MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Jedmar - Cyborg System - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Jedmar - Cyborg System (/temat-uplifting-jedmar-cyborg-system)



Jedmar - Cyborg System - cinekkk1 - 24.10.2015

Zapraszam do przesłuchania mojego utworu, który będzie wydany w Afterworld Recordings




RE: Jedmar - Cyborg System - hjugo - 25.10.2015

Melodia bardzo pomysłowa :) Brakuje mi tylko trochę energii.
7/10
Gratuluję wydania.


RE: Jedmar - Cyborg System - Dymek - 25.10.2015

Brakuje energii bo to przecież radio mix:D


RE: Jedmar - Cyborg System - Rafau - 25.10.2015

Utwór bardzo poprawny w gruncie rzeczy. Nie ma się zbytnio czego czepiać, ale fajerwerków też nie ma. Melodia przyjemna, lecz nie zapadająca na długo w pamięci. Ode mnie mocne 4/5.

Cheers


RE: Jedmar - Cyborg System - lovetrance01 - 25.10.2015

Technicznie wszystko bardzo dobrze. Od strony artystycznej niestety dość średnio. Takich utworów jest naprawdę mnóstwo. Przydałoby się więcej posiedzieć nad melodią. Słucham trance'u już 12 lat i uwierz, że dla słuchacza, klimat i emocje wywoływane przez utwór są najważniejsze. Jeśli liczysz na supporty, musisz nad tym poporacować. Techniczne aspekty są raczej ważniejsze dla wytwórni.
Nie przejmuj się krytyką. Traktuję Cię jak profesjonalnego producenta.


RE: Jedmar - Cyborg System - MARIUS_HOOK - 26.10.2015

Technicznie jak już kolega powyżej wspomniał jest ok, muzycznie przyznam że średnio. Mam wrażenie jak byś "strzelał" w dźwięki nie mając z góry zaplanowanej melodii i zamysłu co do wywoływanych emocji podczas słuchania. Stworzyć hit jest na prawdę bardzo trudno gdyż nie wystarczy że trafisz w swój gust - musisz powalić ludzi kompozycją która zapiera dech w piersiach u szerokiej gamy odbiorców. Dlatego tak ciężko się przebić jednak widzę że działasz pełną parą - gratuluję Ci współpracy z wytwórnią i życzę udanej oraz owocnej twórczości :)


RE: Jedmar - Cyborg System - Quillava - 12.11.2015

Dobór brzmień i jakośc utworu ogólnie na plus. Nic tu nie huczy nie buczy ale w tej melodi czegoś brak. Jest jakby "jałowa". Przejścia między niektórymi fragmentami melodii nie do końca z sobą współgrają :)

Pozdrawiam !


RE: Jedmar - Cyborg System - Maison - 22.11.2015

Gratulacje wydanie. Nie ma co tu się doszukiwać błędów od stron technicznej j.w jest oki. Jednak jest to produkcja która raczej nie zapadnie na długo w pamięci. Ja bardzo cenie sobie dlugię melodie i może dlatego lub coś co mnie zachwyci (jakiś motyw etc), dlatego w pełni zgadzam się z wypowiedzą lovetrance01. Powodzenia w dalszej współpracy :)!


RE: Jedmar - Cyborg System - KBK - 22.11.2015

Początek ok, wejście i charakterystyczne dla trance'u złagodzenie utworu, arpeggia bardzo klasyczne, utwór generalnie tak jak ktoś wspomniał wyżej jest podobny do setek innych ale jest równie dobry :) Gratuluję, że udało Cis się postawić krok do przodu i ktoś się Tobą zainteresował :)

Powodzenia!