MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PSY Stiopa - Keeping Soul Alive - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PSY Stiopa - Keeping Soul Alive (/temat-psychedelic-stiopa-keeping-soul-alive)



Stiopa - Keeping Soul Alive - Stiopa - 16.09.2015

Siema....
Skoro spece od elektroniki wrzucają psy trance, to ja tez wrzucę :)
Może mój odbiega od standardów, ale ja tak lubię. Kawałek ukazał się dziś na kompilacji w PsyDG za free :)








Pozdro


RE: Stiopa- Keeping Soul Alive [ Psy-Dance-Global Records ] PSYDG-009 free download - OProject - 16.09.2015

Dobry psychol :D
Wkręcający, choć dla mnie nieco monotonny po 6 min.
Wokal super daje swietny klimat moze troche oldskoolowy, chyba przez ten bass trochę Goa czuć :)
Miks dobry (nie wiem czy z wysokimi nie za duzo xd)
Jedyny minus to lekka monotonia, ale da się ją wytrzymać ;)
5 xD


RE: Stiopa- Keeping Soul Alive [ Psy-Dance-Global Records ] PSYDG-009 free download - Shabboo Harper - 16.09.2015

Euforycznie, intensywnie, hipnotycznie ("niebezpiecznie pociągający" wokal) i... krztynę jednolicie. Tu muszę zgodzić się z OldscoolProject'em co do monotonii Twego utworu; lecz to Twój koncept, który "lubisz" :). Tak sobie, nieśmiało myślę, iż w krótszej postaci, przy esencjonalności wymyślnych, psychodelicznych wręcz fx'ów, tenże temat przekształciłby się w twórczy "niedosyt" ^^. Stefan, technicznie pierwszorzędnie. Proszę, nie przestawaj "uwodzić mnie" ;).

PS. Gratuluję release'u...


RE: Stiopa- Keeping Soul Alive [ Psy-Dance-Global Records ] PSYDG-009 free download - Stiopa - 16.09.2015

Od tego labelu się zaczęło :-) Jeśli chodzi o monotonnie to chyba tak chciałem, w moich utworach zazwyczaj dużo się dzieje. Postanowiłem tutaj oddać hipnoze...a psytrance się do tego nadaje, tudziesz taki długi :-P
Dzięki za uwagi. Doceniam.
Pozdro


RE: Stiopa- Keeping Soul Alive [ Psy-Dance-Global Records ] PSYDG-009 free download - L.G. - 18.09.2015

A ja jestem za , mi się strasznie podoba 5/5, mam jedno małe zastrzeżenie hatom trzeba by uciąć trochę góry bo kłują.
peace.


RE: Stiopa- Keeping Soul Alive [ Psy-Dance-Global Records ] PSYDG-009 free download - Stiopa - 18.09.2015

(18.09.2015, 11:09)L.G. napisał(a): A ja jestem za , mi się strasznie podoba 5/5, mam jedno małe zastrzeżenie hatom trzeba by uciąć trochę góry bo kłują.
peace.


Specjalnie je podbiłem, bo niby było za mało dla tego labelu :P ale dzięki, mnie też kłuje :D


RE: Stiopa- Keeping Soul Alive [ Psy-Dance-Global Records ] PSYDG-009 free download - Finite - 18.09.2015

Mrocznie, ale trzyma klimat. Haty kłują delikatnie, jednak to już przedmówcy wspomnieli. 5/5 grzybowałbym na parkiecie.
ad. cyberprzemowa w środku Heart


RE: Stiopa- Keeping Soul Alive [ Psy-Dance-Global Records ] PSYDG-009 free download - lovetrance01 - 21.09.2015

Rewelacyjny numer. Mrocznie, dynamicznie, psychodelicznie. Nie jakieś tam pitu pitu :D
Odnośnie rozjaśnienia utworu, być może chodziło im - wydawcy - o bas i stopę. Jedno i drugie są delikatnie zamulone, a przy tak jasnej perce i synthach odczuwalna jest luka pomiędzy pasmami. W każdym razie kawałek jest świetny. Jeden z lepszych jakie tu słyszałem. Oczywiście zabieram go ze sobą.

P.s. Nie musisz brać poważnie moich uwag. Właśnie dwie minuty stałem na głowie. Rozumiesz.


RE: Stiopa- Keeping Soul Alive [ Psy-Dance-Global Records ] PSYDG-009 free download - Stiopa - 21.09.2015

(21.09.2015, 20:39)lovetrance01 napisał(a): Odnośnie rozjaśnienia utworu, być może chodziło im - wydawcy - o bas i stopę. Jedno i drugie są delikatnie zamulone, a przy tak jasnej perce i synthach odczuwalna jest luka pomiędzy pasmami.
P.s. Nie musisz brać poważnie moich uwag. Właśnie dwie minuty stałem na głowie. Rozumiesz.
Dzięki. Charly wyraźnie napisał mi o perce, chatach itp mi też to nie pasuje ale no tak jest.
Jeśli chodzi o uwagi, zawsze biorę pod uwagę wszystkie, pozdro.


RE: Stiopa- Keeping Soul Alive [ Psy-Dance-Global Records ] PSYDG-009 free download - Druii - 24.09.2015

Przekiełbaszone, co uderzyło mnie od pierwszej sekundy :P
innymi słowy, troche mniej kompresji albo inne eq stopy i basu, bo trochę zamula w dole.
No i ogólnie mało coś przestrzeni, powietrza, tak wszystko wyciągnąłeś. Loudness-war, te sprawy.

A, no i ta fraza basu sie kończy pozostawiając taką trochę pustkę w dolnym paśmie. A że fraza ta leci przez prawie cały utwór, to w prawie całym utworze każdy takt jest w dole oddzielony od sąsiadujących.

Barwowo super, kwachy, fxy, wszystko ok.
Jak dla mnie trochę muzycznie za mało się dzieje, lekko bym coś urozmaicił, ale tak, to elegansior.


RE: Stiopa- Keeping Soul Alive [ Psy-Dance-Global Records ] PSYDG-009 free download - MUZYK.72 - 15.11.2015

Poza przejściem bardzo mi się podoba, choć mało zróżnicowanie :)