MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT ZOYO - ID - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT ZOYO - ID (/temat-chill-out-zoyo-id)



ZOYO - ID - Crazy Noise - 13.08.2015

Witajcie
Postanowiłem trochę poeksperymentować i wyszło mi coś takiego. Jak na razie długo nad tym nie siedziałem, ale planuję to skończyć. Napiszcie co o tym sądzicie i czy track ma potencjał.
Pozdrawiam :)





RE: ZOYO - ID - OProject - 14.08.2015

Fajny ten bas, jak sam kręciłeś to dobrze ci wyszedł.
Potencjał jakiś jest... chociaż zupełnie nie w moim stylu, nie odnajduję się.. raczej wole "wolniejsze" chillaut'owe kawałki a ten trochę za bardzo dla mi przypomina nowy EDM (Pewnie to zakładałeś przy tworzeniu :P)


RE: ZOYO - ID - Shabboo Harper - 14.08.2015

Podoba mi się ^^. Piano pogodne, wdzięczne. Wątek obiecujący, jednakże background jest zbyt stentorowy wręcz przytłaczający względem lżejszych nut przewodniej melodii. Ufam, iż aranż będzie bardziej zróżnicowany (fx'y) plus przemyślisz kwestie techniczne (szczególnie poprawną korekcję, filtry itp.) Patryk, trzymam kciuki za cd. <thumbup>


RE: ZOYO - ID - Crazy Noise - 15.08.2015

(14.08.2015, 9:49)OldscoolProject napisał(a): Fajny ten bas, jak sam kręciłeś to dobrze ci wyszedł.
Potencjał jakiś jest... chociaż zupełnie nie w moim stylu, nie odnajduję się.. raczej wole "wolniejsze" chillaut'owe kawałki a ten trochę za bardzo dla mi przypomina nowy EDM (Pewnie to zakładałeś przy tworzeniu :P)

Basik jest z Harmora, który jest lekko zmieniony i do tego nałożone ma kilka efektów plus eq.
Co do pomysłu to od początku zakładałem, ze zrobię coś własnie w takim klimacie.
(14.08.2015, 19:57)Shabboo Harper napisał(a): Podoba mi się ^^. Piano pogodne, wdzięczne. Wątek obiecujący, jednakże background jest zbyt stentorowy wręcz przytłaczający względem lżejszych nut przewodniej melodii. Ufam, iż aranż będzie bardziej zróżnicowany (fx'y) plus przemyślisz kwestie techniczne (szczególnie poprawną korekcję, filtry itp.) Patryk, trzymam kciuki za cd. <thumbup>

To wszystko jest jeszcze w fazie modyfikacji więc efekt końcowy na pewno będzie się równiż od obecnej wersji. Jeszcze za długo przy tym nie siedziałem, ale planuję to skończyć.
Dzięki za opinie! :)


Post pod postem
LocoMatt



RE: ZOYO - ID - FrancescoKationi - 16.08.2015

No i powiem, że mnie zaskoczyłeś. Smakowity traczek szczególnie na niedziele. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy... dlaczego jest taki krótki? czy to nieskończone czy już tak jest i tyle... Miks mi siedzi aranż mi się podoba na tak krótkim dystansie. Zdecydowanie na plus. Pozdro Techno


RE: ZOYO - ID - Kaper - 16.08.2015

Ten kawałek przypomina mi w jakimś stopniu muzykę LocoMatta xD Jak na taki krótki eksperyment brzmi całkiem przyzwoicie, trochę popracujesz i pewnie efekt końcowy powinien być oszałamiający. Zapowiada się ciekawie :)


RE: ZOYO - ID - chafer - 16.08.2015

Wchodziłem tutaj bez przekonania (ktoś Ci dał 2/5...) a tu bardzo miłe zaskoczenie. Bardzo dobre intro, wszystko siedzi jak należy i nie mogę się doczekać pełnego kawałka. Tak więc - tak, utwór ma potencjał, kończ go!


RE: ZOYO - ID - Crazy Noise - 16.08.2015

(16.08.2015, 9:21)FrancescoKationi napisał(a): No i powiem, że mnie zaskoczyłeś. Smakowity traczek szczególnie na niedziele. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy... dlaczego jest taki krótki? czy to nieskończone czy już tak jest i tyle... Miks mi siedzi aranż mi się podoba na tak krótkim dystansie. Zdecydowanie na plus. Pozdro Techno

Spokojnie. Planuję skończyć to jeszcze na dniach, ale to nie jest nic pewnego ponieważ mam do skończenia duużo obiecujących projektów, a ten jest jednym z nich.
Dzięki za opinie!