trzymaj! ;) Pozdrawiam.


RE: Dodo - Spaceship - Abigail Noises - 1.08.2015

A mnie drażni perka - za szybka i psuje cały odbiór całości. Choć jeśli wyobrazić sobie śmigający statek w przestrzeni kosmicznej to może i by grało. Statek zasuwa a w tle czarujacy kosmos... Nie... Słucham jeszcze raz i dalej drażni - ale teraz wiem co - barwa perki nie pasuje, bo za sucha i przez cały utwór nic się w niej nie zmienia - gdzie jakieś przełamania ? 2/5


RE: Dodo - Spaceship - satl - 6.08.2015

abardzo fajny utwór, przypomina mi troche starsze kawałeczki London Elektricity, duuuży plus za pomysł ;)


RE: Dodo - Spaceship - Soundmaniaq - 7.08.2015

Podoba mi się ciepły akustyczny klimat, gitarka robi całą robotę. Zgodzę się z AdamemWax, perka pyka w koło tak samo, szkoda że nie podróżuje z resztą kawałka. Świetne tła, choć finalnie to tylko perka nawiązuje do dnb, a jest najsłabszym elementem. W zasadzie kawałek brzmi, jak kawał klimatycznej muzyki filmowej z puszczoną pętlą perkusyjną.


RE: Dodo - Spaceship - Zirds - 8.08.2015

(6.08.2015, 10:12)satl napisał(a): abardzo fajny utwór, przypomina mi troche starsze kawałeczki London Elektricity, duuuży plus za pomysł ;)

Niczym z Billion Dollar Gravy :D


RE: Dodo - Spaceship - Pieseq - 8.08.2015

(1.08.2015, 19:51)AdamWax napisał(a): A mnie drażni perka - za szybka i psuje cały odbiór całości. Choć jeśli wyobrazić sobie śmigający statek w przestrzeni kosmicznej to może i by grało. Statek zasuwa a w tle czarujacy kosmos... Nie... Słucham jeszcze raz i dalej drażni - ale teraz wiem co - barwa perki nie pasuje, bo za sucha i przez cały utwór nic się w niej nie zmienia - gdzie jakieś przełamania ? 2/5

Generalnie w wielu kawałkach liquid dnb występuje powtarzalność i jest mało przełamań. Tu się skupiłem na linii melodycznej bardziej. Tak czy inaczej dzięki za opinie, krytyka zawsze mile widziana.

(8.08.2015, 1:25)Zirds napisał(a):
(6.08.2015, 10:12)satl napisał(a): abardzo fajny utwór, przypomina mi troche starsze kawałeczki London Elektricity, duuuży plus za pomysł ;)

Niczym z Billion Dollar Gravy :D

Nie no, jeszcze na pewno nie ten poziom :O