MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Drifter Beats-Noise of MPD - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Drifter Beats-Noise of MPD (/temat-hip-hop-drifter-beats-noise-of-mpd)



Drifter Beats-Noise of MPD - mario995 - 17.10.2015

Hej
To mój pierwszy bit który tutaj publikuję. Bit Hip Hopowy choć z elementami muzyki elektronicznej. Mam nadzieję że nie jest aż tak źle :D. Nadal uczę się sztuki miksu i mam nadzieję że z każdym utworem będzie coraz lepiej. Cóż mogę jeszcze powiedzieć., mam nadzieję że wam się spodoba :)
Wszelkie uwagi mile widziane :)

Dziękuję za uwagę
Pozdro ! :)


RE: Drifter Beats-Noise of MPD - FellaBeat - 18.10.2015

Fajnie, prosto, może trochę nudząco ale to ma być podkład tak jak napisałeś. Mi się ten klimat podoba :)
Generalnie technicznie się za bardzo nie znam, bo sam od niedawana robię muzykę i twory muzykopodobne, ale wydaje mi się, że jakoś mało basu jest ???


RE: Drifter Beats-Noise of MPD - mario995 - 18.10.2015

Może masz rację, mogłem bas trochę podbić jednak :D
Dzięki za opinię, przyda się ;)


RE: Drifter Beats-Noise of MPD - funkyfella - 19.10.2015

no bass ledwo słyszalny, potwierdzam. tomy na przejsciach z kolei za głośno wzgledem całosci. spoko ta gitarka na przesterze od 1;19 :) monotonnie i sucho z początku ale potem ten aranż jakiś jest :) chociaż dzis taką muzyke robią, że leci stpoa z jakimś piszczkiem prze 3 minuty, wiec nie ma co narzekac, jest spoko. chociaż nie do konca mój klimat :) ( nie cierpię tych suchych clapów z 808 :P ) daje 3


RE: Drifter Beats-Noise of MPD - FellaBeat - 19.10.2015

A może jakby clapom dać reverba ?? troszkę by zyskały wiecej lekkości ???


RE: Drifter Beats-Noise of MPD - mario995 - 20.10.2015

Dzięki za opinie Panowie :D
Co do clapów to faktycznie 808 :D i chyba racja z tym reverbem . Muszę coś pokombinować z aranżem i z głębią w mixie Może by tak dać do bitu bębny z akustycznej perkusji ;). Nie ma co się rozgadywać :D Dzięki za opinie. Przydadzą się z pewnością :). Wracam do FL-a
Pozdro ! :D


RE: Drifter Beats-Noise of MPD - Shabboo Harper - 25.10.2015

Mariusz, podoba mi się... spokój Twego utworu. Layering czytelny; brzmienie gruntownie podkreślone, z lekko "pieprzną" gitarą. Wszystko bez pośpiechu "sunie"; i przy przyjęciu powyższych (technicznych) uwag Twój "Noise of MPD" kreuje przyjemny klimat w swoim gatunku. <takjest>


RE: Drifter Beats-Noise of MPD - mario995 - 25.10.2015

Dzięki stary :). Taki ten utwór miał być. Może trochę mało bassu ale to się poprawi :D
Pozdro :)


RE: Drifter Beats-Noise of MPD - Shabboo Harper - 27.10.2015

Cytat:Dzięki stary

"Stary"? Hmmm... cóż; ani nie jestem facetem... ani tym bardziej starym. Mario 995, gratuluję... "spostrzegawczości" ;).

"Pozdro."


RE: Drifter Beats-Noise of MPD - mario995 - 28.10.2015

Tak to jest jak się odpisuje na szybkości :D
Przepraszam za mą fatalną pomyłkę aż mi się głupio zrobiło :D


RE: Drifter Beats-Noise of MPD - funkyfella - 30.10.2015

(28.10.2015, 15:08)mario995 napisał(a): Tak to jest jak się odpisuje na szybkości :D
Przepraszam za mą fatalną pomyłkę aż mi się głupio zrobiło :D

Mario, przecież tyle różu wokół Shabboo, że to oczywista oczywistość :)


RE: Drifter Beats-Noise of MPD - Shabboo Harper - 7.11.2015

Cytat:Przepraszam za mą fatalną pomyłkę aż mi się głupio zrobiło Cieszy

Ha ha ha... ;) Mario, nie każdego stać na odwagę by przeprosić... Jest okey <tuli>.


Cytat:Mario, przecież tyle różu wokół Shabboo, że to oczywista oczywistość Smile

Achhhh, FunkyFella cóż za "słodycz"... ;)