MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem (/temat-electronica-aqmoolator-szczesliwe-dni-nad-jeziorem)



aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem - aqmoolator - 27.09.2015

Witam serdecznie:) Kolejna ( niestety część moich projektów nie przetrwała ubiegłorocznej awarii kompa w dodatku istniały w nieco innych wersjach niż te, które pojawiły się kiedyś w sieci. Dlatego ta wersja może się różnić nieco od upublicznionej kilka lat temu, po której w sieci też już chyba nie ma śladu. W każdym razie usiłując uratować te starocie zająłem się ostatnio ich "renowacją". Bywa to niestety trudne, bo czasem nie potrafię już zagrać solówek, czy przygrywek w brzmieniu i formie takiej jak w oryginałach )
odświeżona i w połowie dograna od nowa wersja starszej kompozycji.
zapraszam do słuchania
aq




RE: aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem - Zirds - 27.09.2015

Bogata, świetna, bajeczna melodia.. mógłbyś bez problemu zasiadać pomiędzy Mythematicą, a Thomasem Dvorakiem (autorem muzyki do takich gier jak Samorost, Botanicula). Świetnie rozbudowana linia perkusyjna - przejścia (roll) perkusyjne też zróżnicowane. Instrumentarium - bardzo ciepłe elementy w tle pobudzają całość, napędzając całą melodię...

Świetne i to dodatkowo Download jest możliwy. Nigdy nie słyszałem na tym forum czegoś tak - REWELACYJNEGO!


Tak dla mnie brzmi prawdziwy Inteligence Dance Music.

5/5, download i życzę więcej takich utworów :)


RE: aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem - Knifeman - 27.09.2015

wczoraj coś mnie wzięło żeby wpaść na sc ale napisze to jeszcze raz. Majstersztyk pod względem melodii, ciarki instant od początku do końca. Barwy przepięknie dobrane. Wątpię abym słuchał tutaj na forum bardziej poruszającej kompozycji.

5/5


RE: aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem - L.G. - 30.09.2015

Fantastyczny traczek, melodia jest po prostu świetna.
Dzięki za udostępnienie pobierania.
Pozdrawiam.


RE: aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem - OProject - 30.09.2015

Dobre, dobry kwalek na dobry poziomie :P
Jeżeli wszystkie presety kreciles sam to brzmia na prawde swietnie i staro ;)


RE: aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem - Shabboo Harper - 30.09.2015

Twoje brzmienie, Twój styl, Twoja marka. Wartość, którą rzetelnie pielęgnujesz i światu ofiarowujesz... Aqmoolator, dziś jest pogodnie :).


RE: aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem - Stiopa - 2.10.2015

Mega klimat, mega melodia.. Zajebisty kawałek.. Przypomniałeś mi elektronikę z lat 80's i 90's dzięki :)
Myśłałem, że tylko Lucek taką muzę tutaj robi :D
Pozdro


RE: aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem - Burning Car - 2.10.2015

No to nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń. Świetny kawałek, fajna melodia. Dla mnie bomba.


RE: aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem - aqmoolator - 2.10.2015

Bardzo Wam dziękuję za wysłuchanie i tak pozytywne opinie:)


RE: aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem - SpectralVision - 5.10.2015

Jak wchodzi perka, to dałbym więcej reverba na ta glowna melodie i delikatnie sciszyl tego syntha. Ogolem calkiem spoko, melodia mnie nie porwala jakos szczegolnie, ale czuc fajny lekko vaporwaveowy sznyt, brzmienie perki tez bardzo fajne, ciekawe przejscia.


RE: aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem - Kedphuke - 8.11.2015

dziecinada

______________________________________________
Bez wątpienia. Zapraszamy do regulaminu.

Herman



RE: aqmoolator - szczęśliwe dni nad jeziorem - MUZYK.72 - 15.11.2015

Chciałbym być nad tym jeziorem :P Fajny klimat :D
PZDR :D