MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRO LocoMatt&KWAK - $wagBoy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRO LocoMatt&KWAK - $wagBoy (/temat-electro-locomatt-kwak-wagboy)



LocoMatt&KWAK - $wagBoy - Loco - 16.10.2015

[Obrazek: oqYGydh.png]


No więc 500 postów na forum, nowy traczek. Trochę arkadowych brzmień oraz ej di emu. Liczymy że się spodoba (albo i nie xD)
Wszystkie brzmienia (no poza perkusją) uzyskane za pomocą LMMSowych synthów.



RE: LocoMatt&KWAK - $wagBoy - Zirds - 16.10.2015

Brzmi jak she albo Goto80... a gdybyście zrobili psychodelika to bym powiedział, że brzmi jak Psilodump. Jak zaczyna glitchować całe Complextro to brzmieniem przypomina utwory Goorala (ex grupy Psio Crew).

Fajne, świeże i cukierkowe (zdążyłem się przyzwyczaić) - jak słucham tego to czuje ul os w okół mnie, a ręce mi się lepią jakbym jadł miód palcami ;)

Nie mam nic do zarzucenia bo melodia jest całkiem w porządku, dobór dźwięków jak i technika i aranżacja są także na wielkim poziomie :)

5/5


RE: LocoMatt&KWAK - $wagBoy - Castiel - 17.10.2015

Te ośmio bitowe dźwięki nadają fajnego klimatu o ile melo mi się podoba to perka już mniej .Co prawda wybija się ale jest jeszcze źle z miksowana. Aranżacja ok. Co do ogółu utworu jest cukierkowy tak jak Zirds napisał :P

Ode mnie masz takie 4+ /5


RE: LocoMatt&KWAK - $wagBoy - RaNi/Works - 17.10.2015

Pomysł bardzo legitny :D czasem bardzo dobrze jest posłuchać czegoś innego...
Jest parę błędów w miksie... mówię o 0:26 i okolicach.
Drop całkiem energiczny i stara się niezamulać choć momenty w których jest cisza i jest drobny sampel są w miejscach gdzie dalej powinnien rozbrzmiewać drop... to dodaje takiego "przyhamowania".

Ode mnie 4/5


RE: LocoMatt&KWAK - $wagBoy - qnebra - 17.10.2015

Dałem requesta, a tu jeszcze oceny nie ma.

Masz takie swoje własne, cukierkowo - karmelkowe brzmienie. Po prostu lukier, słodycz i nutka ośmiobitowości wylewają się z twoich utworów. Do tego podbudowane to solidną melodią, która potrafi zainteresować.

4/5


RE: LocoMatt&KWAK - $wagBoy - Shabboo Harper - 17.10.2015

Och... LocoMatt , w swej (momentami gorzkiej) "słodyczy" jesteś już wręcz, hmm... "uciążliwy" ^^. Twój styl jest w pewnym stopniu oryginalny, lecz także, przede wszystkim, ogromnie przewidywalny... To nie zarzut; ot takie skromne spostrzeżenie Lady. :)


RE: LocoMatt&KWAK - $wagBoy - Nachos - 21.10.2015

W intro coś mi nie pasuję... ciężko mi wytłumaczyć co dokładnie.
Ale od 0:30 rewelka
Melodyjnie, ciekawe dźwięki, powykręcane wariacje, do tego soczysty bass... ja to kupuje! :D


RE: LocoMatt&KWAK - $wagBoy - Loco - 28.10.2015

@zordon Dzięki
@ciastek No z perkusją trochę zastanawialiśmy się ale zostało tak jak jest, można było ją może trochę bardziej wybić
@rani Rzeczywiście przy tych przerywnikach trochę się traci tego "tempa", przyczyną tego nie jest sama w sobie przerwa lecz prawdopodobnie krótki lowpass dany na początku pierwszego dźwięku tuż po, daje to taki efekt lekkiego wydłużenia przerwy.
@qnebra Dzięki
@shabboo Tego już nie powstrzymasz, raczej u mnie tak zostanie. Kwak też zrobił swoje :P
@Nachos Miło że się spodobało
Plusiki dla wszystkich oczywiście :D