MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Drifter Beats- EQ Killer - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Drifter Beats- EQ Killer (/temat-hip-hop-drifter-beats-eq-killer)



Drifter Beats- EQ Killer - mario995 - 7.11.2015

Hej
Dziś oddaje w wasze uszy nowy bit mojej produkcji. Szczerze mówiąc sam nie wiem co o nim myśleć więc liczę na wasze opinie. Bit Hip Hopowy w tempie 90 BPM w klimatach oldschoolowych. Mam nadzieję że nie jest aż tak okropny :D.
Dzięki za opinie. Miłego słuchania.
Pozdrawiam :)




RE: Drifter Beats- EQ Killer - LukSpy - 7.11.2015

Nie jest okropny :) Mi się nawet wkręcił, jedynie co to trochę panorama mnie zaskoczyła ale to moje subiektywne odczucie. Pzdr!


RE: Drifter Beats- EQ Killer - mario995 - 7.11.2015

Dzięki za dobre słowo. Robiłem go szczerze mówiąc trochę na szybko więc obawiałem się o mix :D


RE: Drifter Beats- EQ Killer - funkyfella - 7.11.2015

zgodze sie z LukSpy. dla mnie też gitarka troche za mocno po prawo. W sumie jak tak dalej slucham to reszta tez po prawo mocno. Nie przesunął Ci się jakiś "panic" przypadkowo ? Czy taki zamiar miałes? Bo jak tak to ok, ale dla mnie po prostu nie zrozumiały lekko :) Co do ogółu to podoba mi się klimacik :) Tu na plus , ale mix słaby, ale jak pisałeś, robiłeś na szybko i to (niestety) słychać :) tego sie nie ukryje :D


RE: Drifter Beats- EQ Killer - mario995 - 7.11.2015

(7.11.2015, 17:42)funkyfella napisał(a): zgodze sie z LukSpy. dla mnie też gitarka troche za mocno po prawo. W sumie jak tak dalej slucham to reszta tez po prawo mocno. Nie przesunął Ci się jakiś "panic" przypadkowo ? Czy taki zamiar miałes? Bo jak tak to ok, ale dla mnie po prostu nie zrozumiały lekko :) Co do ogółu to podoba mi się klimacik :) Tu na plus , ale mix słaby, ale jak pisałeś, robiłeś na szybko i to (niestety) słychać :) tego sie nie ukryje :D
Dzięki za opinię. Jak tak tego słucham to faktycznie ta panorama jest do d... :D
Za szybko to wszystko robię :D Muszę się bardziej na tym skupić bo nie o ilość chodzi ale o jakość :)
Ten beat to już historia. Pora wyciągnąć wnioski i kleić kolejny, bardziej dopracowany :)
Pozdrawiam :)


RE: Drifter Beats- EQ Killer - funkyfella - 7.11.2015

(7.11.2015, 17:50)mario995 napisał(a): Za szybko to wszystko robię :D Muszę się bardziej na tym skupić bo nie o ilość chodzi ale o jakość :)
Ten beat to już historia. Pora wyciągnąć wnioski i kleić kolejny, bardziej dopracowany :)

A no dokłądnie jak piszesz, dobrze ze wyciagasz wnioski bo o to własnie chodzi :) ja też niekiedy mógłbym dłużej posiedzieć nad bitem i podejrzewam, że w większosci przypadków wyszłoby to na dobre. Czesto jak ktoś wezmie mój bit to po czasie jeszcze poprawiam to co chciałem i w efekcie końcowym jest lepiej :)

Z drugiej zas strony to nie można w drugą skrajność popadać, bo tak to można w nieskonczonosc poprawiac i poprawuiac i poprawiac i poprawiac ... :)


RE: Drifter Beats- EQ Killer - mario995 - 7.11.2015

Zgadzam się w 100%. Skrajny perfekcjonizm może zabić każdy utwór. Nie ma chyba nic gorszego niż po prostu przedobrzyć :D


RE: Drifter Beats- EQ Killer - Shabboo Harper - 8.11.2015

Utwór "smutny"; ciężki beat, nostalgicznie jednolita gitara; synth'y w swym brzmieniu "trafione"; smyczki jak "potrzeba ulgi" wnoszą spokój i miękkość do Twego tematu ^^. Nastrój... lekko "filmowy". Wszystko "kroczy" regularnie i spójnie. "EQ Killer" to wyważony Hip Hop z nutą rockowego riff'u, w którym "jedynie" nie przypilnowane (jw) szczegóły techniczne świadczą o pewnej "słabości" produkcji...


RE: Drifter Beats- EQ Killer - mario995 - 8.11.2015

Dzięki Shabboo :). Utwór miał być tak jak mówisz trochę Rockowy choć nadal Hip Hopowy. Z błędami technicznymi muszę jeszcze powalczyć bo bardzo chciałbym się ich wyzbyć, coś czuje że szybko to nie nadejdzie ale trzeba tworzyć dalej ;)


RE: Drifter Beats- EQ Killer - FellaBeat - 10.11.2015

Ja np robię tak, że jak coś poprawiam to daje głowie odpocząć pare godzin i słucham jeszcze raz, bo to co jest dobre w danej chwili, może za godzinę okazać się totalną "kopą" :) pozdrawiam:)


RE: Drifter Beats- EQ Killer - MUZYK.72 - 13.11.2015

Nie jest najgorsze. Zgadzam się w 100 % z LukSpy :)
Pozdrawiam :D


RE: Drifter Beats- EQ Killer - Rumush - 13.11.2015

Fajne brzmienie, lubię takie klimaty. Biciwo buja, jak napisała Shabboo, klimat filmowy.

Jak nie chce Ci się miksu poprawiać, to zawsze możesz podesłać ścieżki ;) Klimat mi bardzo siedzi.

4/5


RE: Drifter Beats- EQ Killer - mario995 - 13.11.2015

FellaBeat
Też muszę tak spróbować :)
Pozdrawiam

Muzyk
Dzięki za opinię :)
Pozdrawiam

Rumush
Dzięki za opinię :). Odnośnie ścieżek to może się odezwę niedługo bo kroi się coś nowego ;)
Pozdrawiam