MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) (/temat-progressive-revnotes-feat-angel-falls-break-the-silence-original-mix)

Strony: 1 2


Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Revnotes - 30.08.2015

Pewnie większość z Was już dawno temu zapomniała, że wciąż jeszcze tworzę muzykę. Fakt zdarza mi się to nieczęsto, więc chciałem Wam o sobie przypomnieć dzieląc się nowym kawałkiem po długiej przerwie. Ze specjalnymi podziękowaniami dla Angel Falls.

Label: N&R Records
Release date: 28/08/2015
Genre: Progressive House




RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Kaper - 30.08.2015

Gratulacje wydania! :)

Mam wrażenie, że ten kawałek już słyszałem a raczej na pewno go słyszałem xD
Co do utworu to odnoszę wrażenie jak poprzednim razem, że wokal jest zbyt głośno i trochę odstaje od miksu. No ale to tylko może być moje wrażenie :P
A tak ogólnie to kawałek super, godny pochwały i przesłuchania! :)


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - nullname - 30.08.2015

Gdy tak zobaczyłem alias Revnotes to aż ze zdziwienia przetarłem oczy. No cóż... wielka mi to nie spodzianka nie jest, słyszało się już to :> Przyznam, że za pierwszym przesłuchaniem też mi się podobało - tak jak teraz.

Podoba mi się sounddesign - dźwięki bardzo świeże. No i ciekawa praca basu... Taki progresyw, ale... z elementami typowego electro :)

Tak jak poprzednik. Twierdzę, że w niektórych momentach wokal zbyt się wybija - przykładowo: 1:34-1:45

5+/5


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Revnotes - 30.08.2015

Dziękuję za miłe słowa, tym bardziej, że nie padły od przypadkowych osób.

Taka mała ciekawostka, pomimo odsłuchu na monitorach, sporo miksowałem na słuchawkach. Po ukończeniu całego instrumentalu, oczekiwałem na wokal od Agnieszki i własnie w tym czasie postanowiłem zmienić słuchawki. Zmiana tym bardziej dotkliwa, że zamieniłem słuchawki zamknięte na otwarte i doznałem pewnego rodzaju szoku. Obecnie jestem już w miarę oswojony z nowym sprzętem, ale jednak na ten release parę tygodni czekałem, więc track taki świeży nie jest.


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Adri - 30.08.2015

Ja kawałek słyszę poraz pierwszy ;) i jako przypadkowy słuchacz mogę powiedzieć, że rzeczywiście bass przykuwa uwagę, dobrze się tego słucha. Przyjemny, hipnotyzujący wokal, dobry aranż. Podoba się :)


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Quantum Spark - 30.08.2015

Świetny vibe.
Świetnie zmiksowane.
Świetne dźwięki.
Tylko niestety wokal raz się klei raz nie.
Wielka, wielka wada.
Gdyby nie to, może było by coś więcej z tego tracka.


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Kaper - 30.08.2015

(30.08.2015, 17:38)Revnotes napisał(a): Dziękuję za miłe słowa, tym bardziej, że nie padły od przypadkowych osób.

Taka mała ciekawostka, pomimo odsłuchu na monitorach, sporo miksowałem na słuchawkach. Po ukończeniu całego instrumentalu, oczekiwałem na wokal od Agnieszki i własnie w tym czasie postanowiłem zmienić słuchawki. Zmiana tym bardziej dotkliwa, że zamieniłem słuchawki zamknięte na otwarte i doznałem pewnego rodzaju szoku. Obecnie jestem już w miarę oswojony z nowym sprzętem, ale jednak na ten release parę tygodni czekałem, więc track taki świeży nie jest.

No to wszystko jasne :) Pewnie jakby był nieco świeższy to zauważyłbyś tą drobnostkę przed wysłaniem :) Mimo wszystko kawałek i tak godny pochwały :)


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Revnotes - 30.08.2015

Dzięki, że znaleźliście dla mnie czas, na pewno się zrewanżuję. Daleko mi jeszcze do "komercyjnego" (wybaczcie nie potrafię znaleźć zamiennika dla tego słowa) poziomu. Postaram się, aby nie zawieźć Waszych oczekiwań kolejną produkcją.


