MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Satl & Kasper - We Could Always - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Satl & Kasper - We Could Always (/temat-liquid-satl-kasper-we-could-always)



Satl & Kasper - We Could Always - satl - 10.08.2015

skoczny, dancefloorowy, dynamiczny track z moim człowiekiem Kasperem, oczywiście dla Fokuz Recordings ^^




RE: Satl & Kasper - We Could Always - Dubby Spliff - 10.08.2015

już od początku perka ładnie lata, aranż mi się tak nie podoba, mam inny gust, kocham styl Maduka, mimo wszystko jest bardzo dobrze i profesjonalnie, widać że wiecie co robicie :) szkoda, że ta wytwórnia ma słabe wyświetlenia ;) dobra robota, tak trzymać! :D


RE: Satl & Kasper - We Could Always - Soundmaniaq - 10.08.2015

fajna wkrętka na intro, na 0:34 i kilka sekund później ten kick mi coś nie pasuje, później jest przyjemnie, choć po 3 minutach zaczyna troszkę się pętlić melodia w odbiorze, ale mam ten sam problem z większością kawałków d&b ;)


RE: Satl & Kasper - We Could Always - Pieseq - 10.08.2015

Spoko kawałek. Mix bardzo czysty, przejrzysty, jest dużo przestrzeni. Fajne kombinowanie z tym samplem. Wakacyjny klimat :D.


RE: Satl & Kasper - We Could Always - satl - 10.08.2015

(10.08.2015, 16:51)Dubby Spliff napisał(a): już od początku perka ładnie lata, aranż mi się tak nie podoba, mam inny gust, kocham styl Maduka, mimo wszystko jest bardzo dobrze i profesjonalnie, widać że wiecie co robicie :) szkoda, że ta wytwórnia ma słabe wyświetlenia ;) dobra robota, tak trzymać! :D

na kanale jest mało wyświetleń ponieważ dopiero od niedawna działa tak naprawde, jeśli nie kojarzysz labelu to sprawdź ich strone, działają już 15 lat :)

dzięki za opinię, gust każdy ma inny no nie btw ;)


RE: Satl & Kasper - We Could Always - Quoqos - 11.08.2015

(10.08.2015, 21:30)satl napisał(a):
(10.08.2015, 16:51)Dubby Spliff napisał(a): już od początku perka ładnie lata, aranż mi się tak nie podoba, mam inny gust, kocham styl Maduka, mimo wszystko jest bardzo dobrze i profesjonalnie, widać że wiecie co robicie :) szkoda, że ta wytwórnia ma słabe wyświetlenia ;) dobra robota, tak trzymać! :D

na kanale jest mało wyświetleń ponieważ dopiero od niedawna działa tak naprawde, jeśli nie kojarzysz labelu to sprawdź ich strone, działają już 15 lat :)

dzięki za opinię, gust każdy ma inny no nie btw ;)

Dubby, proszę nie rób jaj z Fokuzzz i z tymi wyświetleniami;P. Albo stroisz sobie żarty, a Satl połknął haczyk albo nie i wszystko jest w zgodzie z naturą.

Świetny kawałek. Jeżeli chodzi o moje nastawienie do Twoich produkcji, w tym wypadku z Kasprem, to po prostu gruby, solidny, konkretny, emocjonujący i naprawdę zapierający dech w piersiach kawał liquid drumu.


RE: Satl & Kasper - We Could Always - satl - 11.08.2015

(11.08.2015, 20:15)Quoqos napisał(a): Dubby, proszę nie rób jaj z Fokuzzz i z tymi wyświetleniami;P. Albo stroisz sobie żarty, a Satl połknął haczyk albo nie i wszystko jest w zgodzie z naturą.


spokojnie ziomuś, nie każdy jest w tym samym temacie i ogarnia wszystko :)


RE: Satl & Kasper - We Could Always - Zirds - 13.08.2015

Do Fokuz Rec należą Komatic, Malaky i Paul SG. Jak nie znasz Dubby to nie wiem po co się w ogóle w tym temacie odzywasz...


RE: Satl & Kasper - We Could Always - satl - 14.08.2015

(13.08.2015, 20:30)Zirds napisał(a): Do Fokuz Rec należą Komatic, Malaky i Paul SG. Jak nie znasz Dubby to nie wiem po co się w ogóle w tym temacie odzywasz...

Komatic już nie należy bo działa z Technicolourem jako duet - Technimatic dla Shogun Audio :)


RE: Satl & Kasper - We Could Always - Zirds - 14.08.2015

Ale to był chyba jego pierwszy lejbel... W sumie tak, masz rację ;) Dawno się nie zagłębiałem, a i dawno nic nie czytałem co Alegria wrzuca ciekawego bo działa przy BassDrive Radio, a tam wiadomo, że wszystko się kręci w okół dobrego DnB.


RE: Satl & Kasper - We Could Always - Dubby Spliff - 15.08.2015

po co te spiny, nie słucham muzyki labelami tylko po prostu słucham sobrej muzy, mam prawo do błędów, jestem tylko szarym człowieczkiem, poza tym dnb to znam głównie viper czy metalheadz :) jak macie dystans to zwyczajnie poinformujcie, po co takie nerwy ;)


RE: Satl & Kasper - We Could Always - satl - 16.08.2015

(15.08.2015, 19:09)Dubby Spliff napisał(a): po co te spiny, nie słucham muzyki labelami tylko po prostu słucham sobrej muzy, mam prawo do błędów, jestem tylko szarym człowieczkiem, poza tym dnb to znam głównie viper czy metalheadz :) jak macie dystans to zwyczajnie poinformujcie, po co takie nerwy ;)

ja nic do tego nie mam, luuuz ziomuś ;)


RE: Satl & Kasper - We Could Always - Almhome - 24.08.2015

Widze ze sampel od F3edo - Night Walk "P Nie lubie gdy rozpoznaje sample, a tutaj jeszcze slychac hihaty z niego. Oogolnie to sie czepiam wiem...czegos sie TRZEBA uczepic bo poza tym nie ma w tym kawalku niczego do czego by sie mozna przywalic :) Jest serio MEGA :) Podoba mi sie bardzo!


RE: Satl & Kasper - We Could Always - satl - 25.08.2015

(24.08.2015, 22:40)Almhome napisał(a): Widze ze sampel od F3edo - Night Walk "P Nie lubie gdy rozpoznaje sample, a tutaj jeszcze slychac hihaty z niego. Oogolnie to sie czepiam wiem...czegos sie TRZEBA uczepic bo poza tym nie ma w tym kawalku niczego do czego by sie mozna przywalic :) Jest serio MEGA :) Podoba mi sie bardzo!

pozwól że Cie poprawie, sampel to kawałeczek Billie Holiday... nigdy nie słyszałem utworu oraz artysty którego wymieniłeś ;)