MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Boom Clap Bachelors - Tiden Flyver (Fabgeeb Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Boom Clap Bachelors - Tiden Flyver (Fabgeeb Remix) (/temat-liquid-boom-clap-bachelors-tiden-flyver-fabgeeb-remix)



Boom Clap Bachelors - Tiden Flyver (Fabgeeb Remix) - fabgeeb - 31.08.2015

yo, troszkę zapomniałem o tym forum a kilka utworów mi się nazbierało (większość niedokończona, #lenistwo) noale -



skończyłem to jakoś miesiąc temu, tak o bo słuchałem oryginału to czemu by nie zrobić z tego dnb

mam jeszcze konkursowy remix do "Counting Down The Days" od Above & Beyond, nie ma tego co prawda na SC, jest za to na beatporcie ale nie wiem czy mogę wrzucić tutej link xD

oświećcie mnie proszę to zedytuję post


RE: Boom Clap Bachelors - Tiden Flyver (Fabgeeb Remix) - soundsystem - 31.08.2015

fajny hicior , kick snare świetne brzmienie , bass też się przyjemnie słucha no i wokal yyy ... też ! ten break co tak sobie prawie przez cały czas lata okrutnie syczy wtf ? dużo się dzieje ale jakoś tak nudno , jak dla mnie bomba .


RE: Boom Clap Bachelors - Tiden Flyver (Fabgeeb Remix) - Zirds - 31.08.2015

Chcę usłyszeć ten remix A&B.. Jeżeli jest tak dobry jak ten powyżej to chcę oba w Download!


RE: Boom Clap Bachelors - Tiden Flyver (Fabgeeb Remix) - satl - 1.09.2015

jakiś czas temu też popełniłem remix tego kawałka i bejslajn jest bardzo podobny do tego w mojej wersji... fajny dynamiczny kawałek ale wg mnie kick i snare powinny mieć troche mocniejszy punch... hatsy są troche zbyt głośno... ogólnie fajny pomysł :)


RE: Boom Clap Bachelors - Tiden Flyver (Fabgeeb Remix) - barthus - 1.09.2015

Werbel trochę Logistic'sowy :P 0:43, mogłeś ten break zrobić lepiej.. 1:28 podobnie, te dwa szybkie werble jak dla mnie nie pasują.
Po dropie już ładnie hula :D
2:36 brzydko wchodzą te haty.
Od mnie 4/5 :)


RE: Boom Clap Bachelors - Tiden Flyver (Fabgeeb Remix) - fabgeeb - 1.09.2015

dzięki chłopaki, dodałem DL do tego kawałka

(1.09.2015, 13:38)satl napisał(a): jakiś czas temu też popełniłem remix tego kawałka i bejslajn jest bardzo podobny do tego w mojej wersji... fajny dynamiczny kawałek ale wg mnie kick i snare powinny mieć troche mocniejszy punch... hatsy są troche zbyt głośno... ogólnie fajny pomysł :)

chciałem zrobić mocniejszy kick i snare ale wg mnie to właśnie nie pasowało i kolidowało mi trochę z basem,
a co do tych hatsów to jest to chyba wina zbyt dużej saturacji i zabawy ozonem :D tam jest lekko ponad 10 breaków, z czego 4 mają mocno wysokie dźwięki



(1.09.2015, 14:28)barthus napisał(a): Werbel trochę Logistic'sowy :P 0:43, mogłeś ten break zrobić lepiej.. 1:28 podobnie, te dwa szybkie werble jak dla mnie nie pasują.
Po dropie już ładnie hula :D
2:36 brzydko wchodzą te haty.
Od mnie 4/5 :)

w 2:36 tak miało być - najpierw zwykłe hatsy a potem reszta.
w 1:28 to tak na prawdę 4 szybkie werble ^^

ok, tutaj jest remix do Above & Beyond.
nie będę zakładał osobnego tematu do tego, piszcie tutaj


RE: Boom Clap Bachelors - Tiden Flyver (Fabgeeb Remix) - Buramica - 2.09.2015

Bardzo fajny numer. Jednak mogłeś bit na wejściówce zagrać w halftime'ie i ja bym dodał parę uderzeń stopy tu i ówdzie. :)


RE: Boom Clap Bachelors - Tiden Flyver (Fabgeeb Remix) - fabgeeb - 2.09.2015

(2.09.2015, 7:58)Buramica napisał(a): Bardzo fajny numer. Jednak mogłeś bit na wejściówce zagrać w halftime'ie i ja bym dodał parę uderzeń stopy tu i ówdzie. :)

dzięki, tylko nie wiem o którym tracku mówisz xD


RE: Boom Clap Bachelors - Tiden Flyver (Fabgeeb Remix) - Tryglav - 6.09.2015

Świetne, klimatyczne i w ogóle miodzio, kick bas snare super, haty dają kopa, jutro pobieram sobie na telefon :D


RE: Boom Clap Bachelors - Tiden Flyver (Fabgeeb Remix) - saumon - 13.10.2015

Dobre, nawet bardzo dobre, to znaczy że nie przeszkadza mi perkusja IMO bd i sd jak trzeba, tak samo blachy, a ich ostre wejście przeszkadza mi dopiero za trzecim razem tj. na 4:54. Dla mnie 5.