MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Defol - Wonderful World - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Defol - Wonderful World (/temat-trance-defol-wonderful-world)



Defol - Wonderful World - defol - 10.08.2015

Siema,

Moja nowa produkcja.
Tak aby nie ściemniać... melodii nie układałem sam. Dorwałem MIDI z paczki dla producentów "Vengeance Trance Sensation Vol.3" (przerobiłem trochę linię bassu).
Remixem tego raczej nie ma co nazywać.

Tak piszę, żeby nie lansować się na wirtuoza pięciolinii :D




RE: Defol - Wonderful world - meatBall - 11.08.2015

siemka :]

Defolu, więc tak... jeśli o mnie chodzi, wałek jest bardzo przyjemny w odbiorze (zresztą, jak większość od Ciebie),
aczkolwiek dupala nie urywa. Merytorycznie, zarzucałeś lepsze utworki, ten jest taki "szaraczek" :]
ale na przykład, stopa z basem zajebiście hulają, ogólnie technicznie - brzmi bardzo przejrzyście. Końcówka, jakby w secie następny track wskakiwał :P

ps. Wrzuć tamten remiks Armina, zdążyłem posłuchać zanim usunąłeś, dobre było :]

pozdro :]


RE: Defol - Wonderful world - defol - 11.08.2015

:) Dzięki za komentarz.

Musiałem odpocząć od tego Armina... ale na pewno dokończę go i wrzucę.

pozdro


RE: Defol - Wonderful world - Shabboo Harper - 13.08.2015

Paweł, ogromnie "serdeczny" temat, o sporym potencjale. Przyjemne, spójne brzmienie, klimatyczne fx'y; wszystko unosi się pogodnie, melodyjnie; w przyzwoitym tempie... Jednakże, całość, mimo przekonującego aranżu, potrzebuje jeszcze większej energii (kwestia Sidechain'u ?). W moim odczuciu utwór jest zbyt "grzeczny w swym beacie, kick musi być bardziej "mięsisty" (mocny Attack, atrakcyjniejszy minimalny pogłos). Proszę, przypilnuj przesterów (1:31-2:02); od 4:02 (do 5:02) jest jednolicie (krótszy kawałek byłby mniej nużący). Czytelniejsze filtry (Delay/Reverb) szczególnie przy przejściach przyczyniłyby się do soczystego wydźwięku Twego "Cudownego Świata". :)


RE: Defol - Wonderful world - sule93 - 13.09.2015

Moim zdaniem trochę za monotonne.


RE: Defol - Wonderful world - Druii - 13.09.2015

Fajnie fajnie, ale od 3:30 w miksie się dzieje coś niedobrego. Do 2:24 udało Ci się utrzymać przejrzystość, potem się trochę skopało. Barwy fajne, brzmi to tak Garethemerowo, jednak ciężko mi się jakkolwiek bardziej wypowiedzieć, skoro nie wiem ile w tym jest Twojej twórczości, a ile paczki :)


RE: Defol - Wonderful world - Revnotes - 14.09.2015

Szkoda, że midasy nie są Twoje, bo ten numer jest kozacki, mimo wszystko chylę czoło. Gratuluję.


RE: Defol - Wonderful world - Paul Vax - 27.09.2015

dobry miks master ciepło i miło sie słucha jak dlamnie troche monotonnie pozdro


RE: Defol - Wonderful world - Szaaryy - 9.10.2015

Kawalek ma cos w sobie. Moze troszke za spokojny i monotonny, ale mimo to wpada w ucho ;)


RE: Defol - Wonderful world - lovetrance01 - 19.10.2015

Chociaż nie jest to mój ulubiony styl, to przyznaję, że utwór jest bardzo solidny. Można nawet powiedzieć, że profesjonalny. Jeśli melo nie jest Twoja, to nie będę oceniać, ale słychać, że masz duże umiejętności. Może powinieneś spróbować gdzieś to wydać. Myślę, że może Ci się udać.