MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Soundmaniaq - Play With Me - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Soundmaniaq - Play With Me (/temat-other-soundmaniaq-play-with-me)



Soundmaniaq - Play With Me - Soundmaniaq - 28.08.2015

Tym razem troszkę dark ambientu i glitchu, muza dla wytrwałych ;). Miłego odbioru.



RE: Soundmaniaq - play with me - Zirds - 29.08.2015

Jak ścieżka dźwiękowa z jakiegoś psychologicznego thrillera z kosmosu... albo jakiś psychodeliczny krótkometrażowy film od Lyncha.

Nie ma co rozpisywać się technicznie co do takiej muzyki. Jest mrocznie, industrialnie, żywo.. perkusja robi swoje pod koniec, wstawki, dodatki, "przeszkadzajki" tworzą klimat... Czuć ciarki i niepokój.


RE: Soundmaniaq - play with me - qnebra - 29.08.2015

Nie sądziłem, że to powiem, ale to jest dobre. Po prostu dobre, działające na wyobraźnię granie, którego klimat czuć nawet w samo południe.


RE: Soundmaniaq - play with me - Wasp - 29.08.2015

glitche są najfajniejsze


RE: Soundmaniaq - play with me - Abigail Noises - 31.08.2015

Dźwięki dobrze dobrane i wszystko jest spójne- ale do czasu. Ja tu czuję raczej lot w kosmosie i eksplorację jakiejś zagubionej stacji kosmicznej - oczywiście później robi się nieprzyjemnie, w dobrym tego słowa znaczeniu. To do trzeciej minuty. W drugiej części perkusja według mnie psuje odbiór i nie spodziewałem się, że tak to się rozwinie - nie czuję jej tutaj. Za całość 3/5 ale pierwsza część 5/5


RE: Soundmaniaq - play with me - Shabboo Harper - 1.09.2015

Soundmaniaq, lubimy podobne, treściwie mroczne klimaty(fx'y!); z "pazurem", "brudną duszą". Jak czuję ten temat? Jest postapokaliptycznie. Samotny ktoś wśród zgliszczy (fabryki zabawek?). Ilu słuchaczy tyleż interpretacji ^^... Werbel nieoczekiwany "smaczek" (troszeczkę przydługi i suchy w brzmieniu) kojarzy mi się z chwilą buntu; "krzykiem bezsilności". Jedyny drobny zarzut: outro. Ten fragment utworu, według mnie, potrzebuje jeszcze konkretnego "szlifu". Play With You? Resu... Ures... Esur... <hmm> SURE ;).


RE: Soundmaniaq - play with me - Soundmaniaq - 4.09.2015

Dzięki wszystkim za komentarze
AdamWax perka miała zaskakiwać, niektórzy piszą że to najlepsza część innym psuje odbiór, mam szczęście do skrajnych opinii :)
Shabboo Harper ;)


RE: Soundmaniaq - play with me - Knifeman - 6.09.2015

genialny soundesign - brzmi jak brudna koszula Heart

wspaniały przykład uzycia gross beata, crashe trochę za głośno, mam wrażenie że przekompresowałeś całość

4/5


RE: Soundmaniaq - play with me - Soundmaniaq - 8.09.2015

(6.09.2015, 19:25)Knifeman napisał(a): genialny soundesign - brzmi jak brudna koszula Heart

wspaniały przykład uzycia gross beata, crashe trochę za głośno, mam wrażenie że przekompresowałeś całość

4/5
być może kompresja ciut za mocna, ale myślę że w granicach rozsądku ;), do mocnych crashy mam słabość
niestety nie mam gross beat-a
na perce użyłem mrhythmizer-a, the finger-a i optimus prime (reaktor).