MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL HybridRaven - Division - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL HybridRaven - Division (/temat-classical-hybridraven-division)



HybridRaven - Division - HybridRaven - 9.08.2015

Witam,

Dawno nic nie wstawialem, wiec o to i jestem.
Nowy projekt, nowa www, nowe traczki, screencasty itp itd - bedzie wiecej jak cora pozwoli ;P

[Obrazek: artworks-000125756350-ult22u-t500x500.jpg]







Zrobilem tez do kawałka mała "prezentacje". Jakby ktoś chciał obadać to zapraszam.




Wiecej info:
Website: http://www.hybridraven.com
Facebook: https://www.facebook.com/hybridravenm...
Twitter: https://twitter.com/hybridravenn
Youtube: http://bit.ly/1P5xtBk
Soundcloud: https://soundcloud.com/hybridraven



RE: HybridRaven - Division - Soundmaniaq - 9.08.2015

1:18 świetny motyw, zwłaszcza od 1:40 aż mi dreszczyk przeszedł, chórki, perka, wszystko na swoim miejscu. Bardzo udana kompozycja. Odnośnie jakości nie wiem czy to wina kompresji soundcloud-a ale wydaje mi się że mogłoby to brzmieć lepiej.


RE: HybridRaven - Division - Zirds - 13.08.2015

Też uważam, że jakościowo to brzmi słabo. Czy to wina SC czy przekompresowania niektórych elementów tego nie wiem...

Utwór w swej kompozycji przepiękny. Początek mi coś przypomina - ten główny motyw w tle... A zresztą nie będę się zagłębiać ;)

Jest świetnie, bardzo dobry dobór instrumentów, barw. Świetnie buduje emocje, struktura utworu brzmi jak do jakiegoś epickiego Westernu.

Dla mnie 5/5


RE: HybridRaven - Division - Shabboo Harper - 13.08.2015

Taaak, ta melodia, od początku, mi również kojarzy się z jakimś tematem muzycznym (filmu lub gry). Hmmm... intryguje mnie to. Fragment: 1:29-1:55 jest arcypiękny. Urzeka ciepłem, dystynkcją, spokojem. Nie do końca przekonuje mnie separacja dźwięków, także obecność chóru przy tak krótkim utworze stwarza wrażenie (minimalnego) "przesytu". Gratuluję talentu ekspresji w tak trudnym i złożonym gatunku. <takjest>


RE: HybridRaven - Division - HybridRaven - 14.08.2015

dzieki za odsluch i za komentarze... faktycznie z jakoscia wyszlo cos nie tak. Cos tam poszperam jeszcze z tym. Mozliwe ze przesadzilem z kompresorem ;P jeszcze raz za odsluch ;) pzdr.


RE: HybridRaven - Division - chafer - 14.08.2015

Bardzo dobre. Wszystko jest na swoim miejscu i brzmi tak, jak powinno. Gratulacje i czekamy na kolejne! :)

Dwie uwagi:
1) stringi, które wchodzą od 43 sekundy (a potem od 1:02) brzmią trochę nijak - cicho i bez wyrazu. Nieco odstają od reszty dobrze brzmiących instrumentów
2) chórek w 2:13 zlewa się z tłem

Ps Fragment od 1:22 przypomina mi nieco motyw z Interstellar :)


RE: HybridRaven - Division - abyssMB - 15.08.2015

Piękna melodia, motyw kojarzy mi sie głównie z muzyką z "Transformers ", ale bardzo podoba mi się, bo lubię te motywy i tak budowane napięcie. 5/5


RE: HybridRaven - Division - HybridRaven - 16.08.2015

(14.08.2015, 9:39)chafer napisał(a): Bardzo dobre. Wszystko jest na swoim miejscu i brzmi tak, jak powinno. Gratulacje i czekamy na kolejne! :)

Dwie uwagi:
1) stringi, które wchodzą od 43 sekundy (a potem od 1:02) brzmią trochę nijak - cicho i bez wyrazu. Nieco odstają od reszty dobrze brzmiących instrumentów
2) chórek w 2:13 zlewa się z tłem

Ps Fragment od 1:22 przypomina mi nieco motyw z Interstellar :)

Dzieki za odsłuch i rady ;)

(15.08.2015, 10:09)abyssMB napisał(a): Piękna melodia, motyw kojarzy mi sie głównie z muzyką z "Transformers ", ale bardzo podoba mi się, bo lubię te motywy i tak budowane napięcie. 5/5

Dzieki za odsłuch :)


RE: HybridRaven - Division - Kaper - 16.08.2015

Jaki Hollywood xD Gdyby ktoś puścił to gdzieś to bym pomyślał, że stworzyła to osoba pokroju Hansa Zimmera xD Troszkę melodia przypomina główna muzykę z filmu Interstellar i czasem z Transformersów xD Takie moje skojarzenia. Super kawałek, godny uwagi i przesłuchania w całości.


