MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM Pedzik - Missing_v2 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM Pedzik - Missing_v2 (/temat-film-pedzik-missing-v2)



Pedzik - Missing_v2 - proph3t88 - 16.09.2015

Ot zmieniona lekko aranżacja kolejnego utworu natchnionego chwilą. Nowe smyczki :) i nieco świeżości :) Jutro mam nadzieje skończę "temat"...



Miłego odsłuchu i "just tell me what do you think' :)


RE: Pedzik - Missing_v2 - HybridRaven - 17.09.2015

no jest progress wg mnie :) mam nadzieje ze bedzie jeszcze jakies melo przewodnie :)

dalbym moze jedne skrzypki na jeden kanal a np arpstaccato dalbym na drugi kanal, bo mam wrazenie jakby wszystko siedzialo na jednym kanale. Melo na ensemblch dostawil bym na srodek. Ciekawe ripsy na brassach :)

brakuje mi tylko drumsow oraz jakiegos melo przewodniego.... z v1 te pianinko moglo sie nadac ;)


RE: Pedzik - Missing_v2 - proph3t88 - 17.09.2015

(17.09.2015, 7:50)HybridRaven napisał(a): no jest progress wg mnie :) mam nadzieje ze bedzie jeszcze jakies melo przewodnie :)

dalbym moze jedne skrzypki na jeden kanal a np arpstaccato dalbym na drugi kanal, bo mam wrazenie jakby wszystko siedzialo na jednym kanale. Melo na ensemblch dostawil bym na srodek. Ciekawe ripsy na brassach :)

brakuje mi tylko drumsow oraz jakiegos melo przewodniego.... z v1 te pianinko moglo sie nadac ;)
Owszem będzie pianino jakiś motyw przewodni chodzi po głowie od 2 dni :) a co do bębnów zastanawiam się właśnie jakie wykorzystać i czy w ogóle :) nie mniej jednak dzięki za sugestie :) pozdrawiam :)


RE: Pedzik - Missing_v2 - HybridRaven - 17.09.2015

(17.09.2015, 9:30)proph3t88 napisał(a):
(17.09.2015, 7:50)HybridRaven napisał(a): no jest progress wg mnie :) mam nadzieje ze bedzie jeszcze jakies melo przewodnie :)

dalbym moze jedne skrzypki na jeden kanal a np arpstaccato dalbym na drugi kanal, bo mam wrazenie jakby wszystko siedzialo na jednym kanale. Melo na ensemblch dostawil bym na srodek. Ciekawe ripsy na brassach :)

brakuje mi tylko drumsow oraz jakiegos melo przewodniego.... z v1 te pianinko moglo sie nadac ;)
Owszem będzie pianino jakiś motyw przewodni chodzi po głowie od 2 dni :) a co do bębnów zastanawiam się właśnie jakie wykorzystać i czy w ogóle :) nie mniej jednak dzięki za sugestie :) pozdrawiam :)

No jak to "czy wykorzystac" :D dajesz porzadne taikosy i jest git :) Ja przynajmniej bym tak postail, ale to Twoj kawalek, wiec zrobisz jak Ci w sercu gra ;)


RE: Pedzik - Missing_v2 - abyssMB - 19.09.2015

Dobry pomysł czekam na całość :)


RE: Pedzik - Missing_v2 - Shabboo Harper - 21.09.2015

Hey Proph3t88 ;),
smyczki to "dusza" Twego "Missing"; ich delikatne, subtelne wcielenie, jak również owe "groźniejsze" brzmienie... Pięknie podkreślasz obecność tych instrumentów w swoim temacie. Partia dętych (0:29) jest mosiężna, cudownie "unosi się" w lekko odmiennym w swym kolorycie tle. Proszę o więcej...

PS. Missed me? ^^


RE: Pedzik - Missing_v2 - Soundmaniaq - 23.09.2015

Smyki to najmocniejsza strona utworu, byłby z tego dobry soundtrack pod nowego Deus Ex ;), fragment chyba przed miksem, bo coś cichutko i płasko.


RE: Pedzik - Missing_v2 - grom2015 - 12.10.2015

Takie... Dla mnie to brzmi jakby to była tylko przejściówka między dwoma uderzeniami, taki spokojniejszy fragment, cisza przed burzą. Jak dla mnie jest ok ;P