MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA abyssMB - Jupiter - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA abyssMB - Jupiter (/temat-electronica-abyssmb-jupiter)



abyssMB - Jupiter - abyssMB - 13.09.2015

Ostatni kawałek : Jupiter




RE: abyssMB - Jupiter - Shabboo Harper - 14.09.2015

Gdzież tym razem mnie porywasz, kusisz harfą?
Wzruszasz Twą poezją utkaną piękną barwą...

PS. Dla Ciebie Marcinie, ode mnie ^^.


RE: abyssMB - Jupiter - proph3t88 - 14.09.2015

Koluniuniuniu to jest dobre... a nawet bardzo dobre ! Tylko, że usunołbym ten hat i perkę. Zastąpił darksidową cięższą bardziej i jakiś bassline np. I taki mroczny acid /arp :) Było by mega mocno i jak już wspomniałem ciężej co w takich utworach lubie. Po prostu więcej dołu :) Takie jest moje zdanie :) Ale rewelka.


RE: abyssMB - Jupiter - chafer - 15.09.2015

Niejednoznaczne i intrygujące. Bardzo ciekawy utwór. Przeszkadzały mi tylko w drugiej części uderzenia w jednakowych odstępach czasu - trochę obdzierały utwór z tajemnicy...


RE: abyssMB - Jupiter - Abigail Noises - 15.09.2015

Klimat i tajemnica - trochę mi przeszkadzała barwa harfy, może jakiś reverb większy nadałby większej harmonii. Te industrialne dźwięki ciekawe, trochę burzą nastrój ale ja lubię takie ''połamańce''. 4/5


RE: abyssMB - Jupiter - Stiopa - 17.09.2015

Dawno nie zaglądałem do Twoich traków.... Ale słyszę, że progres jest :D Ciekawa melodia harfy ale przyjrzyj sie nucie w 53 sec... NIe pasuje mi ona :P ale to może tylko moje odczucie....
Świetny chór ... W ogóle sworzyłeś mega klimat fxami bez dużego nakładu instrumetów... Zazdroszczę, ja tak nie umiem.
Świetna produkcja.
Pozdrawiam


RE: abyssMB - Jupiter - Zirds - 18.09.2015

Dodaj więcej przestrzeni :) Ale mimo to fajne. Początek bardzo ładny, potem trochę mnie przynudziły te bębny.

3/5


RE: abyssMB - Jupiter - L.G. - 18.09.2015

Marcin od 2:12 mógłbyś coś dołożyć, ale to tylko takie moje widzimisię ;)
peace


RE: abyssMB - Jupiter - droom - 18.09.2015

Bardzo wciagajacy klimat, szczegolnie w pierwszej czesci utworu, od polowy odczowam jakby autor troszke bladzil, nie wiedzial jak dalej poprowadzic utwor, eksperymenty z perkusja, fx'y, spoko, ale zabraklo mi wylewu emocji w drugiej czesci...szkoda, bo kapitalnie mnie wkrecilo do polowy!
Pozdrawiam
DrooM


RE: abyssMB - Jupiter - Soundmaniaq - 18.09.2015

pierwsza część kawałka niezła wkrętka, pobudza wyobraźnię, super fx-y, przy chórku odleciałem, w drugiej części gdybyś na tej perce dał troszkę swingu, zróżnicował velocity no i wypełnił dolne pasmo, które jest dość skąpe i jak napisał Zird troszkę dodał przestrzeni na całości byłby odjazd. Ale i tak jest dobrze, klimat super.


RE: abyssMB - Jupiter - Kveon - 19.09.2015

Witaj AbyssMB!
Słyszałem to już jak wrzuciłeś, ale dopiero teraz zabieram się do komentowania.
Pierwsze co przykuło mój słuch, to intro, w którym gra harfa (?) Popraw Mnie jeśli się mylę.
Przez cały utwór jest tajemniczo, czułem się jak w grze S.T.A.L.K.E.R.
Perkusji brakuje troszkę dołu, ale to moje widzimisię.
Jest dobrze <takjest> Oby tak dalej :)!