MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL Chafer - Day of Victory (Instrumental) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL Chafer - Day of Victory (Instrumental) (/temat-classical-chafer-day-of-victory-instrumental)



Chafer - Day of Victory (Instrumental) - chafer - 14.11.2015

Oto moja próba zrobienia czegoś bardziej dynamicznego :)




RE: Chafer - Day of Victory (instrumental) - The Timbrer - 15.11.2015

Masz problem z mixem. Dźwięki są ciekawe i ładnie grają natomiast są źle zmixowane przez co utwór traci baaardzo dużo. Uważam, że przesadzasz z niskimi częstotliwościami a górne zdecydowanie przez to cierpią co powoduje, że utwór traci klarowność. Kompozycyjnie utwór mi się bardzo podoba.


RE: Chafer - Day of Victory (instrumental) - Zirds - 15.11.2015

Tak jak Timb wspomniał... Za dużo buczy w dole i na środku. Stwierdzić jednak muszę, że utwór niczego sobie - jakby ścieżka dźwiękowa z jakiejś mocniejszej sceny walki. Bardzo rozbudowana melodyka, aranż, kompozycja i bogate instrumentarium powodują, że ten utwór może być ciepło przyjęty przez odbiorców takiej muzyki. Mi się bardzo podoba, ale problemem jest zbyt słaby miks.

4/5


RE: Chafer - Day of Victory (instrumental) - Cris - 15.11.2015

oj, bębny brzmią jakby były samplowane próbkami mp3 96kbps. Brzmią staro, strasznie spłaszczone i pozbawione mocy totalnie. Róg ma za mało reverbu, co słychać przy przeskokach z niższej oktawy na oktawę wyżej. Klimat całkiem dobry , ciekawe bardzo synthy użyte i ode mnie takie 5/10


RE: Chafer - Day of Victory (instrumental) - chafer - 15.11.2015

Macie rację. Coś jest nie tak. Brzmi to znacznie gorzej niż to, co mi wybrzmiewa w Dawie. Coś jest znowu nie tak przy eksporcie. Podczas pracy miałem kilka razy komunikat o braku pamięci i prawdopodobnie przy renderowaniu mi jej brakuje. Przy poprzednim tak pamięciożernym projekcie (Unbeatable) musiałem wszystkie ścieżki "zamrozić" (freeze), zanim eksport zakończył się powodzeniem (po prostu podczas eksportu zawieszał mi się DAW). Proszę o wstrzymanie się z niskimi ocenami do jutra :) Zamieszczę poprawioną wersję.


RE: Chafer - Day of Victory (instrumental) - Zirds - 15.11.2015

(15.11.2015, 18:51)Cris napisał(a): oj, bębny brzmią jakby były samplowane próbkami mp3 96kbps. Brzmią staro, strasznie spłaszczone i pozbawione mocy totalnie. Róg ma za mało reverbu, co słychać przy przeskokach z niższej oktawy na oktawę wyżej. Klimat całkiem dobry , ciekawe bardzo synthy użyte i ode mnie takie 5/10

Wybaczcie, ale Cris, że tak nie w temacie, ale czemu oceniasz utwory w skali 1/10 jeżeli na forum istnieje skala 1/5? Patrz system Gwiazdek w prawym górnym rogu tematu muzycznego w dziale Wasze Produkcje. Przy każdej ocenie utworu powinno się pisać swój komentarz i liczbę gwiazdek jakie się dało (oceniło) za utwór.
Rozumiem, że masz jakąś inną skalę oceniania, ale mógłbyś się także dzielić ocenami, które obowiązują na Forum bo trochę się to miesza.


RE: Chafer - Day of Victory (instrumental) - Abigail Noises - 19.11.2015

Kurcze, znów melodia i aranż świetny ale technicznie słabo. Brzmi to tak jakby część dźwięków była monofoniczna. Na razie bez oceny - może pojawi się nowa wersja jak pisałeś...


RE: Chafer - Day of Victory (instrumental) - chafer - 12.12.2015

Oto znacznie lepsza wersja. Teraz, jak słucham poprzedniej wersji, to mi słabo :)

.


RE: Chafer - Day of Victory (Instrumental) - Ann Hope - 11.01.2016

Na strasznie to burczy wszystko, później wejście ze smyczkami pomysłowe, podoba mi się i wprowadza w całkiem fajny klimat, buduje napięcie. Ogólnie na "+" Druga wersja - jak dla mnie 5 :)


RE: Chafer - Day of Victory (Instrumental) - komorozo - 8.02.2016

świetne! druga wersja brzmi znacznie lepiej. Jak dla mnie ten utwór fajnie buduje napięcie. To taki bardziej soundtrack do filmu z jakąś bitwą. 5 ode mnie! :)