MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Soundmaniaq - Daybreak - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Soundmaniaq - Daybreak (/temat-other-soundmaniaq-daybreak)



Soundmaniaq - Daybreak - Soundmaniaq - 5.09.2015

Witam, gatunek bliżej nieokreślony, trochę pianinka, dęciaków, smyków i perkusji. Miłego odbioru!



RE: Soundmaniaq - daybreak - Shabboo Harper - 5.09.2015

Niewiarygodnie olśniewające, pod każdym względem... Soundmaniaq, Twój "Daybreak" to bezsprzecznie, obecnie, mój faworyt w MP. <takjest>


RE: Soundmaniaq - daybreak - Pielgrzym - 6.09.2015

Znakomite! Klimat Twojego utworu jest bardzo blisko moich klimatów. Podoba mi się miks, według mnie, nic nie jest przerysowane, bardzo przestrzennie. Życzę Ci (i sobie) jedynie, aby zamiast syntetycznych dęciaków wstawić żywe i prawdziwe - były totalny odjazd.
Gratulacje!


RE: Soundmaniaq - daybreak - CaffeineMC - 8.09.2015

to wejście na 7 sekundzie brzmi dokładnie tak jak początek Juno Reactor - Swamp Thing, wyciąłeś czy oszalałem;D ?

jak dla mnie początek do wejścia pianina (które jakoś nie bardzo mi się klei, mogłoby od biedy zostać, ale z bardziej oryginalnym brzmieniem) super

ta część od 4:46 - dość męcząca, pady nie dają spokoju w lewym uchu, do tego ta irytująca trąbka, mam na myśli brzmienie

rzeczywiście gatunek bliżej nieokreślony, plusy to na pewno momenty odpoczynku (cz I i III) dobrze budujesz napięcie i do tego ładne zejście na koniec, lekko ruszyłeś warstwę perkusyjną i od razu trochę ciekawiej, a to myślę, w takim bliżej nieokreślonym gatunku klucz do sukcesu


RE: Soundmaniaq - daybreak - Abigail Noises - 9.09.2015

Lubię takie utwory, które nie dają się zaszufladkować pod dany gatunek.

Ciężko odebrać taki utwór - myślę, że trochę przedobrzyłeś, jest za dużo stylów i w chwilę przechodzimy z jednej skrajności w drugą. Odebrałem to jak audio/demo do jakiegoś filmu... Chociaż pewnie wszystko to było zamierzone i na pewno nie jest sztampowe, za co gratki. Daję 4/5 za ''szalony'' aranż :)


RE: Soundmaniaq - daybreak - Soundmaniaq - 10.09.2015

@Shabboo Harper wow dziękuje za bardzo miłe słowa ;)
@Pielgrzym cieszę się że się spodobało i że lubisz podobne klimaty, co do dęciaków popieram życzenia :)

@ CaffeineMC ten dźwięk o którym piszesz przesłuchałem w podanym utworze, wniosek ta sama paczka, dźwięk pochodzi z bazy perkusyjnej paczki orkiestrowej dodawanej w standardzie do kontakta 5. Brzmienie trąbki jest jakie jest, również z bazy kontakta. Może kiedyś dorwę coś lepszego.
@AdamWax ryzyko było duże, chciałem poromansować z ambientem, filmówką i troszkę z jazzem, myślę że przejścia są w miarę płynne i spokojne, co nie powinno kłuć w uszy jako całość

dziękuje wszystkim za komentarze


RE: Soundmaniaq - daybreak - abyssMB - 11.09.2015

Świetna robota i znakomite świetny aranż, przestrzeń i nic tylko słuchać słuchać i słuchać. Gratulacje. 5/5


RE: Soundmaniaq - daybreak - kantos - 12.09.2015

Niczym Photek wprowadzasz w świat podświadomości.Podniecające kastaniety oraz intryga w zamglonej przestrzeni.Połączenie natury i syntetyki.


RE: Soundmaniaq - daybreak - Kveon - 12.09.2015

Wow Soundmaniaq, jestem pod wrażeniem<takjest>
Przez cały utwór jest tajemniczo, co chwilę wyłania się coś nowego, co zachęca do dalszego słuchania Twojego "daybreak". Z perką zaszalałeś, jest wspaniała, tak samo jak aranż. Wszystko do siebie idealnie pasuje. Oby tak dalej, życzę sukcesów i trzymam kciuki za Ciebie!


RE: Soundmaniaq - daybreak - szymski - 11.10.2015

Człowieku. Ciary na plecach. Stoję na baczność. Kawałek jest naprawdę, naprawdę dobry, kozacki bym powiedział nawet. Stoisz na najlepszej drodze do kosmicznego poziomu. Wow, podczas odsłuchu nawet mi myśl o tym nie mignęła, ale co jak byś zrobił kawałek w podobnym klimacie z bardziej urozmaiconą perką?
Oczywiście 5/5.