MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP ID - ID (Wizz Deep Project) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP ID - ID (Wizz Deep Project) (/temat-deep-id-id-wizz-deep-project)



ID - ID (Wizz Deep Project) - Wizzardius - 8.10.2015

[Obrazek: 2liaag8.jpg]

Zapraszam do odsłuchu i ocen ;d
Nadaje się to wgl by wysłać do jakiś labeli?:d

[zs]http://www32.zippyshare.com/v/OtklxSEY/file.html[/zs]



RE: Wizzardius ft.RomyHarmony - Space Of Love (Original Mix) - Shabboo Harper - 8.10.2015

Zdecydowanie korzystniejszy aranż niż w "Breaker" ;). Wizzardius... <thumbup>


RE: Wizzardius ft.RomyHarmony - Space Of Love (Original Mix) - Wizzardius - 9.10.2015

Nazwa breaker była tymczasowa :P wiedzialem, ze ja zmienie ale nie wiedzialem na jaka. Czekam na dalsze oceny :)


RE: Wizzardius ft.RomyHarmony - Space Of Love (Original Mix) - gregwmusic - 9.10.2015

Po 1.
To w twojej ocenie jest czy twój traczek nadaje się do wydania czy nie... i nie wiem po co ogólnie pokazujesz traczek w pełmej krasie i pod nazwa, tak się nie robi jeśli chcesz wydać...

po 2 Vocal odstaje z tonacja od utworu... immo
Aranż jest ładny ale brakuje tu czegoś przewodniego jakiegoś placzka
i mogł byś zrobić korekte EQ brakuje mi tu wysokich bardziej



Ale widzę po twoich kawałkach że wciąż szukasz swojego stylu...


RE: Wizzardius ft.RomyHarmony - Space Of Love (Original Mix) - Wizzardius - 9.10.2015

Nie koniecznie. Czasami lubie zrobić cos spokojnego, a czasami coś mocniejszego, ot co :)

Z wydaniem masz racje. Zapomnialem się. Zmienilem to :P


RE: ID-ID (Wizz Deep Project) - Audionectic - 16.10.2015

Bebenki wcisnąlbym juz w intro bo początek powinien być bardziej rytmiczny moim zdaniem.akordy sa zbyt smutne i jednostajne.Jest pomysł ale chyba trzeba by to bardziej bujnac.Są pustawe momenty.Przysiądz do tego traka jeszcze ,poszukaj inspiracji i... :) Myśle ze ten numer jest jeszcze niekompletny.Sa kawałki z chwytliwym motywem przewodnim i wiecej nie trzeba.Tutaj jest atmosfera ale nie do konca.Przebuduj moze troszke aranz,ścisz moze akordy fortepianu,dodaj partie z wyższej oktawy.
Powiem Ci tak szczerze że mam bez przesady ponad 100 projektow na ktorych gdzies tam sie zawiesiłem i zawsze wolałem coś nowego próbować skrecic.Ja to robie bo to nałóg.Nie mam parcia na wydawanie bo z tego sie nie utrzymam.Czasem jednak wrócę i czasem okazuje sie ze to jest ten moment.Tak miałem np.z Dirty Happy People.Teraz mi sie podoba choc oczywiście za kazdym kolejnym razem coś tam bym chciał zmienic.Warto odczekać i być cierpliwym.To w muzyce popłaca.
Poczytaj jak SalvadorDali malował swoje obrazy.Czasem wiesz i kawałek od razu jest praktycznie po kilku sesjach.Czasem jednak warto wywalic zamulajace partie i przemyśleć jeszcze raz wiekszosc kwestii:)
Pzdr


RE: ID-ID (Wizz Deep Project) - soundsystem - 22.10.2015

witaj ! aranżacja jest tutaj wielkim plusem , wydaje mi się że mix mógłby być lepszy , przesłuchałem w całości :) jest klimat który się często zmienia , motywy perkusja wokal wszystko pasuje do siebie , minusem musicproducers jest skala ocen , daje 4+ . ocena może zawyżona , dałem taką dlatego bo produkcja mi się podoba :)

wydaje mi się że house tutaj ma najwięcej producentów z wysokimi możliwościami :) jeśli się mylę to proszę mnie poprawić :D


RE: ID-ID (Wizz Deep Project) - Mat.Mor.Raw - 22.10.2015

Po pierwszym przesłuchaniu ta produkcja przynosi na myśl skoarzenia z innym kawałkiem (Id). Z powodzeniem udało ci się stworzyć atmosferę i klimat (Id).

W częsci (Id) zastosowałeś bardzo ciekawe połączenie brzmienia (Id) z (Id), dzięki czemu miks jest (Id) ze szczególnym uwzględnieniem (Id). Następnie w sposób (Id) rozwija się temat (Id).

Jeśli chodzi o uwagi, na instrumentach (Id) w sekcji (Id), warto podnieść częstotliwość (Id) o (Id)DB, a zdjąć (Id)DB z częstotliwości (Id). Barwa i wykonanie wokalu jest (Id), chociaż z drugiej strony mógłby być bardziej (Id) a mniej (Id).

Z tym kawałkiem z powodzeniem wpasowałbyś się w katalog wytwórni (Id). Możesz też próbować swoich sił w (Id), nie zaszkodzi.

Podsumowując: (Id).

Moja ocena (Id)/5