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - piral - 30.08.2015

Słuchałem wczesne demo i byłem już prawie zadowolony, ale teraz jestem praktycznie w pełni. Rzadko można posłuchać czegoś tak dobrego w tym dziale. Świetne efekty na wokalu, fakt że mógłby być nieco ciszej (poza breakdownem). Bardzo podobają mi się wszystkie plucki i ich processing. Aranżacja nie nudzi. Z rzeczy która jeszcze mi się nie spodobała to kick, no ale to twój track. :D a i zejście w 5:00 (bass synth się urywa). Dobra robota i tak czy inaczej 5/5.


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Revnotes - 30.08.2015

+100 do zadowolenia :)

Twoje tracki bardzo mi podchodzą (taki gust), więc tym bardziej się cieszę, że spodobał Ci się mój numer. Jeszcze raz Wam dziękuję, spadła na mnie lawina motywacji.


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - efg1 - 30.08.2015

Ładny wokal Agnieszki :) Czasem się trochę nie klei tak jak napisali poprzednicy, ale to tylko momentami. Szczególnie podoba mi się bass w tym utworze - dobrze pomyślany. Brzmienie jak dla mnie petarda. Czy wokal jest za głośno? No może trochę, ale nie jakoś przesadnie. Dobra robota!


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Stiopa - 31.08.2015

Moje zdanie znasz na temat tego co myślę o tym kawałku. Zrobiłeś to doskonale, bass jest po prostu mega... Taki szarppany... Świetne brzmienia, fajny wokal.... Mimo, że długo nad nim siedziałeś, i już nie żywiłeś nadziei, udało się wyrzeźbić z tego naprawdę dobry kawałek.
Pozdrawiam Adaśko ;)


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Revnotes - 31.08.2015

@ efg1, gdy słucham tego obecnie, mam wrażenie, że na monitorach gra za głośno, ale na słuchawkach już tak na styku, prawie jak w referencyjnych, które sobie włączałem do sesji. W każdym razie już za późno na edycję, więc cieszę się, że Wy również możecie jakoś znieść tego babola.

@ Stiopa, niestety ja szybko się zniechęcam i sam wiesz, jak mnie to negatywnie nakręca. Tobie szczególnie dziękuję za motywację podczas prac. Mocno się przyczyniłeś do tego, że ja ten track w ogóle skończyłem.


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Shabboo Harper - 1.09.2015

Hey Adam, chciałoby się rzec... "wreszcie" :). Cieszę się i gratuluję Ci <takjest>.


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - defol - 3.09.2015

OMG :)
Taki klimat podchodzący pod progressive trance i nutek z ASOTa. Zazdroszczę Ci chłopaku skilla....
Takie utwory chciałbym robić :D :D :D

Teraz pracuję nad utworkiem z wokalem i jak posłuchałem Twojego to się trochę zdemotywowałem ;/

pozdro


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Revnotes - 3.09.2015

Dobra, dobra, bo się trochę zawstydziłem. Jeżeli czujesz takie klimaty, zastanów się nad collabem, zawsze chętnie rozważę każdą propozcję, fajnie że posiadasz FL Studio, łatwiej można wymieniać się sesjami niż w różnych DAW.


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - hjugo - 3.09.2015

Gratuluję kolego!!! Tak jak mówi defol słychać ASOTa :) Bass po prostu miażdży. Cieszę się, że wszedłem w ten temat, bo często wlepka House mnie odstrasza :D tym razem jednak mega pozytywne zaskoczenie!


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Revnotes - 3.09.2015

Jednak inspiracje słychać :)


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - DaveMilla - 4.09.2015

Jest kilka osób które wymiatają na tym forum i Ty z pewnością do nich należysz.Kawałek naprawdę świetny.Dobra koniec tego cukru bo obrośniesz w piórka :D


RE: Revnotes feat. Angel Falls - Break The Silence (Original Mix) - Revnotes - 4.09.2015

Spokojnie, jeszcze nie zmontowałem numeru, z którego byłbym w pełni zadowolony, więc na peawno nie obrosnę. Natomiast bardzo mnie zmotywowaliście, nie spodziewałem się tak licznych komentarzy, a już na pewno tylu miłych słów. Dziekuję.