MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL STUDIO FL Studio: Problem z wtyczką i projektem - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: FL STUDIO FL Studio: Problem z wtyczką i projektem (/temat-fl-studio-fl-studio-problem-z-wtyczka-i-projektem)



FL Studio: Problem z wtyczką i projektem - KrystianT - 5.04.2012

Witam!
Sprawa.1 Mam taki problem pobrałem sobie wtyczkę VPS Philta i wrzuciłem plik do folderu tam gdzie są wszystkie wtyczki na których można wykręcić jakieś dźwięki, a ta wtyka powinna wylądować do wtyczek które znajdują się w mikserze tych do efektów, teraz gdy usunąłem ją z folderu i wchodzę do w fl studio channels>add one>more to ona dalej się tam znajduję i dalej jest jako wtyczką do kręcenia.. Teraz powiedzcie mi jak dodać ją do miksera żeby była jak efektor :D

Sprawa.2 No to tak, pobrałem sobie z pewnej strony Projekt pewnej nuty i jak odpalę sobie tego proja to parę dźwięków nie działa, chodź posiadam tą wtyczkę (sylenth1) czym jest to spowodowane?? Mi się wydaję że rodzajami Fl bo ja mam 9 a tamta miała 10 chyba..
Dziękuje........... Czekam na konkretne odpowiedzi ;)


RE: Klika pytań! - Yes I Am - 5.04.2012

1. Musisz otworzyć mixer i tam jak masz testrzałki w dół, tj. miejsca na efektory będziesz miał "more" i dalej to już chyba sobie poradzisz.
2.Możliwe jest, że projekty z 10 nie działają poprawnie na 9... Możliwe jest też, że po prostu czegoś ci brakuje.


RE: Klika pytań! - KrystianT - 5.04.2012

Dj Tommy B. dzięki bo nawet nie zauważyłem że tam też można dodawać.. Wszystko działa git ;) + poleciał..

Teraz tylko co zrobić żeby usłyszeć ten dźwięk z projektu ;P


RE: Klika pytań! - Knifeman - 5.04.2012

Cytat:parę dźwięków nie działa, chodź posiadam tą wtyczkę (sylenth1)

Może presety potrzeba ?


RE: Klika pytań! - RDZK - 6.04.2012

Jezeli chodzi o problem drugi, to mialem podobnie, ale z Massive'em. Kumpel podeslal mi .flp i dzwieki wykrecone na Massive'ie nie dzialaly. Bylo to chyba spowodowane tym, ze mielismy Massive'y roznej daty,bo gdy juz sie zintegrowalismy, majac te same Massive'y, wszystko dzialalo w idealnym porzadku. Moze w Twoim przypadku jest podobnie.


RE: Klika pytań! - RDZK - 6.04.2012

(5.04.2012, 7:33)Dj Tommy B. napisał(a): 2.Możliwe jest, że projekty z 10 nie działają poprawnie na 9... Możliwe jest też, że po prostu czegoś ci brakuje.

Wydaje mi sie, ze gdyby bylo tak jak piszesz, nie dzialalby caly projekt, a nie tylko poszczegolne elemanty, w tym przypadku Sylenth1.




RE: Klika pytań! - KrystianT - 6.04.2012

(5.04.2012, 14:02)Knifeman napisał(a):
Cytat:parę dźwięków nie działa, chodź posiadam tą wtyczkę (sylenth1)

Może presety potrzeba ?

właśnie że nie trzeba, tylko najgorsze jest że wgl nie mogę uruchomić tego sylentha z projektu a inne wtyczki mogę..


RE: Klika pytań! - Yes I Am - 6.04.2012

Zatem odpowiedź jest taka jak RDZK napisał...
Właśnie mi się przypomniało, że miałem taki problem jak wgrałem sobie skiny do sylentha (tylko, że nowszego) i projekty z tym poprzednim nie odpalały wtyczki...
Dodatkowe rozwiązanie:
Poproś autora(jeśli to możliwe) o preset i wtedy sobie go przerzucisz do włanego sylentha