MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) (/temat-drum-bass-wasp-be-with-you-romanticore-mix-smootch-breakcore)



Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - Wasp - 8.10.2015

Kawałek pochodzi z mojego pierwszego albumu: "Digital Ostinato Structures" z 2008 roku, wydanego w czeskim netlabelu.
ten kawałek to połączenie breackore'owej perkusji z jazzowymi akordami.




RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - soundsystem - 8.10.2015

Pięknie sklejone w jedną całość , piękny sound , klimat i wprowadzenie .
Dla breakcoru u mnie na dysku nie ma miejsca , ale to z miłą chęcią bym zassał .


RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - Shabboo Harper - 8.10.2015

Zmyślnie, oryginalnie, błyskotliwie. Wasp... <v>


RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - Zirds - 9.10.2015

Początek niczym Lucid Bass III od The Flashbulb. Świetnie współgrające smyczki z basem, wokalem, gitarą i nieziemsko połamaną perkusją Heart

5/5


RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - Soundmaniaq - 9.10.2015

Wasp kawałek wypas i jeszcze ten 2008 rok. Jeśli wtedy miałeś takiego skilla nie wiem dlaczego teraz czasem cierpisz na jednodniowe kawałki, które często pętlą się w koło.
Tutaj wszystko jest dopracowane i przemyślane, fajnie się komponuje i intryguje. Zajmuje ucho cały czas i świetnie buja. Rób więcej takich rzeczy, słychać że w tym gatunku czujesz się jak ryba w wodzie. Takiego stuffu mogę słuchać w Twoim wykonaniu cały czas :D


RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - qnebra - 9.10.2015

Powiem tak szczerze, że mi się nie podoba łączenie breakcore'u z jazzem. Jakoś mi nie pasuje, irytuje i nie pozwala nawet zauważyć tych melodii w tle. Które mogę powiedzieć, że są spoko.


RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - Zirds - 10.10.2015

Qnerba powinieneś posłuchać Venetian Snares.


RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - satl - 14.10.2015

(9.10.2015, 18:06)qnebra napisał(a): Powiem tak szczerze, że mi się nie podoba łączenie breakcore'u z jazzem. Jakoś mi nie pasuje, irytuje i nie pozwala nawet zauważyć tych melodii w tle. Które mogę powiedzieć, że są spoko.

mam podobne odczucia... uwielbiam jazz ale jakoś nie widzi mi się to...
ale musze przyznać że perkusja całkiem spoko rolluje ;)


RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - Burning Car - 14.10.2015

No i widać co słuchacz to inne odczucia. Większości najbardziej się podoba perkusja. A mnie akurat ta perkusja najmniej pasuje. Co nie znaczy, że jest coś nie tak. Ogólnie kawałek jak najbardziej godny pochwalenia i zasłużył sobie na 5-tkę.


RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - digital-es - 25.10.2015

Bardzo mi się podoba to połączenie!! Nic mi się tu nie kłóci. Numer nie daje nawet na moment o sobie zapomnieć. Odważnie! Beat breakcore'u ale delikatny, fajnie dopełnia całości. Technicznie - bez zastrzeżeń. Podoba mi się.


RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - Wasp - 26.10.2015

Dzięki, widzę że co komentarz to inna opinia :)


RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - ak47soundsystem - 26.10.2015

beat albo jakaś jego część (raczej snare, może i kick, ale jego prawie nei słychać). jest puszczony przez filter z jakimś rezonansem na stałej częstotliwości i czasem brzmi jak niedostrojony do tonacji/akordu,
poza tym nie słucha melodii, nie oddycha z nią, tyko napierdala jak pogięty. Taki styl, I know, ale... Gdyby był równiejszy w trakcie solowych partii, fraz i dorzucał ornamenty w wybrzmieniach, to było by lepiej. Teraz często walczy z melodią, wokalem, solami na instrumentach.
Melodyjka słodka, w tym naprawdę jesteś mocny, jednak beat naprawdę brzmi jakby ktoś puścił drugi track i wyszedł.


RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - Wasp - 26.10.2015

uwzględni to że to kawałek z mojego pierwszego albumu z 2008
dodatkowo był mixowany nie ma moich obecnych słuchawkach tylko na Słuchawki Philips SHP 2500 za 60 zł


RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - ak47soundsystem - 26.10.2015

Ależ uwzlgędniam. Potwierdzam tylko, to co zauważyli inni i dodaję, że beat brzmi jak odstrojony od akordów i że momentami nie słucha/walczy z muzyką, stąd wrażenie się-nieklejenia.
Co dobre w tym wałku, to ty doskonale wiesz, bo tyle umiesz żeby nie mieć wątpliwości.
"Zazdraszczam"


RE: Wasp - Be with you (romantiCore mix) (Smootch Breakcore) - Pieseq - 20.11.2015

Linia melodyczna jak dla mnie mistrzostwo. Perkusja nie siedzi mi kompletnie.
Ale i tak na plus.
Może jakieś VIP ;)?