MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Satl - Late Every Night EP - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Satl - Late Every Night EP (/temat-liquid-satl-late-every-night-ep)



Satl - Late Every Night EP - satl - 6.08.2015

świeżutka EP dla Influenza Media, siostrzanego labelu Fokuz.

1] Satl - Late Every Night
2] Satl - Peculiar Luv
3] Satl - 2Gthr





RE: Satl - Late Every Night EP - Shabboo Harper - 6.08.2015

Satl, krótko i w temacie: cudny feeling; wokal, jak zawsze, wpleciony prima; bassline, tak jak lubię, dyskretny i mroczny jednocześnie; wszelkie fx'y roztropnie "ułożone" w aranżu; sample (w 2Gthr) a'la Nat King Cole uroczy... Koniec ("słodzenia"). <takjest>


RE: Satl - Late Every Night EP - soundsystem - 7.08.2015

komentarz na SC zainspirował mnie do napisania pytania : używasz sampli ?
ten wokal to profanacja dnb ! proponuje zmienić gatunek na inny .


RE: Satl - Late Every Night EP - satl - 7.08.2015

(7.08.2015, 0:13)soundsystem napisał(a): komentarz na SC zainspirował mnie do napisania pytania : używasz sampli ?
ten wokal to profanacja dnb ! proponuje zmienić gatunek na inny .

ziomuś nie wiem o co Ci chodzi ale ciągle o coś sie przypieprzasz za przeproszeniem... tak, czasami zdarza się że używam sampli które sampluje z vinyli, bardzo dużo osób tak robi nie tylko w dnb... o który wokal Ci chodzi?

nie podoba się to nie słuchaj, proste...
chciałbym usłyszeć coś od Twojej osoby bo póki co widzę ciągłe spinki gdzie zawsze wszystko wiesz najlepiej i kozaka tniesz jak byłbyś niewiadomo kim, a ani jednego tracka Twojego nie słyszałem, pochwal się swoim stuffem man.


RE: Satl - Late Every Night EP - Zirds - 7.08.2015

(7.08.2015, 0:13)soundsystem napisał(a): komentarz na SC zainspirował mnie do napisania pytania : używasz sampli ?
ten wokal to profanacja dnb ! proponuje zmienić gatunek na inny .

Jak ci się nie podoba to zacznij słuchać Jazzu.

A może zazdrość Cię zżera, że nie masz takich osiągów jak Satl i dlatego się przywalasz o wszystko co robi z muzyką, a czego sam nie potrafisz zrobić?


RE: Satl - Late Every Night EP - satl - 7.08.2015

hmmm....


RE: Satl - Late Every Night EP - soundsystem - 7.08.2015

ziomuś ? zazdrość Cię zżera, że nie masz takich osiągów ?
ogólnie to mam prawo do krytyki , poza tym co wy dzieci jesteście ? jeśli pojechałem po jakimś artyście z forum i co ? stracił wene ? doła złapał czy się popłakał


RE: Satl - Late Every Night EP - Ralph G - 7.08.2015

(7.08.2015, 18:53)soundsystem napisał(a): ziomuś ? zazdrość Cię zżera, że nie masz takich osiągów ?
ogólnie to mam prawo do krytyki , poza tym co wy dzieci jesteście ? jeśli pojechałem po jakimś artyście z forum i co ? stracił wene ? doła złapał czy się popłakał

Po prostu nikt nie lubi czytać idiotycznych postów.
Dodatkowo takie błędy ortograficzne robisz, że można oślepnąć.


RE: Satl - Late Every Night EP - Zirds - 8.08.2015

(7.08.2015, 18:53)soundsystem napisał(a): ziomuś ? zazdrość Cię zżera, że nie masz takich osiągów ?
ogólnie to mam prawo do krytyki , poza tym co wy dzieci jesteście ? jeśli pojechałem po jakimś artyście z forum i co ? stracił wene ? doła złapał czy się popłakał

Jakich osiągów?

Odpowiadasz tym samym pytaniem co ja zadałem tobie... Ty nie masz żadnych osiągów od tego zacznijmy.

Zacznij odróżniać podziw od zazdrości. Szanuje Satla i jego muzykę, że w tak młodym wieku osiągnął sukces.


RE: Satl - Late Every Night EP - satl - 8.08.2015

(7.08.2015, 18:53)soundsystem napisał(a): ziomuś ? zazdrość Cię zżera, że nie masz takich osiągów ?
ogólnie to mam prawo do krytyki , poza tym co wy dzieci jesteście ? jeśli pojechałem po jakimś artyście z forum i co ? stracił wene ? doła złapał czy się popłakał

krytyka krytyką ale jakoś pod większością moich tracków widze jakieś Twoje komentarze z dupy które nic nie wnoszą... pochwal się swoim trackiem skoro Ty tak wszystko ogarniasz :)


RE: Satl - Late Every Night EP - Zirds - 8.08.2015

(8.08.2015, 12:03)satl napisał(a):
(7.08.2015, 18:53)soundsystem napisał(a): ziomuś ? zazdrość Cię zżera, że nie masz takich osiągów ?
ogólnie to mam prawo do krytyki , poza tym co wy dzieci jesteście ? jeśli pojechałem po jakimś artyście z forum i co ? stracił wene ? doła złapał czy się popłakał

krytyka krytyką ale jakoś pod większością moich tracków widze jakieś Twoje komentarze z dupy które nic nie wnoszą... pochwal się swoim trackiem skoro Ty tak wszystko ogarniasz :)
Ogarnij toxD
http://musicproducers.pl/temat-drum-bass-david-sci-fi


RE: Satl - Late Every Night EP - Abigail Noises - 8.08.2015

Cytat:Ogarnij toIksde
http://musicproducers.pl/temat-drum-bass-david-sci-fi

To teraz zemsta za opinie soundsystem'a! Wszyscy hurra skaczmy do linku i ''hejtujmy'' za Satl'a - gdzie tu fachowe opiniowanie utworów ? Sorry Zirds ale to dziecinada... Wkładasz kij w mrowisko i rozjuszasz jeszcze bardziej. Dziś w słońcu ponad 40 stopni - chyba z tego powodu przyszło Ci na myśl rozlewanie sfermentowanego mleka.

Czy dążysz do tego, że tych utytułowanych mogą oceniać tylko im podobni?

soundsystem - pilnuj ortografii! Do tego bardziej merytorycznie i wylewnie, bo faktycznie trochę ''z dupy'' takie opinie.


RE: Satl - Late Every Night EP - Zirds - 8.08.2015

Nikogo nie "hejtuje", a pokazuje, że Satla muzyka nie powinna się równać z takimi dziełami jak od soundsystema, który ciśnie innym, a sam nie potrafi... Stanąłem w obronie Satla bo jakbyś zauważył, że tamten drugi praktycznie w większości tematów tego autora po nim jedzie i mu się nic nie podoba..