MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER LocoMatt - Hello - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER LocoMatt - Hello (/temat-other-locomatt-hello)



LocoMatt - Hello - Loco - 22.07.2015

[Obrazek: vyBIIo3.png]
No więc po miesiącu codziennej wielogodzinnej pracy wyszło takie coś. Liczę na lincz xd




RE: LocoMatt-Hello. - Castiel - 22.07.2015

Mnie się tam podoba Xd motyw zwariowany poprawiający nastrój :P Może przez to,że oglądam anime XD

Aranżaja jest ok może wysokie czestotliwości czasami za bardzo sie wybijają na wierzch ale da się przywyknąć:)


RE: LocoMatt-Hello. - niedzwiedz444 - 22.07.2015

jak dla mnie rewelacja...widać włożoną pracę...najbardziej podobają mi się momenty gdy wszystko się lekko 'dekonstruuje'... faktycznie trochę góra jest może za mocna... dla mnie taki utworek to coś nieosiągalnego ;) 5/5

edit: czy to było robione w lmms??


RE: LocoMatt-Hello. - Mat.Mor.Raw - 22.07.2015

Osobiście nie lubię za bardzo dęciaków w muzyce, zwłaszczach tych z syntezatora. Trochę mi się kojarzą z muzyką ilustracyjną do polskiej telewizji wczesnych lat 90'ych. Ale jako całość kompozycja idealnie wpasowuje się w tematykę gier zręcznościowych typu platformówka / arcade z kolorową grafiką dla dzieci (np. Rayman). Bardzo ładnie, głęboko brzmi stopa, snare i dubstepowy, syntetyczny bas. Zastosowane progresje akordów zdecydowanie sugerują radośnie spędzony czas z konsolą do gier. Moja ocena 4/5. Solidny trak.

PS: Próbowałeś uderzać ze swoimi kawałkami do producentów gier?


RE: LocoMatt-Hello. - Shabboo Harper - 22.07.2015

"Lincz"? A czemuż tak? ;)
Hello LocoMatt, to takie "Twoje"; niepowtarzalne, charakterystyczne, "kwieciste", dźwięczne i... donośne (!). Z tak pogodnymi (sugary) i technicznie "błyskotliwymi" utworami kojarzę właśnie Ciebie.


RE: LocoMatt-Hello. - Equinox - 23.07.2015

moim zdaniem drop taki troche chaotyczny. numerek calkiem fajny i pozytywny ;>


RE: LocoMatt-Hello. - Kaper - 23.07.2015

w końcu wrzuciłeś coś skończonego a nie kawałeczki na SB xD

Ładnie i spójnie wszystko brzmi, aranżacyjnie poukładałeś klocuchy jak trzeba, miks idealny, fajnie kojarzy się to z grami lub jakimś anime. W tym kawałku nie jest aż tak słodko jak to miałem okazje na SB nie raz słuchać xD
Zrobiłeś dobrą robotę w swoim stylu. Pozdro ;)
Dobrze, że jest download xD


RE: LocoMatt-Hello. - proph3t88 - 24.07.2015

Powiem tak, za klimat bo to moje dzieciństwo (pachnie modułem Heart) 5 stars. Ale... utwór sam w sobie dupy nie urywa melodycznie :) Technicznie jest jak najbardziej ok :) krótko i na temat.


RE: LocoMatt-Hello. - kantos - 26.07.2015

Bardzo mi się podoba.Pozytywny numer.Rzeczywiście w częstotliwościach wysoko ale wszystko ogólnie do siebie pasuje.Szmat pracy który włożyłeś w ten utwór oraz melodyjność z dubstepowym klimatem ukazuje że każdy styl można wykorzystać dla swoich pomysłów.
Pewnie tony megabajtów przerobiłeś z dubstepem...


RE: LocoMatt-Hello. - Shattered - 29.07.2015

Hello ;) Pozytywny i niezobowiązujący. Stopa nadaje fajny beat od 0:10, całość poukładałeś z przemyśleniem a często się zdarza, że tego typu muzyka to powrzucane gdzie się da i ile się da chaotyczna abstrakcja, a tutaj miłe zaskoczenie. Można by tu dodać efekt "auto-tune" ala Daft Punk i np. pobawić się samym słowem hello i je trochę urozmaicić wydłużyć pociąć itp. a na końcu zamiast hello dać bye bye ;D Ogólnie utworu miło się słucha i choć nie przepadam za taką muzyką akurat ten kawałek mi się spodobał.
Pozdrawiam


RE: LocoMatt-Hello. - brainfreezer - 30.07.2015

Jeden z najlepszych utworów, jakie usłyszałem na tym forum ever!
Gratulacje za wyczucie, pomysłowość i świetną technikę! Brawka! :)


RE: LocoMatt-Hello. - Shizzlematic - 30.07.2015

Jedyne zastrzeżenie mam takie, ze melodia mogłaby być ciut głośniej. Fajny drumroll w intrze, melodie spoko, bassline przyjemny, dobre funkowe wstawki.

Brawo :D


RE: LocoMatt-Hello. - STLKR CLL - 30.07.2015

Ja mam takie pytanie - na jakiej wtyczce te basy w dropie zrobiłeś? Bo strasznie mi się podobają :D


RE: LocoMatt-Hello. - Loco - 30.07.2015

(22.07.2015, 20:11)Castiel napisał(a): Aranżaja jest ok może wysokie czestotliwości czasami za bardzo sie wybijają na wierzch ale da się przywyknąć:)
No tutaj właśnie nie byłem pewny czy trochę górę przyciąć czy nie, ostatecznie zostawiłem tak jak jest.

(22.07.2015, 21:57)Mateusz Morawski napisał(a): PS: Próbowałeś uderzać ze swoimi kawałkami do producentów gier?
Heh, kolejna osoba pyta o to samo. Ogólnie to nawet nie mam pojęcia gdzie szukać takich osób.

(22.07.2015, 21:27)niedzwiedz444 napisał(a): edit: czy to było robione w lmms??
Tak

(30.07.2015, 16:02)brainfreezer napisał(a): Jeden z najlepszych utworów, jakie usłyszałem na tym forum ever!
Gratulacje za wyczucie, pomysłowość i świetną technikę! Brawka! :)
Dzięki, miło coś takiego słyszeć :)

Reszcie również dziękuję za wyrażenie opinii.


(30.07.2015, 18:07)StalkerCell napisał(a): Ja mam takie pytanie - na jakiej wtyczce te basy w dropie zrobiłeś? Bo strasznie mi się podobają :D
Synth1, tutaj masz ogólne rzucenie okiem na utwór.



RE: LocoMatt-Hello. - Soundmaniaq - 6.08.2015

Kawałek wieje optymizmem na kilometr, podoba mi się aranż, dużo się dzieje, można słuchać po kilka razy i wychwytywać nowe szczególiki, po prostu micha się cieszy przy słuchaniu. Będę sobie puszczał jak chwycę doła. Już mi poprawiło humor.