MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HybridRaven PROMO - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Pochwal się (https://musicproducers.pl/forum-pochwal-sie)
+---- Wątek: HybridRaven PROMO (/temat-hybridraven-promo)



HybridRaven PROMO - HybridRaven - 19.08.2015

Jako ze nowy projekt ruszyl, zrobilem tez filmik promujacy.

What do u think about it?



PS. Filmikow bedzie wiecej. Do prezentacji traczkow, screencastow czy tez promo albumow.
Niektore filmy do "Division" juz sa, mozna obadac na kanale YT.

pzdr.


RE: HybridRaven PROMO - Zirds - 19.08.2015

Szczerze to jest lekki przerost formy nad treścią.

Nie miej mi tego za złe, robisz świetną muzykę, ale to za mało by móc mieć taki "epic, powerful" teaser do swoich osiągnięć.. Oczywiście jest to jakaś forma reklamy, ale większym sposobem zareklamowania się jest przedstawienie swojego portfolio ze swoimi dziełami, które zostały wykorzystane przez różne firmy, instytucje, inne.


RE: HybridRaven PROMO - OProject - 19.08.2015

Ja też jestem zdania że takie "reklamy" są niepotrzebne xd dobra muzyka nie potrzebuje niczego, nawet wystarczy kiepskiej jakości mp3 i zwykła okładka ;)

Już człowiek jest znudzony tymi wszystkimi trailerami i filmami na tym samym schemacie... xd

Jeśli sam tworzyłeś dźwięki do tego (w co wątpię) to brzmią bardzo dobrze.
Ogólnie powiem ci że dobrze jest to zrobione i prawdopodobnie zachęci to zwykłych "śmiertelników" (słuchaczy xd) do słuchania twojej muzyki :P
Pozdrawiam


RE: HybridRaven PROMO - HybridRaven - 19.08.2015

(19.08.2015, 18:29)Zirds napisał(a): Szczerze to jest lekki przerost formy nad treścią.

Nie miej mi tego za złe, robisz świetną muzykę, ale to za mało by móc mieć taki "epic, powerful" teaser do swoich osiągnięć.. Oczywiście jest to jakaś forma reklamy, ale większym sposobem zareklamowania się jest przedstawienie swojego portfolio ze swoimi dziełami, które zostały wykorzystane przez różne firmy, instytucje, inne.


To tylko zapowiedz. Na jednym kawalku nie poprzestaje, jeden kawalek nie jest epic i powerfull ale kolejne moga byc, dlatego tez i takie promo zrobilem - tymbardziej ze w tym projekcie nie uczestnicze sam. Portofilio sie dopiero buduje w tym temacie, co za tym idzie - klienci. Beda klienci - bedą "dzieła które zostały wykorzystane przez różne firmy, instytucje, inne."


(19.08.2015, 18:51)OldscoolProject napisał(a): Ja też jestem zdania że takie "reklamy" są niepotrzebne xd dobra muzyka nie potrzebuje niczego, nawet wystarczy kiepskiej jakości mp3 i zwykła okładka ;)

Już człowiek jest znudzony tymi wszystkimi trailerami i filmami na tym samym schemacie... xd

Jeśli sam tworzyłeś dźwięki do tego (w co wątpię) to brzmią bardzo dobrze.
Ogólnie powiem ci że dobrze jest to zrobione i prawdopodobnie zachęci to zwykłych "śmiertelników" (słuchaczy xd) do słuchania twojej muzyki :P
Pozdrawiam

No z tym sie akurat moge niezgodzic. Dobra reklama to polowa sukcesu. Trailerami i filmami... niestety taka branza, ciezko zrobic trailera nie robiac go w ogole ;) I niestety sama mp3 i okladka juz nie wystarcza.

I rozchwieje Twa watpliwosc co do audio - tak robilem sam podklad.

Dzieki za opinie. Pzdr.


RE: HybridRaven PROMO - Revnotes - 19.08.2015

Zazdroszczę nie mniej niż moi przedmówcy. Dobra robota, bardzo cenię takich samowystarczalnych artystów. Myślę, że teraz powinieneś zrobić absolutnie wszystko, aby Twoja muzyka utrzymała uwagę słuchacza, którego zainteresujesz intro.


RE: HybridRaven PROMO - Zirds - 19.08.2015

Do tego dąży przekaz mojego postu - co napisał Revnotes.


RE: HybridRaven PROMO - ak47soundsystem - 22.10.2015

Całkiem nieźle Ci wychodzi. Fakt że lekkie przegięcie z ornamentyką i mnumentalizmem przekazu, ale na West Coascie, to by się nikt tego nie powstydził. Tylko u nas taki klimat, że ludzie markotni i skromni, może nie przyzwyczajeni. Ale nie ma się co zrażać. Ciekawe jakby ci wyszła przeróbka jakiegoś trailera? Może, jak koledzy mówią, to byłaby lepsza, bo bardziej praktyczna prezentacja umiejętności. Może przemontuj jakiś trailer do polskiego hitu i przebijesz oryginał, to się świetnie wypromujesz. Napisów, nawet ładnych, ludziom bombardowanym reklamami już tak bardzo nie chce się oglądać.
Widzę że ałdjo i widjo masz świetnie ogarnięte więc dasz radę!


RE: HybridRaven PROMO - HybridRaven - 22.10.2015

(22.10.2015, 13:08)ak47soundsystem napisał(a): Całkiem nieźle Ci wychodzi. Fakt że lekkie przegięcie z ornamentyką i mnumentalizmem przekazu, ale na West Coascie, to by się nikt tego nie powstydził. Tylko u nas taki klimat, że ludzie markotni i skromni, może nie przyzwyczajeni. Ale nie ma się co zrażać. Ciekawe jakby ci wyszła przeróbka jakiegoś trailera? Może, jak koledzy mówią, to byłaby lepsza, bo bardziej praktyczna prezentacja umiejętności. Może przemontuj jakiś trailer do polskiego hitu i przebijesz oryginał, to się świetnie wypromujesz. Napisów, nawet ładnych, ludziom bombardowanym reklamami już tak bardzo nie chce się oglądać.
Widzę że ałdjo i widjo masz świetnie ogarnięte więc dasz radę!

Przerabiac czegos nie mam zamiaru, bo nie na tym rzecz polega. Wole kombinowac nad swoimi pomyslami. Ale masz racje ze u nas ten klimat nie ma bytu, dlatego to wlasnie z west coast w wiekszosci sa zlecenia ;) Video jest tylko promocja (dobra czy nie - punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia) projektu jakim jest HybridRaven. Poza zleceniami w chwili wolnego kombinuje z trackami na album.

Dzieki za odsluch.


RE: HybridRaven PROMO - Lukas1 - 22.10.2015

poka wiecej linkow z muzyka
planujesz wystepowac, grac dla ludzi?


RE: HybridRaven PROMO - HybridRaven - 22.10.2015

(22.10.2015, 21:12)Lukas1 napisał(a): poka wiecej linkow z muzyka
planujesz wystepowac, grac dla ludzi?

pod avatarem masz link do sc, a tam znajdziej np libk do yt. Jako HybridRaven mam narazie dwa kawalki - ostatni to NovaLand, demko bylo robione do promocji biblioteki. Pozostale kawalki to starocie, a nowe sie robia.

I nie nie planuje wystepowac.