MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Sunwave - About You (Anlaya Project After The Sunsrise Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Sunwave - About You (Anlaya Project After The Sunsrise Mix) (/temat-progressive-sunwave-about-you-anlaya-project-after-the-sunsrise-mix)



Sunwave - About You (Anlaya Project After The Sunsrise Mix) - gregwmusic - 20.11.2015

Witam Was Kochani!
Przedstawiam wam moj najnowszy remol w opcji Free download :)

Jak zawsze lubię pływaki wiec tym razem jest emocje są razem ze mną


Original Mix



[align=center]Mój Remix by Anlaya Project


Miłego Słuchania
Grzesiek



RE: Sunwave - About You (Anlaya Project After The Sunsrise Mix) Free Download - Shabboo Harper - 24.11.2015

Grzesiu, Twój Remix uintensywnił utwór w soczyste, ekspresyjne dźwięki, w ciepłym "odcieniu"... "-"? Kick jest krztynę "przymulony" i jednocześnie zbyt donośny; Synth'y tożsame. Całość brzmi "temperamentnie", "ulotnie", zachęcająco. Przyjemny, lekki, Twój styl... :)


RE: Sunwave - About You (Anlaya Project After The Sunsrise Mix) Free Download - gregwmusic - 25.11.2015

(24.11.2015, 5:16)Shabboo Harper napisał(a): Grzesiu, Twój Remix uintensywnił utwór w soczyste, ekspresyjne dźwięki, w ciepłym "odcieniu"... "-"? Kick jest krztynę "przymulony" i jednocześnie zbyt donośny; Synth'y tożsame. Całość brzmi "temperamentnie", "ulotnie", zachęcająco. Przyjemny, lekki, Twój styl... :)

Uwielbiam twoje wypowiedzi które muszę czytać po set razy by dojść o co kaman Heart


RE: Sunwave - About You (Anlaya Project After The Sunsrise Mix) Free Download - Wizzardius - 26.11.2015

Też uwielbiam wypowiedzi @Shabboo Harper. Mimo wszystko mają w sobie jakąś "magie" :D

Odpalam pierwszy bit i od razu, słychać, że gregwmusic gra :D Przekozacka stopa i fajna stonowana, nie narzucająca sie, ale konkretna perka. Bardzo specyficzny styl masz, niechętnie to mówie, ale większość Twoich kawałków jest bardzo do siebie podobna. Szkoda troche bo wrzucasz tutaj dużo dobrej muzyki, ale na mój gust mógłbyś troche urozmaicić swój styl, ciężko mi w słowach ująć o co chodzi, a i nie wiem jak Ty to widzisz, tak więć jak chcesz żebym rozszerzył tą swoją myśl pisz na PW ;d

Drugi kawałek mi się bardziej podoba. Jest bardziej "tłusty".

Daje 4.


RE: Sunwave - About You (Anlaya Project After The Sunsrise Mix) Free Download - Shabboo Harper - 27.11.2015

Cytat:@ gregwmusic: Uwielbiam twoje wypowiedzi które muszę czytać po set razy by dojść o co kaman Serce
@ Wizzardius: Też uwielbiam wypowiedzi @Shabboo Harper. Mimo wszystko mają w sobie jakąś "magie" Cieszy

Ha ha ha... cóż "powiem"? Grzesiu, Wizzardiusie dziękuję... <dziekuje> Wasze "uwielbienie" (ochhh... ^^) to radość dla mych oczu; Wasza twórczość to przyjemność dla mych zmysłów i wszelako inspiracja dla mego "pióra"... Ślę Wam ciepły uśmiech :).