RE: HybridRaven - Division - komorozo - 18.08.2015

Świetny utwór. Trafiony w mój gust bardzo lubię takie klimaty. Słychać tu parę inspiracji. Mi początek utworu bardzo kojarzy się z Time - hansa zimmera i tak jak poprzednicy pisali słychać podobieństwo do muzy z trasformerów i interesllar. Dobra robota!


RE: HybridRaven - Division - hjugo - 18.08.2015

(16.08.2015, 13:08)Kaper napisał(a): Jaki Hollywood xD Gdyby ktoś puścił to gdzieś to bym pomyślał, że stworzyła to osoba pokroju Hansa Zimmera xD Troszkę melodia przypomina główna muzykę z filmu Interstellar i czasem z Transformersów xD Takie moje skojarzenia. Super kawałek, godny uwagi i przesłuchania w całości.

Dokładnie o tym pomyślałem :) chodzi o skojarzenie z Zimmerem. Najwyższa półka! Emocje takie jakie powinna wyzwalać taka muzyka. Pełna profeska.


RE: HybridRaven - Division - HybridRaven - 18.08.2015

(16.08.2015, 13:08)Kaper napisał(a): Jaki Hollywood xD Gdyby ktoś puścił to gdzieś to bym pomyślał, że stworzyła to osoba pokroju Hansa Zimmera xD Troszkę melodia przypomina główna muzykę z filmu Interstellar i czasem z Transformersów xD Takie moje skojarzenia. Super kawałek, godny uwagi i przesłuchania w całości.

(18.08.2015, 15:47)komorozo napisał(a): Świetny utwór. Trafiony w mój gust bardzo lubię takie klimaty. Słychać tu parę inspiracji. Mi początek utworu bardzo kojarzy się z Time - hansa zimmera i tak jak poprzednicy pisali słychać podobieństwo do muzy z trasformerów i interesllar. Dobra robota!


(18.08.2015, 16:42)hjugo napisał(a):
(16.08.2015, 13:08)Kaper napisał(a): Jaki Hollywood xD Gdyby ktoś puścił to gdzieś to bym pomyślał, że stworzyła to osoba pokroju Hansa Zimmera xD Troszkę melodia przypomina główna muzykę z filmu Interstellar i czasem z Transformersów xD Takie moje skojarzenia. Super kawałek, godny uwagi i przesłuchania w całości.

Dokładnie o tym pomyślałem :) chodzi o skojarzenie z Zimmerem. Najwyższa półka! Emocje takie jakie powinna wyzwalać taka muzyka. Pełna profeska.


Dzieki za komenta i odsłuch.

Do HZ jeszcze mi daleko, ale miło że sie podoba. Oczywiscie przede mna jeszcze duzo pracy, ale pomalu... byle do przodu ;)


RE: HybridRaven - Division - qnebra - 18.08.2015

Samiuśki początek odrobinę w stylu "davisowskim" (chodzi o pracę instrumentów w pierwszych taktach), potem wchodzimy w rejony muzyki trailerowej, by chwilę później wylądować w "RCP land" (inaczej mówiąc Hans & minionki). Czyżbym tu słyszał delikatne użycie instrumentów dalekowschodnich?


RE: HybridRaven - Division - HybridRaven - 18.08.2015

(18.08.2015, 19:25)qnebra napisał(a): Samiuśki początek odrobinę w stylu "davisowskim" (chodzi o pracę instrumentów w pierwszych taktach), potem wchodzimy w rejony muzyki trailerowej, by chwilę później wylądować w "RCP land" (inaczej mówiąc Hans & minionki). Czyżbym tu słyszał delikatne użycie instrumentów dalekowschodnich?

Raczej instrumentow dalekowschodnich nie uzylem - w ktorej cześci niby sie pojawiaja? :) a co do minionkow to muzyki nie znam :D jeszcze filmu nie ogladalem. :)

thx za odsłuch i komenta.


RE: HybridRaven - Division - boryskuczkowski - 29.08.2015

najss, masz duży talent ravenie. Co do tego jak to brzmi, myślę że brzmi dokładnie tak jak chciałeś :) Keep it up, m8


RE: HybridRaven - Division - HybridRaven - 30.08.2015

(29.08.2015, 20:55)boryskuczkowski napisał(a): najss, masz duży talent ravenie. Co do tego jak to brzmi, myślę że brzmi dokładnie tak jak chciałeś :) Keep it up, m8

hehe no niby tak, ale wiesz.... zawsze moze byc lepiej ;)

dzieki za odsłuch ;)


RE: HybridRaven - Division - grom2015 - 12.10.2015

Jak do tej pory to mój drugi ulubiony utwór na tym forum. Taka muzyka potrafi wyzwolić naprawdę wiele emocji, od delikatnej gry przechodzi do oka cyklonu. Coś wspaniałego.


RE: HybridRaven - Division - PureInstinct - 18.11.2016

Łooo, świetne dzieło! Miks jest bardzo przyjemny, aranżacja świetna, rytm jest nieziemsko prowadzony. Bajka Heart 5/5!