MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Big Poppa Ufo x ZaRaz - La Gastro Nostra - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Big Poppa Ufo x ZaRaz - La Gastro Nostra (/temat-hip-hop-big-poppa-ufo-x-zaraz-la-gastro-nostra)



Big Poppa Ufo x ZaRaz - La Gastro Nostra - ZaRaz2001 - 2.11.2015


Sprawdzajcie hit! Big Poppa Ufo i ZaRaz mają zaszczyt przedstawić Wam nieoficjalny hymn dla wszystkich grubasów oraz żarłoków. Bicie oczywiście jedyny i niezastąpiony !koS, a mix i master jest dziełem Cygiego (TRC Produkcja). Utwór został zrealizowany w Brak Qltury Studio. Piszcie, jak siada Wam utwór, a ja niebawem dorzucę tu skoromny video mash up. Howgh!

p.s. Dodałem możliwość pobrania kawałka, więc częstujcie się do woli.


RE: Big Poppa Ufo x ZaRaz - La Gastro Nostra - FellaBeat - 2.11.2015

Zajebiste !!! Fajny pomysł, wpada w ucho :)
"...robie nalotówe na lodówe... " xD


RE: Big Poppa Ufo x ZaRaz - La Gastro Nostra - ZaRaz2001 - 3.11.2015

Dodaję obiecany mash up. Mam nadzieję, że siada w opór.



RE: Big Poppa Ufo x ZaRaz - La Gastro Nostra - funkyfella - 7.11.2015

Są skillsy, jest pomysł i d otego z jajem :) Podoba mnie się to :) Aranż przemyslany i bardzo bujający. Są przerwy i momenty ostrego przypiedrolu :) jesli chodzi o całość5/5


RE: Big Poppa Ufo x ZaRaz - La Gastro Nostra - Shabboo Harper - 10.11.2015

Heeey zaRaz, utwór ogromnie czytelny w swej treści (rap!); w nieskomplikowanym, acz świetnie ułożonym beacie. Jest i melodyjnie i "słodko niewinnie" (flet)... Aranż wokalu to wartościowy element całości Waszego tematu. ^^
PS. ..."Nie taki trudny ten hedonizm. Pojadł, popił, poru..ał; spełniony..." Taaak, rzeczywiście "nie trudny" ten "męski" hedonizm... ;)


RE: Big Poppa Ufo x ZaRaz - La Gastro Nostra - KamykCHD - 11.11.2015

Kurcze... nie wiem za bardzo co powiedzieć. Po pierwszym odsłuchu utwór przypadł Mi do gustu. Naprawdę dobra "nawijka"; tekst pod względem zabawy słowem przykuwa uwagę. Jeżeli chodzi o muzykę i pierwsze skojarzenie - "brudny" klimat z przed ponad 10 lat. Mógłbym to porównać do któregoś z wykonawców ówczesnych lat, ale nie chcę. Myślę że jest to na tyle oryginalne, iż warte kolejnego odsłuchu... ;)


RE: Big Poppa Ufo x ZaRaz - La Gastro Nostra - ZaRaz2001 - 11.11.2015

(10.11.2015, 21:17)Shabboo Harper napisał(a): Heeey zaRaz, utwór ogromnie czytelny w swej treści (rap!); w nieskomplikowanym, acz świetnie ułożonym beacie. Jest i melodyjnie i "słodko niewinnie" (flet)... Aranż wokalu to wartościowy element całości Waszego tematu. ^^
PS. ..."Nie taki trudny ten hedonizm. Pojadł, popił, poru..ał; spełniony..." Taaak, rzeczywiście "nie trudny" ten "męski" hedonizm... ;)

Cóż, tłumaczy się tylko winny... Jednakże moja recepta na szczęście jest dość prosta, a w tym przypadku uproszczona. Z resztą, sama powiedz, kto nie lubi dobrze zjeść, napić się dobrze w doborowym towarzystwie czy dobrze pochędożyć? Poza tym to taka lekka zaczepka w kierunku mojego serdecznego kolegi Czeskiego. Polecam sprawdzić utwór "Niespełnienie" jego autorstwa. Wtedy cały obraz tej linii powinien się wyklarować.


RE: Big Poppa Ufo x ZaRaz - La Gastro Nostra - Shabboo Harper - 14.11.2015

Cytat:Z resztą, sama powiedz, kto nie lubi dobrze zjeść, napić się dobrze w doborowym towarzystwie czy dobrze pochędożyć?

I... owszem ;). Jak "rzecze" Witkacy: "Zjeść, poczytać, pogwajdlić, pokierdasić i pójść spać". Tak (też) jest przyjemnie...

PS. Czeski ? Sympatyczny.