MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Wirtualna gitara elektryczna test v3 (Metalcore) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Wirtualna gitara elektryczna test v3 (Metalcore) (/temat-other-wirtualna-gitara-elektryczna-test-v3-metalcore)



Wirtualna gitara elektryczna test v3 (Metalcore) - Shattered - 19.07.2015

Witam.
Poniżej znajduje się test kilku nowych ustawień odnośnie miksu gitary oraz basu.




RE: Wirtualna gitara elektryczna test v3 (Metalcore) - HybridRaven - 19.08.2015

Brzmi zacnie milordzie :) Mozna wiedziec jakiej gitarki uzyles? Znam kilka ciekawych i godnym polecnia ale glownie pod kontakta.


RE: Wirtualna gitara elektryczna test v3 (Metalcore) - Shattered - 24.08.2015

Shreddage 2X man wszystko masz na profilu Soundcloud ;)


RE: Wirtualna gitara elektryczna test v3 (Metalcore) - HybridRaven - 25.08.2015

(24.08.2015, 22:58)Shattered napisał(a): Shreddage 2X man wszystko masz na profilu Soundcloud ;)

Nie Zwrocilem uwagi na tytuł na sc :P
Shreddage 2X godna biblioteka, to fakt. Godna uwagi tez jest z Orange Tree Samples - Evolution Strawbery oraz Banshee ;)


RE: Wirtualna gitara elektryczna test v3 (Metalcore) - Shattered - 25.08.2015

Wiesz co ja już w zasadzie próbowałem każdej gitarki ;) Prominy V-Metal, Prominy SC, Prominy Electric and Distortionm, Orange Tree Samples, Electri6ty i jeszcze parę innych które zapomniałem i po wielu testach według mnie najlepiej wypada Shreddage 2X jedyny mankament to taki, że przy korzystaniu z dwóch gitar jednocześnie L and R czasami trzeba w ustawieniach gitary resetować ustawienia round drobin bo dźwięk potrafi przechodzić w mono.


RE: Wirtualna gitara elektryczna test v3 (Metalcore) - OProject - 25.08.2015

Troszkę wysokich na tej gitarce myślę że by nie zaszkodziło jakbyś dodał :P


RE: Wirtualna gitara elektryczna test v3 (Metalcore) - Burning Car - 25.08.2015

No nie powiem całkiem fajne. Brzmi super


RE: Wirtualna gitara elektryczna test v3 (Metalcore) - HybridRaven - 25.08.2015

(25.08.2015, 9:23)Shattered napisał(a): Wiesz co ja już w zasadzie próbowałem każdej gitarki ;) Prominy V-Metal, Prominy SC, Prominy Electric and Distortionm, Orange Tree Samples, Electri6ty i jeszcze parę innych które zapomniałem i po wielu testach według mnie najlepiej wypada Shreddage 2X jedyny mankament to taki, że przy korzystaniu z dwóch gitar jednocześnie L and R czasami trzeba w ustawieniach gitary resetować ustawienia round drobin bo dźwięk potrafi przechodzić w mono.

Seria Prominy jak i Electri6ty to dosc stare gitarki, tymbardziej że Electri6ty jak na gitarke ma duze zapotrzebowanie cpu/ram. Sa nowsze gitarki tez godne uwagi jak Distort 2 czy TP/LP Electric Guitar, ale to juz kwestia gustu ;)


RE: Wirtualna gitara elektryczna test v3 (Metalcore) - Shattered - 25.08.2015

(25.08.2015, 11:44)Kamil Wrona napisał(a):
(25.08.2015, 9:23)Shattered napisał(a): Wiesz co ja już w zasadzie próbowałem każdej gitarki ;) Prominy V-Metal, Prominy SC, Prominy Electric and Distortionm, Orange Tree Samples, Electri6ty i jeszcze parę innych które zapomniałem i po wielu testach według mnie najlepiej wypada Shreddage 2X jedyny mankament to taki, że przy korzystaniu z dwóch gitar jednocześnie L and R czasami trzeba w ustawieniach gitary resetować ustawienia round drobin bo dźwięk potrafi przechodzić w mono.

Seria Prominy jak i Electri6ty to dosc stare gitarki, tymbardziej że Electri6ty jak na gitarke ma duze zapotrzebowanie cpu/ram. Sa nowsze gitarki tez godne uwagi jak Distort 2 czy TP/LP Electric Guitar, ale to juz kwestia gustu ;)

Możesz dać jakiś link do producenta tych obu nowych gitar? Nie mogę znaleźć nic na ich temat w necie.


RE: Wirtualna gitara elektryczna test v3 (Metalcore) - HybridRaven - 25.08.2015

(25.08.2015, 15:51)Shattered napisał(a):
(25.08.2015, 11:44)Kamil Wrona napisał(a):
(25.08.2015, 9:23)Shattered napisał(a): Wiesz co ja już w zasadzie próbowałem każdej gitarki ;) Prominy V-Metal, Prominy SC, Prominy Electric and Distortionm, Orange Tree Samples, Electri6ty i jeszcze parę innych które zapomniałem i po wielu testach według mnie najlepiej wypada Shreddage 2X jedyny mankament to taki, że przy korzystaniu z dwóch gitar jednocześnie L and R czasami trzeba w ustawieniach gitary resetować ustawienia round drobin bo dźwięk potrafi przechodzić w mono.

Seria Prominy jak i Electri6ty to dosc stare gitarki, tymbardziej że Electri6ty jak na gitarke ma duze zapotrzebowanie cpu/ram. Sa nowsze gitarki tez godne uwagi jak Distort 2 czy TP/LP Electric Guitar, ale to juz kwestia gustu ;)

Możesz dać jakiś link do producenta tych obu nowych gitar? Nie mogę znaleźć nic na ich temat w necie.


Jasne, DISTORT 2 oraz Ilya Efimov