MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Spotlight - Mind Games - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Spotlight - Mind Games (/temat-spotlight-mind-games)



Spotlight - Mind Games - Shizzlematic - 5.11.2015

Garage'owy track z najnowszego singla Mind Games / Retrospect.



Jeżeli macie jakieś uwagi to z chęcią wysłucham :D

Pytania odnośnie singla/pobrania/czegokolwiek poniżej lub pw :D


RE: Spotlight - Mind Games - soundsystem - 7.11.2015

mam pytanie bo się nie orientuje , o co chodzi z tymi punktami ? : Punkty reputacji: piral (+1)


RE: Spotlight - Mind Games - Shizzlematic - 7.11.2015

To coś jak podziękowanie, coś w tym stylu. Następnym razem pytaj w innym dziale, bo modzi czuwają ;P


RE: Spotlight - Mind Games - piral - 7.11.2015

(7.11.2015, 12:47)soundsystem napisał(a): mam pytanie bo się nie orientuje , o co chodzi z tymi punktami ? : Punkty reputacji: piral (+1)
jak mi sie cos podoba to czasem wstawiam punkcik lub dwa zamiast pisac bez sensu post, polecam


RE: Spotlight - Mind Games - Mat.Mor.Raw - 7.11.2015

Chwytliwy temat, wysublimowana aranżacja i rozmażony klimat. Już lubię ten kawałek i chętnie będę go słuchał. Bardzo przyjemnie buja.

Kompozycja składa się jakby z 3 części.
1. Progresywne budowanie aranżacji od ciszy, aż do zagęszczania faktury i rozjaśniania brzmenia
2. Następnie bardzo wyciszony breakdown
3. Potem mamy jakby powtórzenie części progresywnej, gdzie po punkcie kulminacyjnym pojawia się krótkie, wyciszenie kończące utwór.

Nie mam się do czego tutaj przyczepić jeśli chodzi o produkcję. Brzmi w pełni profesjonalnie, gratuluję eleganckiego wydania.

Moja ocena 5/5.


RE: Spotlight - Mind Games - MUZYK.72 - 21.11.2015

Ciekawy klimat,świetny wg mnie motyw.Słucham z przyjemnością. pzdr;)


RE: Spotlight - Mind Games - waspi - 10.12.2015

Rzadko pisze ale propsy za to ziomal


RE: Spotlight - Mind Games - Abigail Noises - 10.12.2015

Cóż muszę napisać, że jedna z lepszych rzeczy które ostatnio tu słyszałem. Trafiłeś w me gusta i to też ma swój wydźwięk w ocenie. A co mi się podoba? To co lubię, czyli połamana melodia, ciekawe wtręty muzyczne, te chwilowe zatrzymania i atonalne momenty robią swoje. Break zajebisty a całość pomimo dość natrętnej melodii, jest tak ubrana w dźwięki, że można jej słuchać i słuchać. 6/5


RE: Spotlight - Mind Games - Shabboo Harper - 14.12.2015

Temat foniczny, o przestrzennych w swym kolorycie dźwiękach; odległe, "ulotne" precyzyjnie ułożone w aranżu. Faktycznie pomimo wyważonego wręcz ascetycznego Background'u całość jest minimalistycznie czarująca; relaksująca. Zacny koncept... <thumbup>


RE: Spotlight - Mind Games - Dubby Spliff - 24.12.2015

wydanie na Simplify kozak, wreszcie wracasz do dubowego klimatu, czekam na jakiś dubstep od Ciebie :)


RE: Spotlight - Mind Games - Shizzlematic - 24.12.2015

Dzięki za opinie :)