MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Zirds - Elephant - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Zirds - Elephant (/temat-chill-out-zirds-elephant)

Strony: 1 2 3


RE: Zirds - Elephant - piral - 29.08.2015

Bardzo mi się podoba. Przesłuchałem całości z zaciekawieniem i zadowoleniem. Najbardziej mi się spodobało chyba outro. Gratuluję.


RE: Zirds - Elephant - boryskuczkowski - 29.08.2015

fajna produkcja, lubię to że pitchbend jest na lfo, dodaje smaku udanej kompozycji. Pasujący np. do dokumentu o wyspie na pacyfiku gdzie wszyscy palą gibony. Pozdro :)


RE: Zirds - Elephant - Zirds - 29.08.2015

Pitchbend nie jest na lfo.


RE: Zirds - Elephant - boryskuczkowski - 29.08.2015

(29.08.2015, 22:11)Zirds napisał(a): Pitchbend nie jest na lfo.

ok, czy sam dźwięk jest modulowany na pitchu?


RE: Zirds - Elephant - Zirds - 30.08.2015

(29.08.2015, 22:46)boryskuczkowski napisał(a):
(29.08.2015, 22:11)Zirds napisał(a): Pitchbend nie jest na lfo.

ok, czy sam dźwięk jest modulowany na pitchu?

Jest piano, pluck i lekki pogłos. Zero zabawy Pitchbendem, pluck ma taki pogłos, że brzmi jakby zanikał w tonacjach.


RE: Zirds - Elephant - Revnotes - 30.08.2015

Oderwałem się od muzyki, której słucham na co dzień i nie żałuję. "Granie z palca" zrobiło swoje, gdyby to zabrzmiało mechanicznie, po prostu utraciłoby duszę. Relaksacyjny numer, pozwolił mi się wyciszyć, więc może jeszcze dziś przysiądę do nowego projektu.


RE: Zirds - Elephant - Zirds - 30.08.2015

Cieszę się, że nawet Tobie się spodobało Rev.


RE: Zirds - Elephant - Stiopa - 31.08.2015

Świetny utwór, mistyczny, świetne melo, i prosty, a to powoduje, że tak trafia do słuchacza....
O tym, że z palca to nie będę pisał, bo wiesz, że to jest coś więcej, niż copy paste ;)
Pozdro


RE: Zirds - Elephant - sule93 - 15.09.2015

Przepiękne


RE: Zirds - Elephant - Zirds - 15.09.2015

(15.09.2015, 22:55)sule93 napisał(a): Przepiękne

Dziękuję :)

Przy następnym komentarzu napisz minimum jedno zdanie. Lepiej to wygląda i przyjemniej czyta :)


RE: Zirds - Elephant - Alex fat - 16.09.2015

No naprawdę fajne , ja bym się jeszcze pokusil o o jakies soluweczki. Prostota tego utworu pokazuje ze , w prostocie sila. :) pozdrawiam


RE: Zirds - Elephant - Dego - 19.09.2015

1:55 - zamykam oczy i "przewijam" życie w minutę. Kawał dobrej roboty!


RE: Zirds - Elephant - FellaBeat - 21.09.2015

To jeden z pierwszych utworów, który spodobał mi się na forum, fajne pianino oraz ciekawy lead. Podchodzące pod muzykę filmową :) pozdrawiam


RE: Zirds - Elephant - Vistillus - 21.09.2015

Aż się normalnie wzruszyłem! Świetna robota!


RE: Zirds - Elephant - djpatrick - 2.10.2015

jak wyżej , fajne spokojne brzmienie , gratuluję i życzę kolejnych równie dobrych aranżacji :)


RE: Zirds - Elephant - Zirds - 2.10.2015

(2.10.2015, 15:45)djpatrick napisał(a): jak wyżej , fajne spokojne brzmienie , gratuluję i życzę kolejnych równie dobrych aranżacji :)

Brak dużej litery na początku zdania. Przecinki się stawia po słowie, a nie po spacji.
Dziękuję za komentarz.
Nie nabijaj postów tylko po to by zaprezentować swój kawałek.


RE: Zirds - Elephant - djpatrick - 2.10.2015

Nie ma za co . Nie nabijam , zanim wyrażę opinię , słucham wykonania :) Pozdrawiam


RE: Zirds - Elephant - Audionectic - 2.10.2015

W prostocie siła :) Bardzo pozytywne brzmienia.Moze czasami zbyt wysoko wchodzą jak na moje ucho ale jest i tak fajnie.Przesłuchałem i optymizmem natchneło a byłem troche zdołowany.Nostalgią powiało,uśmiechnąłem sie do siebie.
Smiesznie bo przed tym kawałkiem,prostym,melodyjnym,odsłuchiwałem mega wypieszczoną,skomplikowaną konstrukcje Stiopy.Sam tak pracuje i czasem podchodze do wałka kilka(nascie) razy aż "zazębi sie wszystko" wiec wiem ile trzeba sie napieścić z utworkiem potworkiem a tu... prosze...wpada taki gośc,tralala z "łapy"... i też jest świetnie.
Wrażliwośc to podstawa


RE: Zirds - Elephant - mateuszpalucki - 3.11.2015

ładna melodia, dźwięk pianina przypomina mi ten z ATB - Till I Come;),pluck .. hmm wolałbym usłyszeć coś bardziej rozmytego i jednak dodałbym delikatną perkusje
Pozdrawiam!


RE: Zirds - Elephant - Tomgroo - 25.11.2015

Świetna melodia , miło się słucha :)