MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Gang Albanii - WTF ? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Gang Albanii - WTF ? (/temat-gang-albanii-wtf)

Strony: 1 2


RE: Gang Albanii - WTF ? - KBK - 24.03.2016

Ja uważam, że świadczy to tylko i wyłącznie o poziomie intelektualnym słuchaczy... Rozumiem, że każda piosenka niesie ze sobą jakiś przekaz, sa takie klasyki jak np. materialna dziwka, czy jakieś kawałki Eldo, ale nie popadajmy w skrajność... koleś, który nie skończył podstawówki, na gitarze rzępoli jak kapela weselna o 6 rano i śpiewa pizda nad głową dostaje złotą płytę - ja się pytam o co chodzi ?? Niestety jedyne grono odbiorców to młodzież w wieku 10-16 lat, która również nie skończyła podstawówki i poziomem dorównuje swojemu autorytetowi, który w głowie ma tyle co jego słuchacze... Przykre to, bo takie "coś" zawala miejsce prawdziwej muzyce...


RE: Gang Albanii - WTF ? - Knifeman - 24.03.2016

ale tak serio serio to pakistańskie disco jest dobrym kawałkiem z tego albańskiego tworu, niskich lotów, ale dobrym


RE: Gang Albanii - WTF ? - Ixipe - 18.04.2016

a moja odpowiedź na to pytanie jest taka że świat debilowacieje za sprawą illuminati... było jakazz w mtv, pies korniszon na cartoon network i owocem tego wszystkiego jest popek... pierwszy debil RP... jest pierwszy to będzie i drugi, a potem kolejni.. chociaż nie no, jest ich więcej.. np Tiger i Kobra ci to wogóle jest żenada a ile mają odsłon..


RE: Gang Albanii - WTF ? - Zirds - 18.04.2016

Jackass byli spoko, nie wiem co to za porównanie do Popka? Świat durnieje bo mamy baby z kutasami, Feministki i wszechobecną tolerancję - znaczy Ty musisz tolerować to, że inni Cię nie tolerują...


RE: Gang Albanii - WTF ? - Lukas1 - 18.04.2016

3 króli nawet smieszne :-)


RE: Gang Albanii - WTF ? - Ixipe - 18.04.2016

A skąd się ta wszechobecna tolerancja gejów i wszystkiego wzięła? Jakass było śmieszne? już bardziej śmieszne od tych debili jest two girl's and one cup.. jeśli śmieszy cię zjadanie sórowych jaj i żyganie tym na patelnie żeby zrobić jajecznice a potem jedzenie tego albo niekończące się hamskie żarty na swojej rodzinie.. no to ... gratuluje... to nawey czarny humor nie jest, to jest zdebilowacenie ludzkości


RE: Gang Albanii - WTF ? - lovetrance01 - 25.04.2016

Przyznam, że o ile kawałki Gangu Albanii są mega żenujące, to utwory z serii z Abdulem są naprawdę śmieszne. To jest tak jak z Kiepskimi, człowiek potrzebuje czegoś śmiesznego, płytkiego, czegoś tak prostego, że nie da się tego w żaden sposób interpretować. To odświeża trochę umysł :D Także doszedłem do wniosku, że odrobina głupoty (tej śmiesznej) jest wskazana :D


RE: Gang Albanii - WTF ? - tks21 - 25.04.2016

Szczerze mówiąc na ten temat.. to nic nie mam do Gangu Albanii. Wydaje mi się, że technicznie bity są dopracowane. Co do tesktów, widać że bawią się tą muzyką i myślę, że oni to wszystko traktują pół żartem pół serio :) (nie jestem ich jakimś fanem ale czasem lubię posłuchać GA - szczerze przyznaję)Co do Popka: Popek ma dystans do siebie i swojej "twórczości" co udowodnił w wielu trackach Gangu Albanii. Po prostu kreuje swój wizerunek (nie żebym go bronił) na YT i że małolaty to łykają i kupują płyty to co innego

PS.Dopiska - https://www.youtube.com/watch?v=M5gZijwtlr0 -> szczerze mnie zaskoczyło :) Właśnie tego typu filmiki pokazują, że ludzie potrafią być zwykłymi, dobrymi dla swoich dzieci rodzicami nawet Popek :) Każdy ma uczucia nawet, ktoś kto mówi Pi*da nad głową itd :) Jak się mówi "nie oceniajmy ludzi po okładce" Nie wiadomo jaki jest na codzień, nie znamy go po prostu :) Znamy jedynie jego wizerunek :)


RE: Gang Albanii - WTF ? - KBK - 25.04.2016

(25.04.2016, 15:41)tks21 napisał(a): Szczerze mówiąc na ten temat.. to nic nie mam do Gangu Albanii. Wydaje mi się, że technicznie bity są dopracowane. Co do tesktów, widać że bawią się tą muzyką i myślę, że oni to wszystko traktują pół żartem pół serio :) (nie jestem ich jakimś fanem ale czasem lubię posłuchać GA - szczerze przyznaję)Co do Popka: Popek ma dystans do siebie i swojej "twórczości" co udowodnił w wielu trackach Gangu Albanii. Po prostu kreuje swój wizerunek (nie żebym go bronił) na YT i że małolaty to łykają i kupują płyty to co innego

PS.Dopiska - https://www.youtube.com/watch?v=M5gZijwtlr0 -> szczerze mnie zaskoczyło :) Właśnie tego typu filmiki pokazują, że ludzie potrafią być zwykłymi, dobrymi dla swoich dzieci rodzicami nawet Popek :) Każdy ma uczucia nawet, ktoś kto mówi Pi*da nad głową itd :) Jak się mówi "nie oceniajmy ludzi po okładce" Nie wiadomo jaki jest na codzień, nie znamy go po prostu :) Znamy jedynie jego wizerunek :)

Szczerze, to nie wydaje mi się, aby człowiek hejtujący policję, śpiewający o koksie i dziwkach był dobrym ojcem a tym bardziej autorytetem do naśladowania... Ten filmik nie pokazuje nic szczególnego, po prostu ludzka rola ojca i tyle. A pomyśl jak byś się czuł, gdybyś miał 5 lat a Twój stary nucił by sobie przy obiedzie "Pizda nad głową" :) Dla mnie byłoby to z lekka dziwne...Tak mi się wydaje....


RE: Gang Albanii - WTF ? - tks21 - 25.04.2016

Chodzi mi bardziej o zachowanie człowieka w sytuacjach codziennych. Też nie pochwalam do końca twórczości Popka i tak nie mamy na to wpływu :)


RE: Gang Albanii - WTF ? - In-Tegral - 25.04.2016

(25.04.2016, 15:41)tks21 napisał(a): PS.Dopiska - https://www.youtube.com/watch?v=M5gZijwtlr0 -> szczerze mnie zaskoczyło :) Właśnie tego typu filmiki pokazują, że ludzie potrafią być zwykłymi, dobrymi dla swoich dzieci rodzicami nawet Popek :) Każdy ma uczucia nawet, ktoś kto mówi Pi*da nad głową itd :) Jak się mówi "nie oceniajmy ludzi po okładce" Nie wiadomo jaki jest na codzień, nie znamy go po prostu :) Znamy jedynie jego wizerunek :)


Przestań łykać wszystko co jest w internecie, bo się na tym kiedyś przejedziesz, wierz mi ;).